Kamaszkorom legszebb nyara 2. rész

A témához tartozó történet:
Bearhunter
7 177 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
angel234
2021. április 7. 04:35
#15
Ez nem egy jó írás.
0
t
t.555
2017. június 18. 05:17
#14
Tetszett!
1
feherkalman1
2017. február 21. 06:35
#13
Inkább A marinénit keresném.
0
i
ivol
2016. augusztus 26. 11:13
#12
Tényleg egy jó írás szívesen olvas az ember ilyeneket. Sokszor kerül elő valami apróság ami új információnak hat, illetve van egy "Ja" élmény, hogy én erre még nem gondoltam és én is ki fogom próbálni, vagy úgy fogom csinálni.
2
t
tomm6
2015. október 9. 19:11
#11
Kár,hogy akkoriban nem találtam meg a Sanyi bácsimat. Tetszett. Szeretem a szőrös nagy darab pasikat.
1
m
melchior
2015. május 19. 16:59
#10
A cikk iroja egy privat beszelgetesben elkuldhetne sanyi bacsihoz a nyaron
1
g
gaborthefirst
2013. május 6. 06:14
#9
Igaz, ezért élünk, illetve csak a teljes élet nevezhető életnek. Jó volna, ha legalább ezt mindenki így gondolná! 🙂
2
author04
2013. május 5. 01:40
#8
Kedves gaborthefirst!
Miért ne lenne jogod a teljesség átéléséhez? Hát ezért élünk, nem?
1
g
gaborthefirst
2013. május 4. 19:34
#7
Nem dehogy! Ez a poén az úgynevezett intelligens mosóporokról jutott az eszembe (ha-ha-ha, ekkora baromságot, méghogy intelligens mosópor!) amikor a mosóport értelemmel ruházzák fel. Nyilvánvaló marketing okokból teszik. A reklámban azt hazudják, hogy ezek csodaszerek, és így maguktól tudják mikor mit kell tenniük. És meg is teszik. Méghozzá azért, hogy a ruha tulajdonosának jobb legyen az élete...

Nem a legteljesebb. Máshogyan, de ugyanúgy jó, mint nővel. Mindkettőt ugyanúgy élvezem. Én így vagyok teljes ember. 🙂
1
author04
2013. május 4. 18:35
#6
Kedves gaborthefirst!
Ne kínálj fel ilyen magas labdát, mert könyörtelenül lecsapom! Megjegyzésed utolsó sorára utalva "(Vagy inkább, még a seggem is intelligens!)" talán seggfejnek tartod magad (mert az intelligencia szerintem a fejben lakozik ám!)???, de eddigi bejegyzéseid alapján meggyőződésem, hogy egyáltalán nem így van!
Mivel csak ellenkező nemű partneremmel megélt szerelmi játékainknak lehettem tudója (és élvezője!) nyilván nem élhettem meg egy hímvessző végbelembe hatolásának gyönyörét, bár sokak számára ez jelenti a legteljesebb testi élményét. Ezért, kérlek, ne haragudj rám!
1
g
gaborthefirst
2013. május 4. 17:58
#5
Egyetértek, de a sikamlósság, az ellazítás és a légzéstechnika önmagában nem elég, akármilyen gyengéd is a partner. Tágítani kell, muszály időt adni a gyűrűsizomnak, hogy 'hozzászokhasson', különben nagyon tud fájni. Hihetetlen rugalmasságának köszönhetően pár perc elegendő ehhez. Ami persze egy türelmetlen partnernek maga az örökkévalóság...
Érdekes, hogy napi szinten gyakorolt anális szex esetén, azaz rendszeresen, gyakran igénybevett záróizmokkal semmilyen fájdalomérzetet nem tapasztaltam, akár még hirtelen, 'rajtaütésszerű' behatolás esetén sem, mintha memóriája lenne neki. És ez úgy értendő, hogy két aktus között nincsenek 'szivárgási problémáim', rendeltetésszerűen működik. ... ezek szerint intelligens seggem van! Vagy inkább, még a seggem is intelligens! 😉
2
author04
2013. május 4. 17:33
#4
Kedves Bearhunter!
Mindig megmosolyogtat, amikor a fiú szerzők a homo történeteikben úgy írják le az első , általuk átélt behatolás élményét, mintha egy lány szűzhártyájának átszakításáról volna szó, ahol tényleges, fizikailag érzékelhető gát áll az őt átdöfni igyekvő hímvessző útjába, amin több-kevesebb fájdalom árán kell áthatolni. Ha csak nincs aranyered - nem bántásként mondom, mert igen gyakori, kellemetlen, és az anális egyesülést igencsak fájdalmassá tevő betegségről van szó! - ellazított, és kellően síkossá tett záróizomzat mellett, és megfelelő légzéstechnikával - tök fájdalommentes és kellemes a behatolás, ezt a kedvesemmel (nő!) folytatott játékok során, a megfelelő szerelmi segédeszközök alkalmazása révén magam is tapasztaltam. Természetesen, a partner gyengédsége feltétlenül szükséges, hiszen egy hüvelybe hatoló hímvessző is okozhat iszonyatos fájdalmat, mint ahogy a huszadik homoszexuális egyesülés is fájdalmat okozhat, ha a társad csak a saját kielégülésével törődő barom.
1
papi2007
2012. augusztus 8. 14:23
#3
jo volt kiverni
1
fisti
2011. december 4. 12:21
#2
imádom az efajta perverz, szőrös, izmos férfiakat, mint ahogyan az erdészbácsit képzelem magam elé
1
T
Törté-Net
2011. május 13. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1