Női anális orgazmus - létezik-e?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

axelley
2013. április 23. 11:50
#62
Nem illendő bele vágni, mert folytatni szeretnéd.
Igen ez csak felvetés volt. Ha egyedül lennénk, lenne érzelem is.
2-ik bekezdésedre voltam kíváncsi veled kapcsolatban én is erre jutottam.
(Látod, ezt történetbe írnád, nem csak nekem írnál ilyeneket jó kis történetet hozhatnál össze)
De én miért tudom belőled ki hozni ezeket a mondatokat?
Válaszolok erre #58 Titkon Reménykedtél.....
Így már könnyebb válaszolni.
Na, ezt keresem egy nőben. Viszont a párom meg tudja adni. Így érzem magam teljes nőnek, de a kis ördög nem alszik.

Érdeklődésedet, vagy a fantáziádat kelltettem fel?
Vagy olyat tudnék nyújtani, amit még más nőtől nem kaptál még meg?
Felvetődik a kérdés:
Miért félsz az ilyen nőktől?
Csak nem azért mert...???
Nagyon ragaszkodsz érzelmileg valakihez, még ha csak szex is. De én tőrrel járok nem tűvel nem egy tűszúrást érzel a szívedben, ha elválnánk, hanem egy egész tőrt. Érzelmileg ettől lesz neked nehezebb.
Ezért fogod nehezebben ki heverni is.
Visszagondolsz rá, majd idővel, ha sikerült kiheverned.
Felveted magadnak, ezeket a kérdéseket:
Ő volt vajon az igazi? Ő lett volna a testi, lelki párom?
Elnéztem volna, neki más nő kell, fekszik le?
Mit érezhet, ha látja, hogy én az estémet egy férfi karjaiban töltöm?
Miért hagytam elleni?
Találok még valaki olyat, mint Ő?

Többire, majd válaszolok a folytatás után kíváncsi vagyok, hogyan folytatod....

v-ir-a/nak igaza volt, tényleg "érdekes ez a párbeszéd"
1
g
gaborthefirst
2013. április 23. 11:39
#61
Én nem megyek bele olyan kapcsolatba, vagy kiszállok belőle, ahol az egyiknek tűrni, elviselni kell a másikat. Egyoldalúan nem mászkálok el szexelni, vagy ha meg is tenném, akkor úgy, hogy ő is megy, vagy egyikünk sem. De nem teszem. A szerető tartás nem fér bele. Valahol ez megcsalása a másiknak. Együtt jó csak, ezért kapcsolat, párkapcsolat. Szerintem. De ez így egysíkú és uncsi ... Be kell venni harmadikat, mindkettő illetve mindhárom örömére, és meg van oldva! Ajánlott a harmadikat alkalmanként cserélni, hogy ne alakulhasson ki vele érzelmi kötődés...

Én azért nem találtam még meg az igazit, mert nem vagyok alapvetően fontos elvekből engedni. Ezeket már írtam, tudod, nem ismételem. Hát nem könnyű, mert magasak az elvárásaim, és szar az emberanyag. De bíztató, hogy négy milliárd nő szaladgál a világban. 🙂
Kompromisszumokat nem kötök, másodosztályú kapcsolat nem kell. Jobb a semmi mint a rossz. Ennek is van előnye ám, pl szabad vagyok.
Nyilván az nem baj, hogy ő ide én meg oda akarnék menni, ő ezt enne-inna én meg azt, ő ezt nézné inkább én pedig azt stb. Ezek nem lényegesek, ha az alapok rendben vannak. Kis rugalmasság kell csak, az meg intelligencia kérdése, pl egyszer neki másszor nekem, ennyi. Simán tolerálni lehet ha külön-külön eljárunk a barátainkkal, szóval mindent meg lehet oldani. De csak akkor ha korrektek vagyunk egymással, ha egyenlően, arányosan viselkedünk. Ha nem kényszeríti rá egyik a másikra az akaratát. Mert ekkor a másik tűr, nyel. Egy darabig. Akkor felteszi azt a bizonyos kérdést, és igaza van. Én feltenném. De nem teszem, mert ilyenbe eleve bele sem egyezem. Nem vagyok mazohista, hogy szenvedjek egy kapcsolatban. Egészséges önzés kell mindkét oldalról, szerintem ez a hosszútávú párkapcsolat titka. De a nyerészkedő fél sem boldog, mert neki meg lelkiismeret furdalása van. Igazán nem tudja élvezni a szerzett előnyöket, mert nap mint nap látja a másikon, hogy az tőle szenved, és közben még fél is, tart a következményektől.
Szar ez.

