Női anális orgazmus - létezik-e?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

g
gaborthefirst
2013. április 21. 10:56
#42
axelley: ha gondolod átnézem a fordításodat több szem többet lát alapon, véleményezem, ha van észrevételem, javaslatom vagy ötletem stb elmondom neked, aztán azt teszel amit akarsz, a te munkád a te döntésed 🙂

Szép tőled, hogy bár viszolyogsz ettől a témától, nem fúj-olsz másokat, csak azért mert ők szeretik. Élni és élni hagyni! Én is így gondolkodom.🙂 Külön tetszik, hogy vállalod a véleményed és nem jópofizol, és hogy elfogadod a párod nyitottságát, nem akarod rákényszeríteni az akaratodat. Több ilyen ember kéne mint te axelley!🙂

Piro01 amennyire láttam fury-kat csinál. Nekem nem tetszik. Meg szoktam nézni, de nem az én világom. Biztos sokaknak tetszik különben nem csinálná... hát van ilyen is, elfér, oszt ennyi.🙂

Kedves tőled, kösz! Hát elég sokminden történt velem lehet megírom egyszer. Biztos vagyok benne ki fogja verni a biztosítékot egyeseknél...😉

Nem nézem le a hentaikat (sem). Amiket eddig láttam nem tetszettek. Nem az én ízlésem, gyerekesen ábrázolja a szereplőket. Inkább rajzfilmeket csinálna, ott maradandót tudna alkotni, szerintem nagyon ügyes.

Vannak legalább olyan jó alien-ek, predátor-ok, mint a tiéd? Képileg? A szöveg nem olyan lényeges, meg majd jól feljavítjuk, oszt annyi! 😀
1
axelley
2013. április 21. 00:24
#41
gaborthefirst:
Van, de a szöveget rajongok csinálták, de majd elő keresem neked.
"Alien"-ből több is létezik. Minőssége váltózó.

Segítség....???
Már mint miben?
- fordítás,
- lektori munka, (remélem)

Akkor a részletteket a párommal beszéld, meg(Vasárnap 10 óra körül) én még mindig viszolygok ettől a dologtól.(Ő nyitottabb minden téren.)
Ő tartja a kapcsolatot Pl.: Piro01, fordítóval is.

De ne haragudj, hogy ezt mondom, de neked inkább írnod kellene 2 rajongót már nyertél is magadnak.

Miért nézi le mindenki a "Hentai" műfajt nem értem?
Annyi fajta van belőle, mint égen a csillag.
Kedvesem kedvencei Pl.: a "Jaoi"- a férfi homoszexualitás műfaji Mangák.
Nem a testi kapcsolatra megy rá hanem az érzelmi szállakat mutatja be.
1
T
Törté-Net
2013. április 8. 23:12
#40
Kedves gaborthefirst!

