Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Bizse42
2021. december 13. 00:17
#1774
Tisztelettel megköszönöm a felvilágosítást az okozott félreértésemre.
  Szerkesztőség minden tagjának:

                            Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kíván

                                       "Bizse42"
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. december 12. 22:53-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. december 12. 22:53
#1773
Kedves Bizse42 és Titti!

Köszönjük a jelzéseteket.
A hiba feltehetően a szerver gyorsítótárazásában van, ilyenkor a hozzászólás nem veszik el, "csak" egy ideig nem jelenik meg. Igyekszünk reprodukálni a hibát és ezután javítani, türelmeteket kérjük!

Köszönettel: 
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Bizse42 2021. december 11. 02:03-kor írt üzenetére.
én55
2021. december 12. 18:46
#1772
Velem is ugyan ez a gond, nem számolja el a hozzászólást, és hibát jelez. Majd miután újra töltöm az oldalt, megjelenik a hozzászólás, de a pontokat nem írja jóvá.
 
1
Titti
2021. december 12. 15:20
#1771
Kedves Bizse42!
Köszönöm kedves szavaid. Örülök, ha bárkinek tetszik bármi abból, amit írogatok. 
További hosszú életet és kellemes perceket kívánok az olvasáshoz is.
Puszi:
Titti
1
Bizse42
2021. december 12. 02:35
#1770
Köszönöm Kedves Titti!
Olvastam a problémádról, azért is írtam ide a "Hibák az oldalon" ezen lapokral  Itt olvastam írásod és utána kezdtem Rád figyelni.  Nagyon tetszett az új stilusod és a "szókimondásaid"
a különböző kommenteimre is utalván. Én egy összeaszalodott "Vén Picsa vagyok már", ki élete alkonyán jött rá arra, hogy a " szexuális élet folyamatos  gyakorlása " a hosszú élet és boldogság okozója" ! Nekem ez nem adatott meg az elmult 25 évemben. Amik tetszenek azokat sohasem éltem át és sohasem láttam!  Ezért vágyodtam az elmaradt élvezetekért.
Tetszik lógod vagy minek ishívják?

Nagyon májos és szép vagy, mint az írásapfban is!
Puszi
"Bizse42"
1
Ez egy válasz Titti 2021. december 11. 14:51-kor írt üzenetére.
Titti
2021. december 11. 14:51
#1769
Kedves Bizse42!
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nekem is volt egy ugyanilyen jellegű "problémám".
A böngésző ugyanaz volt amiben ezt is írom és amiből már sikeresen küldtem kommentet máskor is. Itt elképzelhető, hogy az időpont lényeges, mert én is - ha nem is ugyanezen a napon - de hajnal 2 óra körüli időpontban követtem volna el azt a hozzászólást valamelyik történetnél.
Mivel az én kommentem sem jelent meg, én ezt a saját netem számlájára írtam és szó nélkül hagytam. 
Az idő egyezősége lehet ok is, de lehet véletlen egybeesés is. 
1
Ez egy válasz Bizse42 2021. december 11. 02:03-kor írt üzenetére.
Bizse42
2021. december 11. 02:03
#1768
Tisztelt Szerkesztőség!
Ma ezelött pár perce, pontossan 01:50 kor írtam egy kommentet az Unokatesók 17, - részhez , az utolsó aktív topikoknál látható, hogy jártam ott és írhattam is.
Viszont a kommantemet a hozzászólás elküldése gomb megnyomása után SZERVER HIBA MIATT GONDOLOM ÉN nem jelent meg többé!
1
T
Törté-Net
2021. november 25. 22:47
#1767
Kedves közös ülés!

Köszönjük a hibajelzést, volt ilyen hiba, nehezen sikerült javítani, de ezek szerint mégsem teljesen, utánanézünk.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. november 24. 19:48-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. november 25. 22:46
#1766
Kedves sztbali!

Köszönjük, javítottuk a címkézést.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz sztbali 2021. november 24. 18:10-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. november 25. 22:45
#1765
Kedves doriangrey!

Köszönjük a jelzést, a találatért jóváírtuk a 30 napos VIP tagságot, az érte járó VIP-tagságot pedig visszavontuk, illetve a képregény is rövidesen eltávolításra kerül.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz doriangrey 2021. november 24. 00:38-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. november 24. 19:48
#1764
Gmailből, ami szintén firefoxban volt megnyitva.