Jóllátod, én itt akarok jól élni, mégha ez sokaknak nem is tetszik. Leszarom, oldják meg a problémáikat, és ne rám vetítsék ki. Azért mert ő szenved akkor már nekem is kell? Sokak szerint ez volna igazságos. Az ilyeneket kiröhögöm. Nem tudnak megbántani, csak az tud akit szeretek, ezek illetve az emberi butaság 'csak' elszomorít. Szerintem 97% hülye van...

Mostanában nem sok szabadidőm van, túl sok mindennel foglalkozom egyszerre. Északi fényt már olvastam, a többit fejben tartom. Köszi 🙂
sziasztok
1
g
gaborthefirst
2013. április 23. 08:30
#60
Feltéve, de meg nem engedve!!! Tekintettel arra, hogy párkapcsolatban élsz. Szóval, csak gondolati szinten! Komolyan így gondolom!
Előrebocsátom, hogy csak érzelmi alapon működne így, ezt végig tartsd észben, kérlek! (Engem önmagában, önmagáért a szex nem érdekel. Nekem a másik iránti érzelmeim kiteljesedése a szex!)

Szóval nem vagyok biztos abban, hogy akarnál domináns lenni az ágyban, lehet hogy élveznéd, szeretnéd a női énedet velem... igazából biztos vagyok benne, hogy nagyon élveznéd, mert azt kapnád amire vágysz, ami kell neked. 🙂
Az a helyzet, hogy bár kemény dió vagy, én feltörnélek téged, méghozzá fáradtságos munka nélkül, simán menne, sőt élvezném is, elememben lennék! Megbírkoznék a makacsságoddal, a dacoddal, a felvett keménységeddel. Mindezt szavak nélkül, könnyedén. Meggyőznélek, betörnélek a szívemmel és a tetteimmel. És te belátnád, hogy 1 nincs értelme ellenkezned, 2 nem is akarsz, mert jó ez így neked és ez így van jól, mert így kell lennie. Feloldódnál. Lebegnél ég és föld között attól hogy végre teljes nő vagy egy férfi karjaiban. Úgy bújnál mint egy kiscica. Boldogan. Megkönnyebbülnél. Felszabadulnál. Normálisnak, a világ természetes részének éreznéd magad. Mint aki a helyén van, ahova való. Harmónikus lennél. Aztán ettől meg is ijednél, de mert bátor vagy és az ösztöneidre hallgatsz, ezért elfogadnád a helyzetet. Igazi önbizalmad lenne, és ekkor jönnél te! Nincs ellenemre, hogyha a nő határozott, szenvedélyes az ágyban, és irányítja az események folyását. Igazából imádom!!! A nőstény állatot. Nagyon élvezetes! Talán mert magamat látom, érzem, tapasztalom kívülről? Mindegy ez nem fontos. Aztán, miután végeztél velem, amikor a mámortól elfáradtunk, úgy hajnaltájt, helyükre kerülnek a szerepek, magától. Fizikailag fáradtan, de érzelmileg, lelkileg feltöltve elaludnánk.,
Mint látod nincs itt fölé-alá rendelt viszony. Illetve úgy volna, hogy cserélgetnénk. Fer és változatos. Ettől jó igazán, mert egyenlővé tesz. Ragozható játékokkal, harmadikkal, negyedikkel stb. Ez fokozása az örömöknek, nem hiánypótlás, és feldobja a szexet mielőtt beleszürkülnénk és félredugnánk!

Ritka az ilyen nő, mint te, de annál vonzóbb! Felkeltetted az érdeklődésemet bevallom, mert szép emlékeim jutottak eszembe rólad, miattad...
De csak akkor volna jó, ha ez nálad is és nálam is érzelemből és vágyból eredne... ha kölcsönös, ösztönös és tiszta, nem csak szex!
De ha ez személyiségzavar, vagy kompenzálása valamely korábban férfitől elszenvedett sérelemnek, kvázi bosszú, büntetés, na az szívás.
(Nálad voltak rossz élmények, mondtad akarva is akaratlanul is. Nagyon sajnálom. Bocsásd meg nekik és magadnak különben felemészt.)
Amúgy az olyan nőket messziről kiszúrom, és elkerülöm. Bevallom félek tőlük, mert lelketlenek, ezért kegyetlenek. Orvosi eset szerintem...

Az nem kapcsolat ahol félni kell a másiktól, vagy annak kijelentéseitől.
Elnyomod... de minimum egyoldalú a dolog, azaz igazságtalan. Te eljárkálsz. És ő? Attól tartassz ki fog borulni a bili? Jól érzed ki fog. Ezért félsz. Miért nem veszitek be harmadiknak? Akarom mondani te meg a párod meg egy lány. Édeshármas. Így nem kéne félned, sem neki. Mindenki jól érezné magát. Csak egy ötlet. 🙂

Folyt. Köv.

