Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Erósz958
2023. augusztus 27. 13:39
#2061
Tisztelt Szerkesztők! Eddig csak olvasgattam a megjelent írásokat, de már akkor feltünt, szint minden íráshoz egy téma volt megadva, közben szinte minden kategória képviseltette magát. Most, hogy írói vénám is kipróbálnám jöttem rá csak egy jelelhető meg. Gondolom a megjegyzéseket is olvassák, mert ott jeleztem mit szeretnék még. Nem ismerem annyira a web oldal szerkesztését, de ha megoldható tegyék elérhetővé a több kategória bejelölését is. Így az ilyen kekeckedők akaratoskodását megúsznák.
Köszönöm, hogy ha már csak elolvasnak is.
1
Titti
2023. augusztus 24. 22:43
#2060
Háát... Sejtettem, hogy valami ilyen turpisság van e dolog hátterében, de valóban annyira sikeres volt, hogy... Köszönöm szépen az intézkedést! 🙂
2
Ez egy válasz Törté-Net 2023. augusztus 24. 22:36-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. augusztus 24. 22:36
#2059
Kedves Titti!

Köszönjük, megjött az emailed is, de még nem volt érkezésünk válaszolni rá, így megtesszük itt.

Nem lehetséges, hogy az első levél az automatikus visszajelzés volt a feltöltés megtörténtéről, a második pedig az elbírálásról szólt?
Szerk.: Pontosítánanák, pontosan erről lehet szó, viszont sajnos a második levelünk ez esetben kissé túl sikeresen rejti el eme jelentését. Avagy sajnos konkrétan szót sem ejt róla. 🙂
Javítjuk máris, hogy teljesen egyértelmű legyen. 🙂

Köszönettel: 
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Titti 2023. augusztus 24. 18:21-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. augusztus 24. 22:33
#2058
Kedves Ulysses!

Valóban szándékosság van mögötte, úgy véltük, hogy Szerkesztőségként nem lenne helyénvaló akár pozitív, akár negatív értékelésnek, hisz nekünk kötelességünk a tényszerűség és pártatlanság talaján maradni, akár népszerű az álláspont, akár nem.
De szívesen látjuk az ezzel kapcsolatos észrevételeket, kifejezetten érdekel, hogy más is így látja-e. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. augusztus 24. 18:12-kor írt üzenetére.
Titti
2023. augusztus 24. 18:21
#2057
Kedves Történet!

Nem türelmetlenkedem, mert bár augusztus 13-án töltöttem fel egyet, érkezett is rá válasz. Ami miatt írtam mail-t, és jelzem itt is, hogy augusztus 23-án ugyanarra a sztorira ismét érkezett egy válasz, csakhogy nem töltöttem fel újra. Ok, jobb többször mint egyszer sem – bár tudom, ez nem mindenre igaz – de félek, hogy az a mail, amit küldtem, a spamben landolt. Attól is, hogy nehogy kétszer jelentessétek meg véletlen, bőven elég lesz abból egy példány is. Nagy valószínűséggel némelyek szerint még sok is. 
Szóval, most inkább csak félelmeimnek adnék hangot. Mármint a megjelentetéssel kapcsolatban. Ezt a hozzászólást meg abbéli félelmem alapozta meg, hogy hátha spam voltam a „mail daemon szemében".
Köszönöm, ha tudomásul vettétek.
1
Ulysses
2023. augusztus 24. 18:12
#2056
Valószínűleg nem hiba, hanem szándékosság rejlik mögötte, de nekem ma tűnt fel, hogy a "Törté-Net Szerkesztőség" hozzászólásait nem sikerült értékelnem. A "Mi hiányzik az oldalról" fórumban a legutóbbi válaszotokra akartam nyomni a pozitív kezecskét mert tényleg hasznosnak, informatívnak éreztem a válaszotokat, de nem történt semmi. Mások hozzászólásánál működik. Engem annyira nem zavar a dolog, tudok élni így is.
2
T
Törté-Net
2023. augusztus 20. 00:07
#2055
Kedves Fecó54!

Ahogy Papesqu is írta valószínűleg böngésző okozta hiba lehet. A feltöltés ráadásul semmilyen kb. 20 évnél frissebb technológiát nem használ (szemben az oldal más funkcióival) így igazán illene működnie. (Főleg, hogyha ugyanazt a fájlt más gépről sikerül feltölteni, így mint hibaforrás az is kizárható.)

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Fecó45 2023. augusztus 19. 12:40-kor írt üzenetére.
P
Papesqu
2023. augusztus 19. 13:08
#2052
Operációs rendszer vagy böngésző hiba lehet. Frissítés valószínűleg megoldaná a hibát. 
1
Ez egy válasz Fecó45 2023. augusztus 19. 12:40-kor írt üzenetére.
Fecó45
2023. augusztus 19. 12:40
#2051
Igen Tisztelt Szerkesztőség!

