Csodás családi kapcsolatok 1. rész - Vera és Tibi

A témához tartozó történet:
kicsifiú
28 865 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsifancsi
2024. február 13. 10:31
#10
Nem hasonlitalak össze Titeket senkivel, én az írásra értettem.
1
Lolamacko
2024. február 13. 10:23
#9
Semmi irigység nincs bennem. Miért is lenne? Az összehasonlításnak nincs értelme. Mi mind egy külön sziget vagyunk.
1
Ez egy válasz kivancsifancsi 2024. február 13. 09:59-kor írt üzenetére.
kivancsifancsi
2024. február 13. 09:59
#8
Tetszett az írás, szépen gördülékenyen ment a cselekmény. Gratulálok. Jöhet a következő. Ami pedig az általam legkedvelteb két íróhölgyet illeti minden jó írásukat élvezem és aszerint is pontozom. Ne legyetek irigyek csajok.
1
Kékég
2024. február 12. 21:02
#7
Lola! Maximálisan igazad van abban amit leírtál. Régebben én is rengeteg családit írtam amiben csak az olvasó látja, képzeli bele a családit. Pár csavarral simán átírom bárki történetét szomszéd és a szomszéd gyereke, munkatársak, ismerősök. Judit Pisti, testvárek, vagy barátok. Valaki beválalná, hogy neki kapcsolata volt apjával? Cím és telefonszám a szerkesztőségbe megadva esetleges bírói itélethez mint vérfertőzés. Miért izgulnak ezekre jobban a törzsölvasók? Ja és lehet lepontozni az írásom, Loláét és pár sokat íróét. puszi mindenkinek.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 12. 17:54-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 12. 17:54
#6
Az én történetemhez hasonlítottad olvasó és pontszámban? Hibás gondolat, ha az egy kiló paradicsomot az egy kiló körtével vetsz össze, mert csak a súlya egyezik. Az összehasonlításból az derül ki, hogy az olvasók szeretik a családi szexet, de attól még az egyéb kategóriákat nem kell betiltani. Mindenki kaphat helyet ezen a palettán, van aki magasabb pontszámokat kap, van aki alacsonyabbat, sőt van olyan író, aki egyszer jót ír, máskor meg kevésbé tetszőt. Az összehasonlítgatásnak nincs értelme, mert annyira különbözőek vagyunk. Na és most miután elolvastad, gondolom belépsz és lepontozol. Jogod van hozzá, miután elolvastad és megírod, hogy miért nem tetszett. Tanulni szeretnék belőle, megújulni.
1
Ez egy válasz diomax 2024. február 12. 16:30-kor írt üzenetére.
diomax
2024. február 12. 16:30
#5
Nincs amatőr mūelemzés, nincs siratóasszony kórus ("jááááj a lepontozók lepontozták"), csak a nyers számok: kétszer annyi olvasó és jóval magasabb értékelés. Teljes joggal.
5
f
fiesta14
2024. február 12. 10:20
#4
Nem rossz de ezt lehetett volna egy csavaral még tovább fűzni
1
veteran
2024. február 12. 04:30
#3
Nincs lánytestvérem így kimaradt az életemből.
1
sztbali
2024. február 12. 03:20
#2
Ilyen egy testvéri szerelem.
2
T
Törté-Net
2024. február 12. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1