Most mennem kell, de majd küldjétek át a képregényeket, a címemet tudjátok. 🙂
Sziasztok
1
axelley
2013. április 23. 00:33
#59
Képregény moderálást a Fórum/CartoonSex oldalon a Törté-net-el meg beszéljük holnap 8-9h felé. Amik nem jelentek meg képregényünk azt elküldjük neked akkor át nézésre. KÖSZÖNJÜK

Nem illő ugyan, de kérdésedre kérdéssel válaszolok.
A Párom csak annyit mondót, hogy a domináns oldalamat vegyem elő(ezt csak szex közben szoktam) ő már sejt valamit csak nem mondja el....

Érzelmileg olyan nőt, mint amilyen erényekkel te rendelkezel. Férfi énemet legalább kielégíteném, intellektuális érzelmeiddel.(ezért vagy számomra gazdag ember) Ezt keresem egy női partnerben. Sajnos kevesen tartják ezeket az erényeket fontosnak. (ezt már kifejtettem mik az erényeid nem írom le és te tudod mit jelent ez a szó)

De, ha azt mondanám, hogy nem lenne férfi párom és csak szeretőim
(nőket érts ez alatt).
És mi találkoztunk volna (férfi és egy nő). Szerinted mi lenne belőle?
Én miért tudtam/tudok veled elbeszélgetni? Míg a nagy többség csak vitatkozik veled.
Ha eljutnánk az ágyig és én elővenném a domináns oldalamat.
(szeretőim szerint akkor tőr ki belőlem, de a párom szerint is)
Hogyan viselkednél, ha egy nő lenne a domináns az irányító?
Melyikünk kerülne az alá rendelt szerepbe és ki lenne a domináns?
Meddig tűrnéd el? És meddig néznénk el egy más "szenvedélyét"?
Ezek után TE mit gondolhatsz rólam? Milyen ember lehetek a szemedben?

Te ezért nem találsz még partnert, mert mindig egy férfitől várják a döntést egy idő után szép meg jó meg elnézik a párkapcsolatban, az ágyban. Meg istenien érzik magukat veled. Egy ideig... De te tőled várják a döntést, de ez az én meg láttásom. Te neked még nem tették fel ezt a kérdést csak spontán szakítottak veled/szakítasz velük, ha már érzed, hogy közeleg az a bizonyos beszélgetés.

Te olyan ember, vagy aki nem a halála után keresi a mennyet, vagy a poklot.
Hanem az életben tartja fontosnak azt meg teremteni.
Szeretsz olvasni?
Ajánlom ezeket olvasd el (ne a filmet nézd meg az egy szar)
/PHILIP PULLMAN/- AZ ÚR SÖTÉTANYAGAI TRILÓGIA
1. Északi Fény /Az Arany Iránytű/
2. A Titokzatos Kés
3. A Borostyán Látcső
1
g
gaborthefirst
2013. április 22. 05:03
#58
Név arc nélküli emberek. Szemtől-szemben nem mernek pofázni, kussolnak, a cipőjük orrát nézegetik ... közben azzal hitegetik magukat ők nem szartak ám be, nem. Csak bölcsen hallgatnak. Ha-ha-ha! Lekvárak.

Titkon reménykedtél.
Mit/kit keresel abban a lányban akiben reménykedtél? És bocs, hogy csalódást okoztam. 🙂 Mi az amit egy fiú neked nem tud megadni, csak egy lány? Csak az a bizonyos lány? Szexen kívül, úgyértem. Kíváncsiság.

Szerintem az egészséges kapcsolat kölcsönösségen alapul, különben szart sem ér az egész. Mindenkinek mindent bele kell adnia, nem lehet biztonsági játékot játszani. Csalás.

Én szerelmeskedés közben ismerem meg a másikat igazán, szóval nálam egyszerre van a testi-lelki rész. Oda meg csak akkor jutunk, ha van kölcsönös szimpátia, ha működik a kémia. Ez első blikkre kiderül. 🙂

Hogy a nyitottság nevelés kérdése-e? Igen. Az is. Meg minta, főleg családi. Műveltség. Világlátottság. Érettség. Tapasztalat. Sokminden.

Gátak. Milyen gátak? Hogy törted le? Vagy át? Párodnál. Hogy kell érteni?