Igen használok nem is egyet. De mindegy ezt akkor inkább hagyjuk, ha ennyire csak valami nálam jelentkező, lokális problémáról lehet szó.

Inkább akkor már mondok még egy hibát, legfeljebb kiderül hogy ez is csak nálam jelentkezik 🙂 Méghozzá az, hogy képregényeknél, teljes képernyős módban manapság rendszeres nálam, hogy megnyomom a +, tehát a nagyító gombot, tehát hogy még ránagyítson az éppen elolvasandó oldalra, de aztán ahogy lapozok tovább nem jegyzi meg az oldal hanem újra és újra meg kell nyomnom a + gombot. Ami megint csak elég bosszantó, mert az egy pl. 40 oldalas képregénynél plusz 40 kattintás. Igaz, azért nem feltétlenül, mert olyan is van amikor meg megjegyzi, legalábbis pár oldalig, mert aztán lehet hogy megint elfelejti. Szóval teljesen random az egész.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. november 23. 16:51-kor írt üzenetére.
sztbali
2021. november 24. 18:10
#1763
Tisztelt Törté-Net!

Az alábbi történet hetero címkét kapott de valójában családi és testvérek szerepelnek benne és ezért ezzel a két címkével kellene ellátni a történetet.
https://www.torte-net.hu/tortenet/1004-Verfertozes
1
T
Törté-Net
2021. november 23. 16:51
#1761
Kedves közös ülés!

Máris módosítottuk, mostantól ugyanott nyílik meg (de a szokásos módokon új ablakban is megnyitható).

Viszont két kérdésünk lenne a két hibával kapcsolatban:
- Milyen programból másoltad az összecsúszott szöveget?
- Illetve használsz-e valami böngésző-kiegészítőt/plugint, mert egyenlőre ezt a piros nyilacskát nem sikerült Firefox-ban reprodukálnunk.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. november 23. 00:25-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. november 23. 00:25
#1760
Másoltam is.

Firefox.

Más: hibának nem hiba, mert nehezen lehetne annak nevezni, de én speciel jobban szeretném ha az Értesítéseknél ha meg akarok nézni egy új nekem vagy művemre írt hsz-t ha az nem új lapon nyílna meg. Vagy, ha legalább az is beállítható lenne.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. november 21. 23:43-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. november 21. 23:43
#1759
Kedves közös ülés!

"Belepiszkáltunk", remélhetőleg jobb lett. 🙂
Amúgy esetleg bemásoltad valahonnan a szöveget, vagy itt írtad meg?
Illetve milyen böngészőt használsz, a piros nyilacska ugyanis nem a "mienk", ez valami böngészőspecifikus dolog lehet, de utánanézünk.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. november 21. 22:29-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. november 21. 22:29
#1758
Egyébként ha ti bele tudtok piszkálni abba a hozzászólásba akkor utólag tagolhatnátok. Előre is köszi.

Ja, és amúgy nem tudom ezzel függ-e össze, de sokszor van az hogy amikor írok egy hsz-t megjelenik egy nagyon idegesítő piros nyíl meg még pár valami, amivel tényleg fogalmam sincs hogy mit kéne kezdenem: https://i.ibb.co/zZy0DKf/pirosnyil.png 
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. november 21. 22:22-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. november 21. 22:22
#1757
Utolsó hozzászólásomban az első bekezdésen kívül az összeset önkényesen megszüntette a fórummotor, így egy nagy egybefüggő szövegpacni lett az egész.

És hát persze hogy pont akkor, mikor máskor amikor újra megpróbáltam fordító társat keresni :-S
1
T
Törté-Net
2021. november 17. 16:02
#1756
Kedves Dollyka82!

Nincs ilyen jellegű előzetes szűrés az oldalon, mást is érintett egy ugyanilyen hiba, nyomozzuk, hogy vajon mi lehetett az oka.

Viszont az érdekes felvetés, hogy vajon mennyire hasznosak ezek a hozzászólás kritikai szempontból...

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Dollyka82 2021. november 17. 11:37-kor írt üzenetére.
D
Dollyka82
2021. november 17. 11:37
#1755
T szerkesztőség.Ma volt egy hozzászólásom,ami ugyan megjelent az utolsó hsz.listában,de a történetnél nem.Nem volt durva hsz.csak annyi,hogy én már el sem olvasom.Ennyire korlátozva vannak a negatív hozzászólások?
1