Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Krisz
2005. február 2. 08:05
#91
Kedves szerkesztő Úr!
Én az Ön helyében a Gizi nevezetű valakit utasítanám rendre, felháborító a kifejezésmódja. Ellentétben Bartosferenc csupán nemtetszését fejezi ki normális, emberi stílusban.
1
Bartosferenc
2005. január 31. 04:23
#90
Kedves Törté-Net!
Tegnap inkább frissítettél volna, mint leveleztél.
Azért írok, mert mint korábban írtam előfizető voltam, akkor becsapva éreztem magam az ígéreteid miatt, amíg nem változtatsz írogatok.
1
elégedetlen
2005. január 30. 21:49
#89
"debrecenben is rekordot dönött" - Pont Debrecenben? Szegeden nem? :-)

Miért nem aznap frissítessz, amikor kiírod? Miért írod ki, ha úgysem tartod be? Miért nem azt írod ki, valójában mikor frissítessz?
1
T
Törté-Net
2005. január 30. 16:08
#88
Bartosferenc: Először is beszélj a magad nevében. Senki nem kért rá, hogy kéretlenül kinevezd magad a többség szószólójának. Főleg úgy, hogy a honlapra előfizetők száma pl decemberben is rekordot dönött. Szóval még csak a többség szószólója sem vagy. Fogadatlan prókátor...
És ha nem fizetsz elő az oldalra, akkor miért érzed szükségét, hogy itt siránkozz? Menj békével, nyugodj meg...

Amúgymeg semmi szükségem rá, hogy más nevében írjam le a véleményemet. úgyhogy nem vagyok Gizi, sem nem ismerem őt (Vagy csak nem tudok róla). És a stilusomról (valamint a társaságoméról) fogalmad sincsen, szóval megkérhetnélek, hogy tartsd magadban a véleményedet.

Ja, és csak egy adalék a "Tudjátok ez a szedd meg magad gyorsan, és tűnj el a pénzzel típikus esete"-mondatodhoz... Az oldal 2001. júniusában indult el, azaz 3, 5 éve. Szép, amit mondasz, kár, hogy a tényeken te sem tudsz váltztatni...

[Helyesírás javítva]
1
gizi
2005. január 30. 15:53
#87
elégedetlen: oh, én istenien érzem magam, nagyon jól szórakozom rajtatok :)

öröm nézni ahogy néhány parasztot, hogy fel lehet bosszantani 1 perc alatt :)
1
elégedetlen
2005. január 30. 15:19
#86
gizi, mi elviselünk, de te is magadat?
1
gizi
2005. január 30. 14:17
#85
Feri: szeretnéd, mi, hogy ilyen egyszerű lenne a dolog? :) ismét tévedtél se szerkesztője, se haverja nem vagyok

Yale: te is tévedsz, azt szúrok le akit akarok, majd ha a faszparaszt eltakarodik, akkor majd én se írok többet :) addig meg, fájó, el kell viselj :)))
1
Bartosferenc
2005. január 30. 04:10
#84
gizi
Nem te vagy a szerkesztő véletlenül? Nagyon úgy tűnik, hogy azért vagy ennyire beindulva, másnak bármilyen trágár beszólását korábban törölte.
Alpári stílusod is azt mutatja, hogy vagy ő vagy, vagy a baráti köréből valaki.
1
gizi
2005. január 29. 16:43
#83
bunkó aki mondja :)

leírtad a véleményed, ezzel nincs gond, de azzal amit fasszopó barátunk művel az nevetséges...

ennyi
1
elégedetlen
2005. január 29. 13:03
#82
Szia bunkó gizi!
Az oldal színvonala hónapról hónapra romlik, a frissítések csúszása attól vicces, hogy a szerkesztő a SAJTÁT VÁLLALÁSÁT nem teljesíti. Így azt kell mondjam, én, mint eddigi előfizető többet ide nem jövök. Szerintem nem vagyok egyedül.
Csak azért írom le, hogy lásd, nemcsak egy elégedetlen ember van.
1
gizi
2005. január 29. 12:24
#81
te vagy az ügyvédjük szegény becsapott ügyfeleknek? :)
ki kért meg rá, hogy az érdekeim védjed?

nincs jobb dolgod? dugd meg inkább az asszonyt múltkor is panaszkodott hogy már nem vagy valami potens és csak az elégít ki ha itt csöpögteted a nyálad...
1
Bartosferenc
2005. január 29. 04:29
#80
Kedves gizi!
Te nem érzed úgy, hogy átvertek? Akkor fizess elő továbbra is, és légy boldog. A stílusodról nem beszélek, mert az téged minősít. Ha elgondolkoznál – egyszer, véletlenül –, akkor rájönnél, hogy a többi becsapott előfizető, aki nem olyan elégedett, mint te, érdemel annyit, hogy valaki szót emeljen.
1
A Hegylakó
2005. január 27. 23:43
#79
Az oké, hogy nem tudsz minden történetet minőségileg ellenőrizni, mielőtt felkerül, de a mostani frissítéssel felkerült történet - Be nem teljesült álom - egy kicsit másképp (gruppen) - egyszerűen borzalom. Mind méretben, mind tartalomban..
1
gizi
2005. január 27. 20:56
#78
Bartosferenc: mit hiányolod ha nem is vagy előfizető? faszparaszt... :))))
1
elégedetlen
2005. január 27. 00:27
#77
Következő frissítés: Jan. 24.
Most január 27. van.
Többet nem fogok előfizetni.
1
Bartosferenc
2005. január 26. 17:44
#76
Ma 26-án 17.43 van. A 24-i frissítést hiányolom a lelkiismeretes szerkesztőtől.
1
Bratyó
2005. január 19. 08:00
#75
Köszi Naida!!Sajnálom én is . Szerkesztönek,ha elejétol igy csináltad volna. Kevesebb reklamálás lett volna.Csak az időt kellene még betartanod.
1
Bartosferenc
2005. január 19. 04:03
#74
De a szavahihetősége mit sem javult, hisz most 19-e van, Hol a 18-i frissítés?
Valőszínűleg a torténeteid azért kerültek fel, mert észbekapott, ha az írőkat is átveri, megszűnik a pénzforrás. Feri
1
Krisz
2005. január 18. 19:53
#73
Gyerekek, a szerkesztő megtáltosodott és négy e-mail-emre is válaszolt egymás után. Plusz a történeteim is felkerültek. Lehet, hogy jó napja van...
1
Naida
2005. január 17. 08:36
#72
A Mesterem-et nem én írtam, sajnálom. Én három stílusban (hetero, családi, animal) írtam eddig, három álnéven (tudom szemét dolog, de részben fantázia, és nem akarom, hogy valós személyemmel azonosítsák). A jelszavakat érte 2-6 napon belül megkaptam. Sokat javított, ha rtf-ben küldtem, formázva, helyesírás ellenőrizve. Krisznek, ez talán neked is segít + a gyengébbek történeteim lassabban kerültek fel nekem is.
Bartosferenc: gyors meggazdagodás + lelépés: én már 3 éve is azért szidtam az torte-net-et, hogy nem teszi egyben letölthetővé az anyagait, szóval nem lép az le olyan gyorsan.
1