Meg az is érdekelne, hogy miért félsz a párod azon mondatától, hogy döntened kell? És hogy döntenél, ha kéne? Remélem nem kell. 🙂

Magányosság. Hát szerintem mindenki egyedül van. Ez ilyen. 🙂
Amikor az ember szereti magát, akkor mást is tud szeretni és máris nem magányos. 🙂
Amikor mindenki szereti magát, akkor senki nem magányos. Ilyen egyszerű ez! 🙂
Mondd meg ezen mit nem lehet érteniük az embereknek?
Ahelyett, hogy magukat szeretnék, másokat imádnak... lájkolnak a fosbukkon, meg csatlakoznak mindenféle csoportosuláshoz, meg egyházhoz, és belépnek pártokba meg egyéb ilyen helyekre ... pedig ezeken a helyeken fölé-alá rendelt viszonyok vannak, ott nem szeretik, csak használják, kihasználják őket...
Ezért magányosak az emberek. Én például nagyon szeretem magamat, így aztán másokat is nagyon tudok szeretni!

v-ir-ának különösen a hetero írásai gyönyörűek. Nekem. Szerintem ezekkel kezd. 🙂
1
axelley
2013. április 22. 00:34
#57
v-ir-a: A te munkáidhoz még ABC miatt nem jutottam el, de elkezdem olvasni őket.
1
axelley
2013. április 22. 00:31
#56
Igen internet legnagyobb hibája. Sok idióta arc és név nélkül.
Ne menyünk bele. Fáradt is vagyok egy picit hozzá.....

Igen tudom titkon reménykedtem benned, talán ezért hittem....

Nem idézem, nem tudom jól, de /Akela énekelte/
Farkas világban élünk,
Farkas törvények közt,
Farkas vagy bárány ként élsz.
A döntés mindig a te kezedben van.(koncert mondat)

Ezt viszont tudom /William James/
"Az ember úgy változtathatja meg életét,
hogy megváltoztatja gondolkodását."

Ezt én sem tudom (persze az etalon szöveg ,hogy a lelki mert bla,bla...)
A testi után jön a lelki nem?
Csak a nő mindent a szívére, vagy a lelkére vessz. Ragaszkodóbb típus egy kapcsolatban, ezért nehezebb egy nőnek szerintem. Egy férfi könnyebben átlép rajta szerintem. (javíts ki, ha tévedek)
Saját írás: az első utólag gondolva (balfék kapcsolatomból)
"Soha nem tudom, hogy én, mint nő egy személy, vagy csak az izgatja, talán általam bent lehet egy /édes hármasban/."
Igen azért hülyitett végig /édes hármas/. Nehezen bíztam meg utána férfiba.
Mostani párommal már 5 éve húzom. Nevelés kérdése, nyitottságra nevelték legyen nyitott a világra és emberekre. De én sok gátatt letörtem már nálla.

Szomorú, de hogy a nőnek anális szextől van orgazmusa? (ezen ment a vita)
Sok olyan nő van, aki életében egyszer sem élvezett el, vagy lett volna orgazmusa a párjától (hagyományos módszerrel). 5-10 perc és elélvez a férfi és ennyi. Ez elég arra, hogy készen legyen egy gyerek.
Hát a legtöbb nőnek azért több kell, (nekem legalább is).

Kimutatás elég szomorú ugyan egy pár kapcsolat házasság után 2-3 év és 90% válás, vagy meg csalják egy mást. Vajon miért? Ők jobbak, mert heterok plusz elítélik a "másságot" mert a hitt és a társadalom azt mondja, hogy rossz.

Nekünk mindig nehezebb "gaborthefirst" egy párkapcsolatban. Én is félek ettől a mondattól. "drágám választanod kellene végre".
Mi elméletileg a két világ között lavírozunk. Sem homo-leszbi-hetero, hanem mindből egy pici.
De egyben ez az erősségünk is mindegyik oldallal ki jövünk társalgásilag szexuálisan. De a legtöbben magányosak, de ha az ember venné a fáradságot megismerné őket. Nagyon meglepődnének emberileg mire képesek.
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 23:27
#55
v-ir-a szerinted létezik női anális orgazmus? 🙂 ld #45
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 23:11
#54
szia v-ir-a!🙂
Úgy szégyenlem, akartam mondani axelley-nek, hogy te vagy még olyan a kevesek közül, aki nem férfi-központú műveket ír, ami ritka, de nem mondtam... hát ezt elbasztam. :-(
Bocsánatot kérek tőled.
Légyszi ne haragudj, jó? 🙂
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 22:58
#53
Nem vezettelek félre, max félreismertél engem ... szerintem egyezzünk ki egy döntetlenben, jó? 😉