Nem tudjuk, hogy a mai napból mit lehetne leszűrni.
Az egyetlen, ami eszünkbe jut egy új címke lehetne "valószerű" néven, de mivel ez is nézőpont kérdése, és sokszor eldönthetetlen, ezért nem látnánk sok értelmét.
Amennyiben van valami innovációs javaslatod, kérjük írd le, és megfontoljuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 22:04
#39
És ha már nyugtával dícséred a napot, volnál kedves tájékoztatni arról, hogy ma milyen következtetéseket vontál le, és ezek kapcsán milyen innovatív változtatásokat fogsz eszközölni az oldalon?
Köszi!
1
T
Törté-Net
2013. április 8. 21:48
#38
Na akkor ez a nap is eltelt, elég a trollkodásból.
A következő személyeskedő, sértegető üzenet elkövetője le lesz tiltva.
1
B
Bob__
2013. április 8. 20:06
#37
Kedves Gábor. Lehet neked nincs fantáziád, de sok más embernek van, és néha szabadjára engedi.
De ha már annyira hasonlatokat szeretnél, csillagászok honnan veszik, hogy mi történhetett a nagy bumm idejében? Paleontológus honnan veszik, hogy néztek ki a dinók? De lehetne ezer, meg ezer ilyen hasonlatot hozni. A nagy része fantázia, találgatás, mert senki se tudja pontosan.
Ez itt nem a Discovery, vagy a Spectrum csatorna. (nem mintha ott nem mondanának hülyeségeket) Ahogy az irodalmi művek nagy része se az.
A szexről mindenkinek van valami fogalma, erről kitalálni egy történetet nem olyan bonyolult. Ráadásul, sose a technikai lényeg a fontos, hogy pontosan, milyen szögben történik a vaginába való behatolás, vagy a pontos sebessége, és súrlódási együtthatója a mozgásnak. De ha te erről akarsz olvasni, hogy az ondó, pontosan milyen nyomással hagyja el a péniszt, írj erről egy történetet, és van erre egy kategória a 'leírás'. Ez mind oda való. Nincs ezzel baj, valakinek ez kell, valakinek meg amaz. Sokféle ember létezik.
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 19:56
#36
Felőlem akár meg is dughatod!
1
axelley
2013. április 8. 19:31
#35
...........................
(még sem csak ettetném a trollt)
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 18:39
#34
Kezdem megérteni az írók színvonaltalanságát ... egyenes arányban áll az olvasókévl
1
B
Bob__
2013. április 8. 18:31
#33
Hát ez egyre szebb 🙂
Igazából már nem is azon megy a vita, mit élveznek a nők és mit nem.
Gábor! Nem tűnt fel, hogy kezdesz egyedül lenni a véleményeddel? Itt egy ember van aki nem tud vitázni, aki sérteget másokat, aki nem érti a viccet.
Te már rég átmentél veszekedésbe, és hisztizésbe, az akárhány diplomáddal együtt. Bárki bármit mond az már tuti nem jó. Csak a te véleményed az egyedüli, és elfogadható dolog ezen a világmindenségben. De míg a többiek értelmesen állnak ki a véleményük mellett, hoznak fel több szempontot is, te csak ugyan azt mondod mint elsőre kitaláltál.
Amúgy,
-én nem vagyok nő! Nem tudom élvezhetik e az anális szexet, de hallottam már olyanról aki élvezte.
- ez nem egy élmény beszámoló oldal, épp a fantázia a lényege. Kíváncsi vagyok hány írónak volt szerencséje, hogy a családtagjával, vagy több emberrel, vagy a saját nemével legyen szexuális-aktusa. Biztos volt aki saját tapasztalatait írta le, de erős a gyanúm, hogy ez csak a kisebbség itt.
Kicsit sajnálom, hogy én nem olvashattam a moderált részeket, mert így nem kapok teljes képet a vitáról.
Ezek után várom, hogy én is le legyek hülyézve 😀
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 18:19
#32
Képzeld el tudtam, hogy ingyenes. :-P
A tyúkot teremté az úr, a megtermékenyítés homályos, aztán rendben kotlott, ahogy ma is! 😀
Én csak azt nem értettem, most sem, hogy miért nem lehet egy sima aktust rendesen leírni, életszerűen. Amikor a megdugja b-t. Talán lehetetlen? Miért kell nekik ehhez fantáziálni, a valóságtól eltérni, ellopni a varázst? A kisördög a részletekben van, és a hiteles ábrázolás teszi élvezetessé a sztorit, pláne ha kellemes emlékeket idéz fel! 😉 A tapasztalatlanokban ráadásul tévesen rögzülhetnek a dolgok, ez kib@aszás velük, mi lesz ha aktus közben szembesülnek majd?
Volt ilyen hogy a srác kihúzta pisilt aztán folytatták ... természetesen álló cerkával tette mindezt, anyám, de gagyi!
Írni fogok a mélytengeri uránbányászatról, végül is nem értek hozzá, de majd segít a fantáziám, meg úgyse tudják mi az, ha mégis, akkor meg ő a hüje mert okoskodik ahelyett hogy kussolna. Állat! A lényeg mostantól én is író vagyok, mert lehet oszt mérne? 😀
1
axelley
2013. április 8. 17:47
#31
gaborthefirst: A fórum ingyen, érted a szöveget a fórum- hozzászólások elolvasása.

Látod:
"A tyúk! Csaknem az isten kotlott a tojáson?"
De miből kelt ki a csibe-tyúk?

És megetettem a Trollt.

Törté-net itt az oldalon nincs, úgy mond "Bannolás"
Tudja nézni, olvasni, de nem tudd hozzászólni?
1
axelley
2013. április 8. 17:33
#30
(A fracba megint lemaradt a vége)
Tisztelt Törté-net!
Javítsanak ki, ha tévedek, de az oldal nem azért jött létre, mert
hobbi(történetírások, fordítások,szövegszerkesztések és még sorolhatnám)
Add otthont (tár helyett). És olyan felhasználóknak, akik x összeget nem sajnálva szívesen olvasnak hobbi munkákat(még ha nem is egy
"Louis Aragon" művek kerülnek ki).
Kár, hogy az a szemét, ami más fórumokon megy egy-egy honosításnál ide is kezd át burjánzani.
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 17:32
#29
Ki mondta hogy ingyen van? 😉
A tyúk! Csaknem az isten kotlott a tojáson? 😀
Hogy te milyen okos vagy :-P
Valóban értelmetlen, hiszen a vita észérvek ütköztetése volna, nem pedig udvariaskodó handabandázás!
Mindenesetre leszögezem egyetlen barátnőm sem volt képes élvezni az anális szexet, anatómiailag sem oké!
Ti meg fantázia nagy mesterei azt írkáltok amit tudtok :-P
1
axelley
2013. április 8. 17:12
#28
Ez az egész, úgy tűnik, lassacskán, mint egy kész történet ingyen. (amit elolvastam belőle)

Nekem tetszenek ezek a viták:
- Mi lenne,ha....???
- Van-e.....???
- Tudod-e....???
- Igaz-e....???
Mintha azon menne a vita, hogy
Tyúk volt előbb, vagy a tojás.

Tény:
- meg kéne kérdezni a barátnőtöket, vagy egy nőt.
- azzal mindig eladhatóbb a történet, ha ott van a kulcs szöveg:
" A történet igaz ESEMÉNYT dolgoz fel." Vagy valami hasonló.

