Ha megdugom megszeret?

A témához tartozó történet:
Titti
35 728 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Andreas6
2024. május 5. 08:25
#9
Gratulálok, kitűnő írás.
3
Titti
2024. május 1. 21:52
#8
Szerinted érdekelni fog egy határozott férfit a szülei tiltakozása, ha már a feleségéről van szó? 
Vagy érdekelné a z olvasókat a Lisával éppen megkötött házasságának az érvénytelenítésével kapcsolatos procedúra? 
Hm. Talán egy második nászéjszaka, amikor egyikük szeme sincs bekötve? Nem, az elég giccses lenne, bár ha a srác revansot akarna, hogy egyenlíthessen... Talán az lehetne, de hasonlóval – más szereplőkkel – biztosan beküldtem már olyat. 😉 Vagy legalábbis megírtam. 😅
Ennek is gondolkodhatok a folytatásán, de mire megírom és megjelenik, már senki sem fogja tudni majd, hogy ezzel kapcsolatos.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 1. 21:36-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 1. 21:36
#7
A többi bonyodalmat a következő részben írhatod meg.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 1. 18:03-kor írt üzenetére.
f
fiesta14
2024. május 1. 20:32
#6
Jó. jöhetne a folytatás
1
Titti
2024. május 1. 18:03
#5
Szerintem benne van a válasz a sorok között. A srác titkon arra vágyik, sőt először mondja is a lánynak, hogy jobban szeretné elkövetni a nászéjszakát egy hozzá hasonlóval, mint a kijelölt menyasszonyával. Plusz nem Lisáról álmodozik az aktus közben sem -- ezt direkt beleírtam pár sorba, bár féltem attól, hogy megakasztja egyesekben a történet folyamát. 
A lány is a végén fájlalja, hogy éppen mások nászéjszakáján kell találkoznia egy hozzáillő pasival és utaltam arra is, hogy a vágynál több benne az érzés a férfi iránt. 
Ha mindez mégse lenne elég, akkor már az elején írtam, hogy egyrésze vágyik a romantikára, egy állandó kapcsolatra a sok egyéjszakás, bár testileg kielégítő kaland után. 
Segítheti a döntését a bosszúvágy is, amiért Lisa eléggé szemét volt vele...
Na, ennél már csak akkor lett volna egyértelműbb, ha ténylegesen kiírom: levette a szemkötőt és boldogan éltek, míg a hajóút végén meg nem jelent az após, anyós. 😀
Ettől még juthat bárki más következtetésre is. 😉
2
Ez egy válasz salsa 2024. május 1. 17:26-kor írt üzenetére.
salsa
2024. május 1. 17:26
#4
Nagyon jó, hogy függőben hagytad a választ. Mindenki a maga szája íze szerint képzelheti el a folytatást. De ha mondjuk egy 'Anzix a Bahamákról' című történet lenne a következő...
2
Titti
2024. május 1. 03:33
#3
Úgy gondoltam ez egyértelmű, amikor írnak neked egy üdvözletet a Bahamákról. 😀
Mint ahogy az is, hogy a 3 db 10-es szavazatot egyből 1 db egyes követte, ne örüljek már annyira. 😂 Valamikor volt ez téma a fórumon, hát... Semmi sem változott. Csak az árak, mert azok emelkedő tendenciát mutatnak. 😉
A követelmény tekjesítve, mert már legalább háromnak tetszett és csupán egynek nem. Eddig. 😇😊
Köszönöm.
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 1. 00:21-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 1. 00:21
#2
Megtudhatom én is, hogy mit döntött?
1
T
Törté-Net
2024. május 1. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1