Akiket szeretek, velük különösen jól bánok. Természetesen. Hát lehet máshogy? Volna értelme máshogy? Kényeztetem őket, mindent megadok nekik, feltételek, elvárások, viszonzási kényszer, hátsó szándék nélkül. A 'szenvedélyem' meg külön jól jön, hozzátesz, nem elvesz belőlem. Biztonságot, ezáltal szabadságot ad. Elmondom neked engem nagyon-nagyon szoktak a partnereim szeretni. Hogy ők még ilyen emberrel nem találkoztak ... egy ideig nem is fogják fel, mi van. Aztán rendszerint belémszeretnek. Teljesen és menthetetlenül.
De emberi okokból képtelenek úgy szeretni, megnyílni, adni mint ahogy én. Képtelenek túllépni az árnyékukon. Egy idő után nem bírom őket elviselni. Egymás után játszák el az esélyeiket. Mindíg adok újat, meg újat, de aztán egyszer csak megszakad valami bennem, kiszeretek belőlük. Egy pillanat, oszt annyi ...
Vajon miért nem tudnak felnőni a 'feladathoz', miért nem képesek feltétel nélkül szeretni, teljesen megnyílni, vakon megbízni? Egy kutya is képes rá, az emberek miért nem?
Tudom ám miért, csak nem akarom tudni...
De majd megtaláljuk egymást. 🙂
A nőknek azért könnyebb, mert mindíg találnak valakit, aki hajlandó többet adni, mint ők. Valakit aki alárendeli magát, aki többet nyel, aki kvázi feláldozza magát a kapcsolatért. Én nem vagyok ilyen. Mindent adok magamból és mindent akarok belőle. Vica versa. Ez így fer, és máshogy nincs is értelme. Az egyoldalú kapcsolatoknál idő után lemerül a férfi akksija, válás a vége. Ha szokásból mégis együtt maradnak az szánalmas, mert az nem élet, csak túlélés...
Nem lehetetlen, de nehéz megtalálni a másikat. Idő kérdése, az meg van. Én nem sietek sehova. 🙂

Igen, én sem állhatom azokat, akik olyanról beszélnek, amiről fingjuk sincs. Csúnyán nézek rájuk, oszt abbahagyják... érdekes, hogy 5perc múlva már másnál próbálkoznak. 🙂

Nem kell engem megvédeni, de azért köszi, tényleg. 🙂
Vélemény volt, nem néztem le senkit. 🙂
De hagyjuk ezeket szerintem.

Nem értem ki milyen nyelveket tanul, és hogyan???

Nem tetszik a makacsságod. 🙂 Miért nem 'adod ki' az írásaidat? Mit rejtegetsz? (Magad elől is?) Hm? 🙂
Milyen képregények? Persze érdekel.
1
v-ir-a
2013. április 21. 22:08
#52
egyre jobb ez a "párbeszéd" köztetek🙂
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 20:51
#51
Hidd el én is a finom, meggondolt énemet szeretem jobban, szívem szerint és eszem szerint is. De ébren kell! tartanom, etetnem kell az állatot, mert akármikor szükségem lehet rá, és sajnos van is. Meg kell védenem magamat, meg olykor mást, nem engedhetem, hogy győzzenek, és nem hunyhatok szemet, egyszerűen nem tehetem meg. Így aztán nem tehetek mást, foglalkoznom kell a domináns énemmel. És sajnos néha előjön, akaratlanul is, utat tör magának... én is csak ember vagyok, nem vagyok tökéletes. (Ahhoz képest, hogy régebben még élveztem is, már csak ritkán ragadtatom el magamat, akkor sem szándékosan.)
Kell a fenevad, hogy úgy tudjak nézni rájuk, hogy a hideg futkos a hátukon. Látom a szemükben a félelmet. És mivel gyávák elsunnyognak. Így rendszerint nem kerül sor tettlegességre, szerencsére.
Tudod a baj az, hogy az idiótái, az agresszív emberek, ők szinte minden bokor alatt ott lapulnak, és ráadásul lesből támadnak. Úgy 'gondolkodnak', hogy ha ők nem boldogak más se legyen az. Ez ugye gyerekes. Vagyis nem tudatos. 'Nem tudják mit cselekednek.' És éppen ezért nem büntethetőek meg, és annak nincs is semmi értelme. Csak rosszabb lenne, ha olyanná válnék mint ők. Ha szabadon engedném a bennem élő vadállatot, nagyon-nagyon rossz tudnék lenni. De nem akarom! Ezt hagyom is ... Ugyanakkor a szép szóból nem értenek. Mintha a falnak beszélnék. Szóval se így se úgy. Ennek sincs értelme, meg annak sincs értelme... semmit nem tehetek! Ez szívás. Istennek van humorérzéke! 🙂
Pedig jó volna nyugodtan, szabadon, békében, boldogan élni. Altatnám én a macsekot, neki sem volna ez ellenére. De ez csak álom, kell az állat, mert meg kell védenem magamat, mert veszélyes ez a világ, nélküle kiszolgáltatott lennék.
Neked más a gondod, úgy mint nekem nem kell megvédened magad, arra ott vannak az olyanok, mint pl én. Máshogy bántanak téged/titeket. Nem tartanak embernek, csak tárgynak. Beszélő eszköz...
Hát nem tudom melyik, a testi vagy a lelki megalázás a rosszabb?!
Te is torzulsz ám rendesen, csak máshogy mint én, ne legyenek kétségeid efelől...
Folyt. Köv.
1
axelley
2013. április 21. 19:28
#50
Igen kár, olyan típus vagy akkivel töbször találkoztam volna.
Így már értem a hozzászólásaidat is. (mintha két külön ember írná a domináns és egy finom meggondolt. Nekem a finom meggondolt jött be partnerként). Büszke lehetsz magadra és a partnered is, ha elfogadja a
"szenvedélyedet". Ezért is vezettél félre.

