Mostohaanyám elfenekelése 1. rész

A témához tartozó történet:
Miriam
10 402 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Miriam
2024. február 23. 23:56
#21
Közeben kiderült, hogy mi volt az, amitől a rosszul leírt szavam miatt megakad az olvasás. 

Az "autókra" szó helyett "autókat" kellett volna írnom.

AJAJJJJ... hát ez bizony tényleg rémes.😵 Ha ma éjszaka telesírom a párnámat az szemernyit sem enyhít az elkövetett bűnömön.  
Háborgó lelkiismeretem valamelyest megnyugtatására haladéktalanul átutaltam e cikkkem honoráriumát az MTA Nyelvtudományi Intézetének.
1
Miriam
2024. február 23. 19:21
#20
Én is híve vagyok a véleményszabadságnak, amennyiben az valami konkrét kérdés kapcsán történik, és konstruktív jelegű.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 23. 17:33-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 23. 17:33
#19
Érdekes, hogy Andreas6 egyetlen rövidke mondata miatt hogy ráröppentetek. 
A vélemény nyilvánítás szabadsága itt is adott. Ő elmondta a véleményét. A többiek Wlacin kívül, szinte senki sem a történetről írt hosszasan. Tiszteljük meg a történet íróját és arról mondjunk véleményt az írása alatt. Vannak külön fórumok, ahol lehet egymásba belekötni és okosságokat leírni. Társalkodó-bármiről címszó alatt. Új témát is lehet indítani. Pl kössünk bele... és itt lehet nevet is írni. Az is izgalmas lesz.
2
Waderlaci
2024. február 23. 16:51
#18
Valóban nem vittem túlzásba a dícséretet, ezt elismerem. De csak azért, mert az alap ötlet még nagyon sok mindent enged következtetni, és egyelőre csak a kíváncsiság van bennem. Ha az olvasó közönség irodalom iránti igényeit rajtam akartad elverni... akkor viszont nagyon mellényúltál. Mivel én mindig is az írások irodalmi értékét tudtam értékelni. Az elütésekről véleményemet viszont fenttartom: Az egy dolog, mikor rossz betű kerül bele. Ez velem is megesik, és adnreas6 sem vagyok, hogy vesszőhibákon lovagoljak. Viszont mikor a rosszul leírt szavak miatt megakad az olvasás, mert előbb ki kell találnom, hogy mi is akart lenni az eredeti gondolat... és ez többször is előfordul... az zavaró tud lenni a számomra. Abban is rossz címre ment a kirohanásod az olvasók ellen, hogy ne értékelném a különös megoldásokat. Az én itteni írásim között is találhatsz példát rá, én is kísérleteztem. 
Egyébként már lemondtam, hogy a véletlen művén túl itt irodlommal találkozzam. Bár volt már rá példa! Ahogy a körülmények részletezése is az volt, amit valaha kerestem (de már leszoktam róla).
0
Ez egy válasz Miriam 2024. február 23. 16:23-kor írt üzenetére.
Miriam
2024. február 23. 16:23
#17
Szó se róla, nem vitted túlzásba a dicséretet. Oké, meg tudom érteni: az abszurd, mint műfaj, vagy a humor, mint a történetmesélés hatásos eszköze nem mindenkinek jön be.  A részlekre való figyelés (pl. Ödön szorgoskodása a büntetőcédulák kirakása stb. stb.) soha nem volt jellemző torte-netek olvasóinak. Azt sem szokás ezen a helyen, hogy észrevegyék, miként is bomlik ki egy párbeszéd. A "Prütykölnék kisasszony mágikus éjszakája" sem váltott ki semmiféle érdeklődést az itteni olvasókból. 
Ezzel szemben a boldogság hullámai öntik el az itteni kommetelőket, ha egy elütést találnak. 
Igy nem igazán érdemes bármit is írni. Más világban mozgunk. Más a világképünk. Mást gondolunk az irodalomról.
1
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 23. 07:05-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. február 23. 16:17
#16
Elnézésedet kérem.
1
Ez egy válasz Álmoska5 2024. február 23. 13:05-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. február 23. 16:16
#15
Igazad van, bár nem 73,hanem csak 70
1
Ez egy válasz Álmoska5 2024. február 23. 13:05-kor írt üzenetére.
K
Kampó
2024. február 23. 15:42
#14
Kedves (?) Andreas6!
Többször volt már a Tiedtől erősen eltérő (sicc!) véleményem, de most nincs. Nem azért, mert egyetértenék Veled, hanem mert olyan mélyre sikerült süllyedned, amire a válasz  engem minősítene, nem Téged, mert itt már nem keresgélném a szavakat. És bocsánat, de innentől nem érdekel a véleményed. Az sem, amit esetleg erre írni fogsz... 🙂
1
salsa
2024. február 23. 14:22
#13
Szóval csak eljutottál idáig is. A megjegyzéseid már nem a feltöltött írásokról, hanem a beküldő személyekről szólnak.
Az lenne a javaslatom, hogy sorold fel a nick neveket akiket még szándékodban áll kipiszkálni innen. Sokat tisztulna a helyzet és mindenki tudná mit várjon, mire számítson tőled. Rögtön mellé tehetnéd azt a listádat is, akit mindenáron itt akarsz látni függetlenül attól, mit tesz fel. Aztán azoknak a helyét akik inkább elmennek, pótolhatnád a saját műveiddel.
Csak halkan jegyzem meg, hogy aki itt publikál, az mind amatőr ha nem vetted volna észre. Úgy, ahogy te is az vagy mind "kritikusnak", mind "vélemény-vezérnek". Aki még az alapján pontoz, hogy te mit szólsz egy-egy feltöltött történethez azt pedig lassan már csak sajnálni lehet.
Pedig volt idő amikor számított az értékelésed de annak már vége.
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. február 23. 08:21-kor írt üzenetére.
Miriam
2024. február 23. 13:14
#12
Belátom, Andreas6, súlyosan vétkeztem ellened. 😪🤔😪Nem tudom hozni azt a magasröptű  szellemi szintet, amit te elvárnál. Ezáltal bemocskoltam azt a patyolattiszta erkölcsi értékrendet, melyet te oly kitartóan képviselsz. Könnyeimet dörgölgetve a szemem sarkából csak bocsánatodért tudok esedezni, hogy a humor eszközével is élni merészeltem. Hiába, no, a magamhoz hasonló pályakezdő amatőrök időnként arra merélszkednek, hogy billentyűzetüket ilyen mocsadék firkálmányok előálltására használják, miközben van más, aki " legalább tud írni".
🤧😵

