Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

axelley
2013. április 1. 22:48
#383
piro01,Törté-Net:
Ha ez müködne az első ötlet az tényleg nagyon jó ötlett lenne.
A második ötlett: Ha tényleg müködne.
Ezt már én is felhoztam(az ingyenes szekció dolgot a menűben), mert hát az a napocska rendszer szerintem elég elavult már. Ha ingyenesett keresek a napocskát nézem, én mikor kerestem a legelején találtam csak mostanábban tényleg nincs ingyenes munka.

Másik téma: Törté-net!
Szeretnék társulni valaki vell itt az oldalon(piro01).
A kapcsolatott már felvettem vele.
A VIP rangott meg besszéljük magunk között, vagy lehet azt 30 napot felezni 15-15 napra. Ha lehetne merre jellezem(jellezük) azt.
1
T
Törté-Net
2013. április 1. 21:30
#382
Kedves Mikey!

Teljesen jogos meglátás, megnézzük, hogy van-e minimum összeg, amit be lehet állítani, illetve lehet-e nem csak egész számot megadni összegnek.
Ha nincs akadálya, berakjuk. 🙂

Kedves piro01!

Az első abszolút jó ötlet, és maximálisan jogos kérés is, irtózatosan felírjuk, és szakítunk rá időt. 🙂
A másodikat pedig szintén felírjuk, és kitalálunk rá valami rendszert. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
piro01
2013. április 1. 19:21
#381
Tisztelt törté-net szerkesztőség.
Egy ötlettel fordulok hozzátok. Az ötlet előzménye hogy beküldtem 1 képregényt és mire kikerült az oldalra addigra lejárt a VIP tagság és így közvetlen a képregényhez nem tudtam írni ,illetve válaszolni. Az ötlet maga az lenne hogy ha a VIP tagság lejár akkor az adott képregényhez ,történethez tudjon írni a féltöltője,alkotója. Illetve ha már ötlet börzét tartok még egy szerintem használható ötlet. Valaki itt említette a szavazást, konkrét funkciós szerepe nincs tudomásom szerint, maximum hogy csillagokat látunk 🙂 Jómagam meg az ingyenes történeteket,képregényeket hiányolom az oldalról. Anno erre azt válaszoltátok hogy nem tölt fel senki ingyen cuccot, na most az ötletem. Mi lenne ha egy közösségi verseny jelleggel ezeket hasznosítanátok ? Aki ingyenes képregényt ,történetet küld be azok között mondjuk 2 havonta a pontszámok ,szavazatok alapján ki lenne sorsolva 1 havi prémium vagy hasonló. Köszönöm figyelmeteket. piro01
1
M
Mikey
2013. március 26. 02:53
#380
Hali!

Jó ez, hogy bankkártyás fizetésre ösztönöztök, de amíg ott a legkisebb csomag 90 napos, addig szerintem a többség (én is) elsősorban ezért fog sms-ben fizetni.
Javaslom, hogy csináljatok bankkártyás fizetéshez is 30 napos csomagot, hogy megjöjjön az előfizetők kedve hozzá!

Üdv!
1
T
Törté-Net
2013. január 4. 12:05
#379
Kedves v-ir-a!

Köszönjük, utólag is viszont kívánjuk! 🙂

Kedves Kis Andrea!

Igen, feltöltéskor be kell pipálni, hogy ne a VIP tagságban jelenjen meg.

Kedves Axelley!

A menü már így is eléggé túlzsúfolt, így oda nem fog beférni plusz menüpont, de megpróbálunk rá megoldást keresni.
A másik felvetésedet meg felírjuk és visszatérünk rá, nem rossz ötlet. 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
K
Kis Andrea
2012. december 26. 14:38
#378
Szasztok ingyen történetet fel tudok rakni ?
1
v-ir-a
2012. december 24. 20:13
#377
Kedves Torte-net szerkesztők!
Boldog békés karácsonyt kívánok nektek!
1
axelley
2012. november 16. 20:08
#376
Tisztelt Törté-net!
1. Ingyenes szekciót nem lehetne ki tüntetni abba a kicsi sávba.
KEZDŐLAP,"INGYENES SZEKCIÓ", TÖRTÉNETEK, KÉPREGÉNYEK....
Azon belül valahogy így:"INGYENES SZEKCIÓ/KÉPREGÉNYEK/TÖRTÉNETEK
(Kerestem az ingyenes képregényeket, történetek, de nem találtam.)