Szerintem tévedsz. Inkább ti férfiak (homo, biszex) vagytok el nyomva.
A nőkre inkább, mint izgató szex tárgyként gondolnak. Gondolok, itt egy férfi szívesebben néz, olvas egy nő-nő felállást, mint egy férfi-férfi felállást. Ezt használják ki a Hentai-nál is.

Azt reméltem ki növöm, most már büszkén mondhatom, hogy büszke vagyok rá. És találtam egy férfit is, aki ki áll mellettem, még ha tudja is, hogy kellenek számomra a nők. De amikor haverjaik mesélnek dolgokat "ezt kipróbálnák...., mert a leszbik..." Ő meg viccesen meséli őket nekem.
Kíváncsi lennék az arcára. Ki bírja-e nevetés nélkül?
Szerintem te is így vagy vele mikor a tanulatlan hmmm... por mondja azt amihez nem ért?
Különben nem tudtalak meg védeni, mert nem voltam itthon a párom meg ezért a mondatodért gurult be. #34 lenéztél mindenkit

Képregényekre gondoltam, a párom is jobban tanulna belőle.
Az írásaimat nem adom ki. Erre nem tudnak rá venni.

Hogyan terjed az interneten a szenny? Hát "Facebook" ipari szinten nyomja. De az angolban a párom nem ír ilyen helyesírási hibákat, mint magyarul. Az, hogy megy neki már az igeragozás, tő néha szép mondatok szerintem sokat elért már, de még mindig vannak hibái. De így tud tanulni.
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 16:50
#49
🙂 Nagyon aranyos vagy. Tényleg! De tévedsz...sajnos?😉
Én azt mondom mindkettőtöknek igaza van. De szerintem ezzel mindenki így van, csak sajnos a többség elnyomja az egyiket. Pedig így jobb. Persze meg kell tanulni kezelni, gyerekkoromban sok gondom volt vele, megkeserítette néha az életemet, de ma már áldás ez, nem átok. Szerintem te is így vagy ezzel, de sokkal nehezebb lehet neked, mert a nőket elnyomják, le szoktak benneteket sajnálni, nem tűrik, nem engedik, hogy a férfi énetek előjöjjön. Nekem azért könnyebb, mert én meg tudom védeni magamat, mert igen férfi vagyok, egyessel kezdődik a személyi számom és kívül viselem a nemi szerveimet, és kifejezetten férfias a külsőm.🙂 Semmi feminim vonásom nincs, nem is szokták elhinni, hogy bi vagyok, azt hiszik csak hülyéskedek, pedig én mondom, hiába ... de ha nő volnék akkor is inkább bi, ez a legjobb, mert ez a természetes állapot, szerintem.

Így már világos!🙂 A biszexek érzelmesebbek, mert nem nyomják el az egyik énüket. Teljesek. Ettől jobb velük, mint a heterókkal!
A yaoira kíváncsi vagyok, utánanézek!🙂

Szerintem elkapkodtátok, nem szabadna fájnia, jég és pálinka nélkül sem. Továbbra sem világos hogy lehet élveznie egy nőnek az anális szexet...

A fojtogatás egyeseknél növeli, elnyújtja az orgazmust, nekem nem jön be, se így se úgy.

Persze nagyon izgat, ha előttem masztiznak, vagy pl amikor egy nő harisnyát húz, combfixet, az olyan szép, hogy sírni tudnék! Más utána a szex, összehasonlíthatatlanul jobb! 🙂

Köszi, örülök neki, és viszont! 🙂

Rendkívül kíváncsi vagyok az írásaidra, megtisztelsz vele, ha elolvashatom, türelmetlenül várom. Szerintem is tetszeni fognak! 😉
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 16:15
#48
Ugyanmár, szégyenlősnek lenni csacsiság, és különben is pont attól jó egy történet, hogy bensőséges. Egyetértek a pároddal, bátorság, hajrá! 😉
Egy csomó járulékos haszna van: ha vállalod az írásaidat, azaz magadat, hasonlóan gondolkodó embereket, akár barátokat szerezhetsz, jobban megismered önmagad mások által, letisztulnak a gondolataid a céljaid, több leszel, jobb leszel! Ez csupa jó dolog! Szóval tessék csak közreadni az írásaidat, hamár egyszer megírtad, szerintem.
Biztos kapsz majd hideget-meleget, erre fel lehet készülni. Ha fejben rendben vagy nem lehet gond, leppatog rólad, kis rutinnal csak a jót látod. Ezért is kéne minél hamarabb belevágnod, szerintem ne vesztegesd az idődet. 🙂