De hogy a jogos felháborodásodat valamenyest csökkentsem, szeretnélek azonban egy  jó hírrel megörvendeztetni. Ez volt az utolsó írásom, amit ide feltettem. Sem ezt, sem más művemet nem publikálom itt, noha készen vannak. 🤐

Lehet pezsgőt bontanod! Részedről ez jó mulatság, férfimunka volt. Ma sem éltél hiába!

Miriam
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. február 23. 08:21-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. február 23. 13:05
#11
Mivel július óta Stroke -ban szenvedek, így kerülte el a figyelmem a billentyűzeten (mobilon) közel van a " t " és a " z " karakter, így kissé odébb érinthettem meg a gombot. Így lett a szónak értelem változása, amit nem vettem észre, így támadásnak adtam okot. 77 évesen ez a kis hiba megbocsátható - egy agyi infarktuson átesett - idős embernek. Van aki teljesen egyik felér lebénul és  nem tud beszélni sem...
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. február 23. 10:07-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. február 23. 11:06
#9
Tőled lehetett valaha is bármi dícsértehez hasonlót hallani? Akik hozzád hasonlóan krónikus leppontozásban és kötözködésben élik ki a frusztrációikat, azoktól nem is lehet várni bármi értelmes megnyilvánulást.
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. február 23. 10:07-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 23. 08:32
#4
Kedves Andreas6! Imádlak! Még a végén beléd szeretek.
2
Andreas6
2024. február 23. 08:21
#3
Ha már s/m, legyen inkább Éva596 tollából! Ő legalább tud írni.
1