Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sztbali
2014. december 10. 17:15
#1113
Tisztelt Törté-Net!

A mai nap (2014-12-10) csak 1 db új történet került fel.
1
B
Bob__
2014. december 9. 00:38
#1112
A ma felkerült történet részbe megegyezik a
https://www.torte-net.hu/tortenet/5481-En-es-a-szerelok
történettel!
1
Orfeus
2014. december 4. 17:36
#1111
Tisztelt Törté-Net a "Napsugár a tanyán" című írás kétszer található meg az oldalon (minimális változtatással), az első egy 2004-es feltöltés a második 2014-es.
http://kepfeltoltes.hu/141204/503064240N_vtelen_www.kepfeltolt- es.hu_.png
1
T
Törté-Net
2014. november 23. 20:07
#1110
Kedves szemiiike90!

Az ügyfélszolgálat a leggyorsabb módja ennek a bejelentésnek, ahogy 24.-én este is tetted, és így 26.-án napközben megoldásra is került. (Ezt csupán a nyilvánosság kedvéért jelezzük itt is, te nyilván akkor értesültél róla.)

Kedves zsuzsika!

Elnézést kérünk a késésért, valóban hajlamos ez a kommunikációs csatorna elveszni.:(
Mindenesetre a vállaltakat továbbra is teljesítjük, miszerint "A történetek között napi frissítés van, minden hétköznapi munkanapon várhatóan 2 új történet kerül fel, míg a képregény között heti két-, háromszori frissítés szokott lenni."

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
s
szemiiike90
2014. november 13. 22:08
#1109
Tisztelt Törté-Net!

A mai napon vásároltam bankkártyával tagságit, de nem tudom aktiválni. Azt írja, hogy hibás, vagy már felhasznált kód.
Ilyenkor mi a teendő??

E-mailt is írtam, kérem válaszoljanak!

Köszönöm!

Tamás
1
zsuzsika
2014. november 3. 15:02
#1108
Piszkos gyors a válaszotok. Vagy néma kuss van a reklamációval kapcsolatban?Ne lopjátok a pénzünket.
1
zsuzsika
2014. október 27. 16:02
#1107
Ez igaz,a mai frissítés megvolt. De a másikkal mi lesz? "Sem a munkaszombaton (okt. 18.), sem az ünnep utáni pénteken (24.) sem volt feltéve új olvasnivaló."
1
T
Törté-Net
2014. október 27. 11:24
#1106
Kedves imohos!

Köszönjük a jelzést, máris javítottuk, felkerült a mai frissítés.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
i
imohos
2014. október 27. 09:24
#1105
Úgy tűnik, ma sem lesz frissítés. Pedig egy nap így is hiányzik. Sem a munkaszombaton (okt. 18.), sem az ünnep utáni pénteken (24.) sem volt feltéve új olvasnivaló.
1
T
Törté-Net
2014. október 21. 21:49
#1104
Kedves zsuzsika!

A 3D képregényekért azért jár kevesebb VIP tagsági, mert az általános minőségük alacsonyabb, mint a "normál" képregényeké. (Hasonlóan a szöveg nélküli képregényekért.) Természetesen ez alól is volt kivétel, ahol ennek megfelelően a teljes 30 napot megérdemli a fordító.
(És ezzel a korlátozással kívánunk az olcsó VIP reményében elharapózó VIP-vadászat ellen fellépni.)

Az ingyenes történeteket/képregényeket napocska ikon jelzi a felsorolásban.

A hivatalos álláspont (amit a törvény is megkövetel), hogy amennyiben bárki jelzi, hogy a szerzői jogai csorbultak, és bármely anyaga (jelen esetben története) jogtalanul szerepel, úgy a szolgáltató köteles intézkedni, hacsak nem tudja bizonyítani ennek az ellenkezőjét.
Mivel az interneten a Törté-Net a legnagyobb ilyen jellegű oldal (a második helyezett oldalon nagyságrendileg fele ennyi történet szerepel), így elkerülhetetlenek a duplázódások. (Nem is beszélve a rengeteg kisebb-nagyobb kisebb oldalról, ahol bármiféle szerző feltüntetése nélkül találhatóak történetek.)
Jelentős azoknak a száma, akik több helyre is elküldik a történetüket. (akár külön néven, sőt, akár egy oldalon belül is több külön nevet használva) A nagy számok törvénye alapján előfordulnak sajnos visszaélések, ez esetben az író bejelentésére minden esetben intézkedtünk az író kérésének megfelelően. (Legyen az eltávolítás, ingyenessé tétel, vagy a VIP szekcióban maradás is, de volt precedens, hogy az író jogi lépéseket tett, amihez a rendőrség kérésére átadtuk a kért adatokat.)

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
zsuzsika
2014. október 21. 06:44
#1103
Kedves axelley!
Legalább Te megválaszoltad azt, amit a T. szerkesztőségnek kellett volna.
Igazad van mindenben.
Köszönöm szépen.