Kedves tőled, köszi!🙂 Én sem szeretem a férfi központúságot, borzasztóan egysíkú és erőltetett... különben is az élet értelme a Nő! Persze nem birtokolni, használni, hanem szeretni őket! Semmi másnak nincs értelme!!! Viszont barátnak jobb egy fiú, sokkal. Kell az! És most testi-lelki jóbarátra gondolok. 😉

Időm engedi utána nézek Aragonnak, majd kiderül bejön-e.🙂
1
axelley
2013. április 21. 15:19
#47
gaborthefirst: Párom szerint férfi vagy. Szerintem meg nő. (én csak innen gondolom), de ha tévednék, akkor sajnálnám
- választékos beszéd,
- úgy látsz bizonyos dolgokat, mint egy nő,
- kiállsz az elveid mellet és keményen ragaszkodsz hozzá,

Kommentjeidből és ezek miatt az erények miatt, ítélve nőként bejönnél,
(ezért volt fontos). Ha mondjuk, 1-2 hónappal korábban regisztrálsz, lehet, hogy már egy kávézóban beszélgetnénk.(munkám miatt most nem éllek eme szenvedélyemnek, sajnos)

Férfi segget megalázónak tartom. Nőitől normális higénia mellet be vállalom(ha a szex partnernek is bejön, vagy akarja), de ritkán van rá példa szerencsémre.

Homo történetek: Sokkal jobban ki vannak érzelmileg dolgozva, mint a heterok, vagy a biszex. A párommal is tudok ezekről beszélni. Némely munka(Hentai/Yaoi) hmmm... be indít
Pl.: author04 munkái jönnek be itt az oldalon. de az övé csak érzelmi szálon és sokat szoktunk róla beszélni is.

Maga a történet jól mutatja a férfi fantáziát. Elolvastam, de meg bántam a rászánt időt.
Anális rész (nem volt tőle orgazmusom): Kipróbáltam mind két oldalon.
Mikor a párom csinálta, és mikor a női szexpartnerem is.

Párommal: Kibasszotul fájt pár percig csináltuk, de öröké tartott számomra. Nem mertem a páromnak szólni végén ő hagyta abba nem úgy viselkedtem, mint ahogy a szexet élvezni szoktam. Segítségem egy kis jég és sok pálinka volt. Ja meg egy jó estét szó szerint elbasztunk.
Ha mégis van olyan nő,akkor kérem, jelezze. Beszélgetnék vele.🙂🙂🙂

Nő: Találkoztam olyan nővel, aki ettől eset extázisból extázisba.
Először kezdte így harapdáljam a mellbimbóját, aztán előkerült a játéka, mind a virágjához mind pedig az anális részhez külön-külön. Végén meg fojtogassam. Na, ez kenterbe vágta az erkölcsömet.
(nem találkoztam vele többet) Hát nem tudom, hogy ettől élvezet volna el rejtély maradt számomra.
Mikor egy nő csinálta nekem inkább vicces volt egy ujjal-kettővel végén szóltam, hogy hagyja abba, mert nem jön be. Kezdet fájni és kezdet Csikizni.

Te előtted még nem maszturbált egy nő/nem maszturbáltál még???
Micsoda tévhit van erről is. Ha a párom ellőt csinálom sokkal másabb(szexi fehérnemű, pozitúra(ák), játékok, színészkedés), mint ha egyedül csinálom a szállodai szobában(1 pohár bór és csak az ujjam a takaró alatt.

VIP én nem szarom le felezünk (remélem, sokat leszel még itt az oldalon).
Mássokkal ellentétben én kedvellek. Van két munkám, amit én nem tudtam átnézni semmilyen formábban. Elküldöm neked át nézésre, ha kell.(szerintem tetszeni fog)
Törté-net el meg beszélem.
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 13:36
#46
Kb leszarom a vip-et, de korrekt vagy! 🙂 Én a magam örömére segítek nektek, önzésből, mert szeretnék jó/jobb képregényeket látni, ahogy ti is, együtt többre jutunk!