2. Másik, ami éppen ide vág az, hogy nem lehetne valami módját találni a (képregény, történet)-eket javítására-frissítésére.
Pl.: helyesírás, szöveg stílus, ki logó szöveg a szöveg buborékból, cenzúra eltüntetés, és még lehetne folytatni....
DE A LEFORDÍTOTT SZÖVEG TARTALMÁT NEM VÁLTOZTATHATJA MEG!
Pl.: Cím mellé óda írni, hogy javítani szeretné:(ide be írja, hogy mit szeretne javítani)/XY/elfogadod? Igen-nem 30 NAPIG NEM JELLENTKEZIK VALAKI AKKOR AUTÓMATIKUSAN MEGKAPJA A JAVITÁST MONDJUK EGY @-MAIL-BEN.
Feltöltésnél meg óda írja, JAVITÁS/KÉPREGÉNY/CENZURA ELTÜNTETÉS/
Aztán kap érte valamit, a nyers képregény, történet átmenne az ingyenes szekcióba cím mellé oda írva, hogy (NYERS VERZIÓ) VIP szekcióban meg a javított. CÍM/JAVÍTÁS- CENZURA, HELYESÍRÁS/
Az adatlapban meg módosítva valahogy így:
JAVÍTOTTA:XY HIBA: CENZÚRA
Javított meg átmenne, mondjuk egy pénteki frissítésben.
1
T
Törté-Net
2012. szeptember 12. 16:34
#375
Kedves gyuri0926!

Egy történetért és képregényért jelenleg 30 napos VIP tagság jár a Törté-Net-re és a Goldengate.hu oldalra, ez kettő valószínűleg több, mint egy cigi ára. (Bár nem vagyunk naprakészek a dohányárakban.) 🙂

Természetesen, aki nem kéri az utóbbit, az kaphat Törté-Net tagságit helyette.
Az íróink legtöbbje nem csak az ingyen VIP tagsági reményében ír/olvas, hanem önkifejezésből, az elismerésért, a "hírnévért" is. Legalábbis, amióta hozzácsaptuk a Goldengate tagságot, a minőségű írók száma nem nőtt amennyivel, mint a csalási próbálkozások ("VIP-vadászok"😉 száma.

Ezen felül az utóbbi időkben igyekszünk néha a sokat (és jól) író íróinknak ajándékkal kedveskedni.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
gyuri0926
2012. szeptember 12. 07:01
#374
Itt az ideje , hogy az oldal emelje a minőséget , tudom nehéz folyamatosan színvonalat nyújtani , de ez már nem igazán megy . Meg kellene fontolni , hogy magasabb díjazás kellene , amit kapunk egy történetért egy doboz cigi árát sem éri.
1
T
Törté-Net
2012. augusztus 1. 21:45
#373
Kedves Isti7412!

Nem marad el, csak mi szúrtuk el az időzítést, elnézést, pótoltuk.

Üdv: Törté-Net
1
I
Isti7412
2012. augusztus 1. 12:26
#372
A mai frissítéssel mi történt?
Elmarad ?

Isti
1
T
Törté-Net
2012. július 9. 21:34
#371
Kedves Aelm!

Teljesen jogos a felvetésed. Július végére megcsináljuk, hogy megjelenjenek.

Elnézést a kényelmetlenségért!

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
Aelm
2012. július 6. 15:39
#370
Miért van profiloldal?Kinek szól?
Mert hiába írunk magukról oda bármit is, weblap címet vagy mást, nem látszik.
Ugyanis ha megjelentetünk valamit, amiért mások tagságival fizetnek, talán némi kis információt, ne adj isten reklámocskát megérdemelnénk.
Vagy annyira rosszul megy?
1
z
zotya55
2012. április 20. 23:59
#369
Kedves Törté-net!
Köszönöm mindannyiunk nevében a megkülönböztető jelzés alkalmazását.
1
z
zotya55
2012. április 19. 13:41
#368
Kedves Törté-net!
Szerintem az oldaon lévő történetek közül azokat, amelyek nincsenek VIP.tagsághoz kötve, külön meg kellene jelölni, vagy a keresőben egy olyan lehetőséget biztosítani, hogy könnyen meg lehessen őket találni!
Jelenleg szinte lehetetlen rátalálni a szabadon olvasható történetekre.
Előre is köszönöm: zotya55
1
sztbali
2012. március 21. 18:09
#367
Kedves Törté-net!

Szerintem lehetne egy olyan toplistás rendezés is ahol a hozzászólások számát lehetne alapul venni. A Cím, Átlag és Dátum mellett szerintem ez nem rossz.
1
T
Törté-Net
2012. január 17. 22:50
#366
Balhes, milyes cartoon-os történetekre gondolsz? 🙂
1
b
balhes
2012. január 15. 10:36
#365
A Cartoon-os történetek jó ötletek szerintem is
1
i
imohos
2011. november 30. 16:21
#364
Jeeha! Pávakör alatt keresd!
Egyébként a mai két történet olyan gyenge, hogy valamilyen színvonal ellenőrzés megjelenés előtt nem ártana.
1