Üdv:
zsuzsika.
1
axelley
2014. október 21. 01:00
#1102
Kedves zsuzsika és Bob_!
(Ezt úgy is törölni fogják. Ezért a kérdéseim csak költőiek.)

Ha visszaolvastok itt, de segítek nektek.

"1158 axelley 2014. 03. 05. szerda 08:44"

Én ezt már mikor megkérdeztem. De engem érdekelt talán egyedül.
Választ még nem kaptam. Na ennyit erről a témáról (részemről).

Kedves zsuzsika!
Nézz vissza a Képregény szekcióban a legelejére. Nagyon sok az ingyenes képregény (napocska jelzéssel). Régi szép idők.

A másik, ha kitartó vagy és visszaolvasol, már régen meg válaszolták a kérdéseidet mások.
Nézz össze egy macsek2 féle és egy daryoon francia fűzetett. Szerinted korrekt, hogy mind két munka VIP-ben van?
Akkor miért várod el, hogy egy 3D szövegnélküli Art munka 30 napos VIP-et adjanak?
Különben ez már 1,5 éves történet, hogy a szerkesztőknek változtatni kéne sok mindenen. Talán még Bob_ emlékszik is rá, ha most megszólalt (régen meg sokszor). Megnézheti azóta mi történt itt az oldalon változásként. (talán 1-2 dolgot lehet szóba hozni a rengeteg ötletből, amit felsoroltak már többen is.)

Üdv
1
zsuzsika
2014. október 20. 18:34
#1101
Bocsi!!
Még egy kérdésem lenne.
Az ingyenes történeteket hol és milyen módon lehet megtekinteni,esetleg ha lejárt a v.i.p ?
Régen valamikor ezt színnel jelöltétek.
Köszi a választ,ha kapok.
1
zsuzsika
2014. október 18. 10:56
#1100
Tisztelt Szerkesztőség!
"Továbbra is szivesen látjuk bárkinek a saját maga által írt vagy fordított történetét, képregényét.
Minden egyes egyes beküldött történetért vagy szöveges képregényért (legyen az saját mű vagy fordítás) 30 napos Törté-Net VIP tagságit és mellé 30 napos Goldengate VIP tagságit is adunk! 🙂"

Ezt Ti írtátok.

Ezzel kapcsolatban szeretnék egy pár kérdést feltenni és remélem értelmes választ kapok majd.
Sehol nincs a szabályzatban az,hogy ha 3D-s szöveg nélkülí képregényt rak fel valaki,akkor csak 10 nap VIP jóváírást kap.
Nyilván való, hogy ezek a képregényeket sem az "író" rajzolta.

Továbbá.

Ha valaki egy írás hozzászólásában jelzi azt és nem alpári módon, hogy a történet plágium és egy másik ingyenes oldalról van egy az egyben másolva a hsz-t miért törlitek.

Sőt azt a hszt.-t is ami azt egy másik hsz.-ben meg is erősíti.

Vagy itt is eltűnt a demokrácia?

Úgy gondolom,ha fizetek az egyre gyatrább történetekért,akkor elvárhatom a szolgáltatás jó minőségét is.

Várom a válaszotokat.

Üdv:
zsuzsika
1
T
Törté-Net
2014. október 13. 13:44
#1099
Kedves sztbali!

Jogos, javítva.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2014. október 13. 11:45
#1098
Ma nem került fel új történet. Ilyen "hiba" már nagyon régen fordult elő.
1
zsuzsika
2014. szeptember 22. 07:20
#1097
Köszönöm.Megkaptam.
1
T
Törté-Net
2014. szeptember 21. 21:58
#1096
Kedves zsuzsika!

Bár e-mailben már előbb visszajeleztünk, de az átláthatóság kedvéért ide is beírjuk a választ.
A szöveg nélküli illetve a 3D képregényekért a velük járó kevesebb munka és általában alacsonyabb minőség miatt csak 10 napos VIP tagságot tudunk adni.
(És sajnos a számok eléggé megkeverve kerültek bele a neked küldött levélbe, ezért (és a késedelmes válaszért) elnézésedet kérjük.)

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
zsuzsika
2014. szeptember 8. 07:03
#1095
Tisztelt Szerkesztőség!
Két képregényem került feltöltésre,amit már le is adtatok.
Az egyikre aug.24.-én ezt a választ kaptam:
Köszönjük a képregényedet, a regisztrációdon jóváírtuk a 30 nap VIP tagságit. 🙂
És különleges akciónk keretében parancsolj egy 90 napos VIP kód a Goldengate.hu oldalra....
A Goldengate vip kód még 30 napos sincs,de a Törté-Net oldalra is csak 10 nap lett jóváírva az adatlapomon.
A másik képregényre választ sem kaptam.Ezt levélben jeleztem felétek aug.-26.-án, de semmi nem történt.
Szeretném megkérdezni azt,hogy mi ennek az oka.
Üdvözlettel: zsuzsika.
1
sztbali
2014. szeptember 2. 15:26
#1094
Tisztelt Törté-Net!

A "Michelle Wild, én és a kisöcsém" című történetnél a tini címke hiányzik.
1