A női análistól viszolyog a párod, én így értettem legalábbis.
Nagy dolog tolerálni mások heppjeit, büszke lehetsz a párodra, azt hiszem nagyon szeret téged, szerencsések vagyok.🙂

Úgy soha nem fogja megtanulni, ahhoz ott kell élni, tapasztalatból mondnm ... így csak árt magának.
ööö hogy-hogy a párod tanulja a magyart? :O Mert akkor nagyon ügyes, nehéz a magyar, nagyon🙂 ... de ez sem lehet mentség, rossz minőséget nem szabad kiadni. Na majd talán együtt🙂

Köszi nagyon rendesek vagytok, hogy előkeresitek. Ráér nem vagyok függő, szóval csak nyugodtan.🙂

Pusszantás, most jól megnézzük a forma-1 -et! 😀
1
g
gaborthefirst
2013. április 21. 13:35
#45
Szó sincs seggnyalásról, azt mondtad közös az érdeklődési körünk, ízlésünk ... ööö miért is? Milyennek látsz engem? Én nem nagyon találkoztam kommentjeiddel, nem tudlak megítélni... 🙂
És miért volt fontos hogy férfi vagyok-e?🙂

Miért zárkózol el ilyen kategórikusan a férfi segg nyalásától ... nőivel meg semmi bajod? Kíváncsiság.

Az is nagyon érdekelne, hogy miért izgulsz fel a homo-történetekre, egy nő miért gerjed erre? És úgysem tudod átélni akkormeg miért jó neked?🙂
Imádom az ilyen nőket, jók az ágyban, sokkal jobbak, mint a 'heterók'😀 ...nem nyomulok, ne értsd félre.

Még mindíg nem mondtad, hogy te hogy vagy az anális orgazmussal... ? Volt már pusztán anális szextől orgazmusod? Úgy, hogy sehol máshol nem értek hozzád, egyáltalán sehol, picit sem, és te sem magadhoz? És más sem, sem ember, sem tárgy(kispárna dörzsöli a csiklót stb)? Vagyis a kérdés, hogy magától, csak az anális szextől egy nő el tud élvezni? Tudod én ilyet nem tapasztaltam, és nem is tartom valószínűnek, mert állítólag a végbélben nincsenek erogén zónák meg ilyesmik ... jó persze mindenki más és más ... elszomorítana, ha miattam nem volt, mert jó szeretőnek tartom magam és mások is így vélekednek rólam, és akkor még finoman fejeztem ki magam, de ne kímélj, mondd meg légyszi. 🙂

Folyt. Köv.
1
axelley
2013. április 21. 13:12
#44
gaborthefirst: Az írás nálam segített az egyik szenvedélyem lett, de túl bensőséges, hogy megosszam másokkal.(én így gondolom a párom nem)

Neked meg meg van hozzá a szó kincsed és az eszed is.
Így is sok férfi központú téma kerül fel történetként.
Amik számomra hülyeségek.
Hogyan látja, vagy min fantáziál, a férfi ilyen témák hoz, sorolnám ezeket.
- Női anális orgazmus - létezik-e?
- Női maszturbáció
- Leszbikusok
- és még sorolhatnám.....

Ja majd elfelejtettem, de így is ki keresheted a munkáját
" Louis Aragon- Le Con d'Iréne "
1
axelley
2013. április 21. 12:18
#43
gaborthefirst: Tiszta vizet a pohárba alapon.
axelley/női rész/: ezt elhagyom a beszélgetésnél, mert csak velem fogsz beszélni.

Azért tartom lényegesnek oda írni, mert a te szemszögedből egyszer (axelley) elküldöd a francba, másodszor meg visszajövünk segget nyalni hmmm....
Hidd el férfi segget még nem és nem is fogok nyalni, nőivel már más a tészta, de ez a téma nem tartozik ide.

Ha elvállalod a /lektori munkát/. Akkor miért is ne.(ezt még meg beszéljük). Viszont oda írjuk a "nick" nevedet és a Törté-nettnél is jelezzük VIP miatt. Más munkájával ne dicsekedj alapon és ezt vállalom is. (Sok ilyen van az oldalon főleg "hentai Mangáknál"😉

Párom a "témától". Már, mint milyen témától???
(csak sejtem mire gondolsz, így találomra válaszolok)
Tudod, mennyi gátat kellet nála áttörnöm, mire elfogatta, hogy szerettek élni a szenvedélyeimnek.

piro01: A technikai részekhez ért. Úgy tanulja az angol nyelvet, mint a párom a magyar nyelvet.
Hasonlítsd össze a két munkáját:
1.Cenzor verzió:
http://kepfeltoltes.hu/130401/003_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2.Cenzor nélkül:
http://kepfeltoltes.hu/130421/005_www.kepfeltoltes.hu_.png

Majd leírok egy részt "Louis Aragon" művéből.
Keresd így (nekem az eredeti 1. verzió, francia van meg)
Louis Aragon- Iréne Puncija (magyar, 2. kiadás)

Elő keressük neked a kért képregényeket.
1