(és most direkt írok mindent nagybetűvel elnézést ha vakit meg bántok, de ez az én szemszögem)
EZ AZ EGÉSZ VITTA NEM MÁS, MINT EGY NAGY ADAG TROLLKODÁS, VAGY
TROLL ETTETÉS.

figyelmében ajánlom mindenkinek:
http://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A

Kár, hogy csak nekem tünnik ennek ez az egész vita.
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 16:15
#27
Igen, baromság volt a példálózásod mert ez erotika!!! Nem sci-fi, akció, horror stb. Nem elég csak a fantázia! Naponta tapasztaljuk az erotikát, és tudod elég illúzióromboló és szánalmas, amikor bődületes baromságokat olvasok tényként beállítva, és azt a választ kapom, de igen az úgy van! Mer ő tudja mer megnézte neten ... pl a mérgezéses halált nem kell hitelelesen ábrázolni, ugyanis még senki nem élte túl aki megcáfolni, szal kb mindegy! A szex erotika szerelem kategóriák esetén ha nem fikció (amit illene odaírni) lehet és kell valósághűen írni pl mert jobban beletudja magát élni az olvasó, mert igaz! Hát elég hüjén nézhetek ki amikor röhögve olvasok erotikus történeteket! 😀 Dehát mindenkinek jogában áll igénytelennek lennie ... meg dilettánsnak. Nincs mit tenni özönlik a szemét. Az olvasói igényesség lenne a megoldás, kiszűrendő a szélhámoskodásokat! Ja persze, álmodik a nyomor ...
1
T
Törté-Net
2013. április 8. 15:43
#26
Tehát akkor az általunk felsorolt szerzők művei is mind marhaságnak tekinthetők? Őszintén sajnálom, hogy a világ által nagyra tartott írók (és költők) művei mind szemétre valók, mert nem tapasztalták meg első kézből azt, amit leírtak.

Szerencsére vannak kevésbé szigorú műveltségű emberek, akik egy Rómeó és Júliát, Dekameront, sőt ne adj Isten, a Gyűrű urát vagy akár egy erotikus történetet is képesek élvezni, sőt akár irodalmi műnek is tekinteni.
Meg kell valljuk, hogy nem áll szándékunkban firtatni az itteni történetek valóságalapját, majd az olvasók díjazzák az értéküket a saját szájuk íze szerint. Van, aki csak szexuális oldalról keresi őket, van, aki az irodalmi értéket nagyobbra tartja, van, aki a humorosabb történeteket keresi, és ezek szerint van olyan, aki csak a tényszerűen leírt, megtörtént leírásokat keresi.
Nincs ezzel semmi baj, a gond csak akkor kezdődik, ha valaki a saját véleményét minőségileg másoké fölé helyezi és/vagy megpróbálja rájuk erőltetni.

Szerintünk az emberi fantázia csodálatos dolog, és amíg az ember nem próbálja meg valóságként beállítani azt, ami egyértelműen nem valós, úgy az égegyadta világon semmi kivetnivalót nem látunk benne. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
g
gaborthefirst
2013. április 8. 15:27
#25
A hitelesség ami alapvetően fontos. A tapasztalati tudás nélkülözhetetlen. Nekik nincs ezért pótolják internettel, és azt mondják ez így jó, mert ugyanolyan. Hát nem. Messze nem az. De esetleg ha odaírnák hogy a firkálmányuk egy marhaság, akkor el sem olvasnák és akkor nem kell írniuk. Mindenkinek jó lenne. Modus vivendi?
Bocs de engem nem nagyon érdekelnek a bevételeid, engem az érdekel, hogy ne szemetet olvassak... a pénz nagy úr, sajnos.

author4 : beteg és fáradt vagyok a mézes-mázas álszenteskedő bölcs szerepet játszó stílusoddal! Csúsztatás rágalmazás vádaskodás hipotézisek téves következtetések, bele sem megyek, leszerepeltél!
Parainesis-ből: "Ki csak társasági mulatságokban kíván ragyogni vagy éppen tudatlanok által akarja magát bámultatni az könnyű módon elérheti célját, de értelmestől megvettetik."
Fejből van remélem jól idéztem.
Magadra ismersz? Ja nem az értelmes és nem a tudatlan.
1
T
Törté-Net
2013. április 8. 14:52
#24
És a tartalom nélküli (vagy éppen túlzásba vitt) személyeskedést továbbra is törölni fogjuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2013. április 8. 14:51
#23
Szerintünk egy írót nem az minősít, hogy megtörtént-e pont vele, amiről ír.
Ha így lenne, akkor bizony elég kevés mű mehetne át ezen a szűrőn. Például szegény Shakespeare-nek is muszáj lett volna mérget innia, hogy azután (!!) megírhassa a Rómeó és Júliát, sőt Homérosz Odüsszeia-ja is kiesett volna, hisz nem bolyongott pár évet a tengeren, és valószínűleg a szirének is kimaradtak az életéből.
És nyilván egyetlen fantasy, és szinte egyetlen krimi, vagy akár akció-könyv sem létezhetne.
Unalmas világ lenne ez a mienk a fantázia szabadságától megfosztva. :(
1