Mindent odaadó szerelem

A témához tartozó történet:
Waderlaci
21 286 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2024. február 1. 14:08
#11
Congratulations!
1
Waderlaci
2024. február 1. 14:03
#10
A sértődést viccnek szántam eredetileg! 
Az általad írt kritériumokat ezek szerint sikerült teljesíteni, és ennek örülök, mert ezek szerint olvasható lett. 
Mástól is megkaptam már a vádat, hogy túlzottan elvesztettem a mértéket, igaz, másik írásra, és nem ezen az oldalon. De az a korábbiakban már kiderült rólam azt hiszem, hogy az én felfogásom szerint 4-5 pakolás a fenékre, az nem igazán s/m téma. Arról nem is szólva, hogy a leírtakhoz hasonló intenzitású fenekelést már személyesen is volt szerencsém áttélni, túlélni, elszenvedni. És az is igaz, hogy sok mindentől függ a dolog, de biztosíthatlak, hogy egyáltalán nem egy kivégzési módszer! Az is igaz, hogy egy hasonló beavatkozás napokig tartó folyamat kezdete, bizony nem úgy működik a dolog, hogy pénteken megkapja az ember, és hétfőn már nyoma sincs. Viszont pontosan ezért merem állítani, hogy egyáltalán nem túlzó amit leírtam, csak nem folytattam a későbbi napok történéseivel és érzéseivel.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. február 1. 13:39-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 1. 13:39
#9
Mielőtt teljesen megsértődnél, akkor a történetről. Tudom neked mindened a paskolás, a fenék elverése. Nálam is gyakran megtörtént ez a sztorijaimban. Az ötlet jó, a megvalósítás is, gördülékenyen írtál, jól olvasható, igazából jó a történet. Csak egy bibi van. Ha az író nem ismeri a mértéket, és túlzásba esik. Mint most te is. 150 ütés öt különböző eszközzel, két életerős férfitől elszenvedve. Ráadásul folyamatosan. Ha ennyi után, egyáltalán még magadnál lennél. akkor mozdulni sem tudnál, nemhogy megdugni a még szűz barátnődet. Ha az a 150 mondjuk 50, akkor még elfogadható lenne. Konklúzió: az írásod jó, a mértékkel van baj. (Igaz a tiedet még nem láttam.)
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 1. 12:24-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. február 1. 12:24
#8
Igen, tudom, hogy nem olvasod, de reménykedtem, hogy az írójára való tekintettel esetleg elolvasod majd. De te tudod, hogy miről akarsz lemaradni (pláne, ha a szerkesztő(K) visszadobják és meg se jelenik). 
Egyébként pedig azt már kissé sértőnek érzem, hogy eddig csak a jövőbeni témaválasztasomat tudtad kritizálni, nem pedig azt a munkát, ami alatt kommentelgetünk. 😊
1
Ez egy válasz Éva596 2024. február 1. 11:35-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 1. 11:35
#7
El kell szomorítsalak. Mivel nem olvasok családi szextörténeteket, így, ha megírod és beküldöd, a tiedet sem fogom. Ezt tudnod kellene (meg is jegyezted a kommentedben), mert erről többször is írtam, másoknak és más okán.
1
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 1. 10:38-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 1. 10:18
#5
Szóval apa-lánya szexet írtál! És látom félsz tőlem. Bejött! Megtiltom, hogy a következő s/m sztorimon élvezkedjél!!
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. február 1. 10:10-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. február 1. 10:10
#4
Köszönöm a pontot is, a véleményt is. Ami a lepontozást illeti: szerintem sokan vannak itt, akiknek hiába vannak kint a címkék, akkor is kötelezőnek érzik a belebeszélést olyan dolgokba is, amik nem is érdeklik őket, és olyan messze áll tőlük, mint Makó Jeruzsálemtől. 
Ami a következőket illeti: az apa-lánya cimke már el van küldve, de elbírálás nélkül (mit fogok érte Evától kapni, hogy beszálltam ebbe a témába!). Én szimultán szoktam általában dolgozni az írásokon, hacsak nem születik meg egy különösen jó ötlet. Ez az írás is így született: egy hirtelen ötlet, pár óra alatt megírva, másnap letisztázva és elküldve. A többi kategóriába is belekezdtem, de eddig még nem született egyikre sem hasonlóan gyorsan jött ötlet.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. február 1. 09:39-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. február 1. 09:39
#3
Mosolyogva olvastam és elismerem, ez tényleg romantikus lett. Kedvelem ezeket a cimkés írásaidat. Mi lesz a következő? Azt nem értem, miért pontoztàk le. 10 pontot adtam.
2
Andreas6
2024. február 1. 06:58
#2
Két hülye egy pár!
0
T
Törté-Net
2024. február 1. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1