A törvényt be kell tartani!

A témához tartozó történet:
Waderlaci
8 377 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lolamacko
2024. február 21. 14:49
#6
A Fórumban az Általános témák alatt van egy olyan, hogy-Humor- Szoktam olvasgatni, mert oda mindig nagyon vicces dolgokat tesznek föl. Na, de azt felejtsük is el. Itt, hogy ne legyél szomorú én 10 pontot adtam.
A te fantáziáddal és tehetségeddel az említett cimkék sem fognak gondot okozni. Ne mondd, hogy pont ez a három nagyon könnyű cimkécske fogna ki rajtad. Gondolj arra, hogy ezek az emberek is ugyanolyanok mint te vagy én, ugyanolyan érzésekkel. Várom az írásaidat.
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 21. 13:39-kor írt üzenetére.
t
tibee72
2024. február 21. 13:46
#5
Én 5 pontot azért adok rá.
1
Waderlaci
2024. február 21. 13:39
#4
Milyen fórumba? Ezt nem igazán értettem. 
Már el van fogadva, csak közlésre vár a "közlekedés" cimke. A "gruppen" cimke pedig elbírálásra vár. Habár itt szerepelt (jogosan) a rendőr megjelölés, de az s/m melletti fő rendőrös történet még várat magára. Mások is készülnek pl a megcsalás (bár az is volt itt említve). De hogy végül sikerül-e minden címkét lefednem... abban egyre inkább kételkedem. Mert nem tudom, hogy mit lehetne írnom pl a homo, vagy s transzfesztita, hermafrodita tagekre.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 21. 11:12-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 21. 11:12
#3
A cimkéket ellenőrizve, minden meg volt említve a történetben. Humoros is volt és azt hiszem, ha a "Humor" címszó alá teszed be,  a Fórumba, akkor még Andreas sem szólt volna miatta egy szót se. Érdeklődéssel figyelem, hogy hol tartasz a cimkék megírásában. Mi következik? Maradt még ki valami?
2
Andreas6
2024. február 21. 07:46
#2
Egy szexoldalon elvárás lenne, hogy valami akció is legyen benne. Ez így semmi.
1
T
Törté-Net
2024. február 21. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1