Tudom nem pint ide tartozik, de valamiért az asztali gépemről nem sikerült feltölteni az írásom. Egy másik írót kértem meg, tegye meg helyettem. Esetleg lenne ötletük miért nem tölti fel hanem csak pörög és pörög? Unokám ciki lenne megkérdezni, ha más nem lesz elviszem szerelőhöz.
Tiszteltem az önöké, köszönök mindent Fecó45
1
T
Törté-Net
2023. augusztus 16. 18:04
#2050
Kedves Éva596!

Valóban, a nyaralások miatt kissé lassabb a beküldött anyagok feldolgozása, ennek a hátraléknak azonnal (a szó legszorosabb értelmében) neki is láttunk ledolgozni.
Ennek ellenére természetesen a saját magunk által vállalt maximális két hetes felkerülési határidőből továbbra sem csúszunk ki a feltöltött tartalmakkal, hisz ilyen váratlan késedelem jogosan válthatna ki türelmetlenséget, erre igyekszünk maximálisan figyelni.
De addig is a "lassan ott tartunk" jellegű hipotetikus, meg nem történt dolgokon idegeskedni szerintünk nem feltétlenül a legkellemesebb nyári elfoglaltság. 🙂

És természetesen továbbra is várjuk mind a régi, mind az új íróikat, mivel a kínálat bővülésével együtt rugalmasan bővíthető a frissítések száma is. Előzőleg évekig a hétköznapi kettő történet volt a fenntartható ritmus, ezt növeltük idén a hétvégékkel együtt napi háromra. Ha tovább nő a kínálat és fenntarthatónak (!) ígérkezik, úgy áttérünk a napi négyre is, és ki tudja hol a megállás. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Éva596 2023. augusztus 16. 13:23-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. augusztus 16. 13:23
#2049
Kedves Szerkesztők!
Csak finoman kérdezem, a swinger történetem 5. részét augusztus 8.-án tettem fel, ma augusztus 16,.-a van, és jelenleg is ott porosodik a 33 át nem olvasott át nem vett történetek között. Tudom, hogy nyár van és meleg, de nem gondoljátok, hogy 8 nap alatt el lehetett volna jutni oda, hogy legalább elolvassátok és vagy elfogadjátok, vagy visszalökjétek. Aztán majd jön  a bla-bla, hogy majd két héten belül felrakjuk. Lassan ott tartunk, hogy két héten belül el se olvassátok! Közben meg írókat, fordítókat kerestek! Talán inkább a régi, gyakran írók kedvét nem kellene elvenni az írástól!
1
T
Törté-Net
2023. augusztus 15. 21:55
#2048
Kedves kaliban!

A gyors javításhoz kellett az e-mailes jelzés is, az azonnal megérkezett hozzánk (a fórumos nap végén szokott), köszönet érte.
A személyi hibákat el szoktuk ismerni, és nem alkalmazunk végzetes büntetéseket, mindenkivel előfordulhat. Amúgy néhány esetben még a technikai hibák is kezelhetőek, ez utóbbiakra is igyekszünk figyelni, hogy azon hibák, amikre fel lehet készülni, a hatáskörünkön belüliek, azok is elkerülhetőek legyenek. 

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz kaliban 2023. augusztus 15. 15:56-kor írt üzenetére.
kaliban
2023. augusztus 15. 15:56
#2047
Kedves Szerkesztők!
Nagyon köszönöm a gyors javítást. Megmelengette a lelkem, hogy nem csak elnézést kértetek a hiba miatt, hanem elismertétek, azt hogy hibáztatok. Nem fogtátok másra, nem hivatkoztatok technikai problémára. Ez manapság annyira kiment a divatból, hogy mindenképpen megsüvegelendő. Azért, ha kérhetem, a bünöst de dobjátok a mókusok elé, csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. 
Még egyszer köszönöm!
Üdv: Kaliban
 
2
Ez egy válasz Törté-Net 2023. augusztus 15. 12:54-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. augusztus 15. 12:55
#2046
 Tisztelt sportyman!

Köszönjük a jelzést, a technikai hibát javítottuk.
A történeted pedig várhatóan egy hét belül megjelenik.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
 
1
Ez egy válasz sportyman (alttpg) 2023. augusztus 15. 10:04-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. augusztus 15. 12:54
#2045
Tisztelt kaliban!

Elnézést, a hiba oka emberi mulasztás volt, a történet már helyesen megjelenik, illetve a VIP tagsági is jóvá lett írva.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz kaliban 2023. augusztus 15. 00:41-kor írt üzenetére.
sportyman (alttpg)
2023. augusztus 15. 10:04
#2044
Zisztelt Szerkesztők!
A Sörözős történetek mai részét sem lehet megnyitni. Információt szerenék kérni az Egyiptom című írásom várható megjelenési idejéról is.
1
L
Laza66
2023. augusztus 15. 06:36
#2043
T. Szerkesztőség!
Csatlakoznék Dollyka82 hozzászólásához. A ma felrakott Sörözős történetet című történetet,nem lehet megnyitni
üdv
3
D
Dollyka82
2023. augusztus 15. 02:56
#2042
T. Szerkesztőség!
A ma felrakott Sörözős történetet című történetet,nem lehet megnyitni.
3