Ezüst és gyémánt

A témához tartozó történet:
Lolamacko
57 039 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Fluxus
2023. november 13. 17:32
#12
Remek történet.
2
Lolamacko
2023. november 12. 20:46
#11
Amiket mostanában írok, már rövidebbek, vagy szétdarabolom őket. ( van kivétel, amit képtelen voltam szétszedni)
A történet inkább humoros, extrém, így ez a szituáció is a 9 hullával, vagy majdnem azzal. Ma már én is előbb hívnám a helyszínelőket, vagy a mentőket, de amikor írtam ilyenek eszembe sem jutottak. Ha megírom a folytatást azért szeretnék ezen a humoros vonalon tovább menni, de a mai eszemmel, már lehet, hogy nem leszek ennyire könnyed. Ígérem rövidebb lesz.
1
Ez egy válasz SikeresOtto 2023. november 12. 20:10-kor írt üzenetére.
SikeresOtto
2023. november 12. 20:10
#10
(2) Továbbra is azt tartom, hogy egy 9.000/59.000 szöveg egyszerre, egy olvasatra sok. Valahogy ásszerűen talán darabolni kellett volna három körül-belül egyforma részre, és úgy publikálni.
(3) Igen extrám a szituáció. 9 ember szanaszéjel, vérben fekszik, és még talán él valamelyik, erre a főhős, nem hívja ki a "fiukat", meg talán a mentőket és a helyszínelőket, hanem a sokkos állapotban levő néni a szájába veszi.
(4) Gratula és ez nagyon tetszett, hogy nem tartalmaz a töténet olyan nagyon explicit eseményleírást, így hagy valamit a képzeletnek. Nekem herótom van már az olyan történetekből, hogy a különböző váladékok, és testrészek működésének folyamatait igen konkrétan leírják, semmit sem hagyva a fantáziára.
1
Lolamacko
2023. november 12. 20:02
#9
Köszönöm. Hálás vagyok, hogy írtál. Akkor mikor ezt írtam, nagyon régen, annyira nem figyeltem ezekre a dolgokra. Ma már figyelek, és sokszor bele is bonyolódom az időkbe, múlt, jelen, a személyekbe, E1 vagy más, Az volt a jó amikor még nem ébredtem öntudatra, mint a Terminátor, csak írtam a gondolataimat, dőltek belőlem a történetek, de ma már tudatra ébredve, annyi mindenre kell figyelni.
Ennek a történetnek a fejemben fogalmazódik egyfajta folytatása, amit már jobban átgondolok, hogy hogyan írjam.
1
Ez egy válasz SikeresOtto 2023. november 12. 19:51-kor írt üzenetére.
SikeresOtto
2023. november 12. 19:56
#8
Ugyanakkor, amikor az idő beált az "E1-múlt"-ba nem értettem, miért történt ez az időváltás. Szűmomra olyan volt, mintha a "katarzisról" lemaradtam volna, mindazt az információt, amit egyszerre tartottam magamban, hirtelen kikukázhattam, "robbanás nélkül."
1
SikeresOtto
2023. november 12. 19:51
#7
Negatív dolgot kértél. Lásd 🙁 1) Az első múlt idejű mondatod "– Mary – volt a válasz." ez a második blokk végén található. Odáig egy olyan furcsa érzéssel olvastam a szöveget, mintha valami furcsa álomszerű történet lenne. Nekem  az E1-jelen ezt az érzést adja. 
Bevallom nehezen olvastam el ideig, mert féltem az egész jelenben lesz elbeszélve. Ugyanis számomra úgy máködik a jelen, mint valami "puffer" amibe berakom a sok-sok információt, hogy aztán együtt értelmezve a "katarzis" pillanatában értelmezzem azokat. Azért is olvasom félve az ilyen jelen idejű szöveget, mert látva a szöveg méretét, félek, hogy ez a robbanás pont sose jön el. Vagy mire eljönne, már elfelejtettem a sok jelen információk közül talán a fontosat.
1
Lolamacko
2023. november 12. 13:04
#6
Mindenkinek joga van szavazni, de véleményt mondani is. A negatív kritikát is várnám, mert abból is tudnék tanulni. Jó lenne, ha a pontozás mellé kötelező lenne a vélemény írása is.
1
Tiltakozó77
2023. november 12. 12:58
#5
Olvasoidnak szereztéligazi élményt. 
Élvezettel olcastam.10.p.
2
Éva596
2023. november 12. 10:56
#4
Lola!  Köszi az élményt! Kedvtelve olvastam végig, jól raktad össze, nagyon jók a karakterek, fordulatos a krimiszál, beleépítve az oldal lényeges elemét a szexet. Nem szoktam írni, de most kiírom 10 pont.
2
kaliban
2023. november 12. 10:37
#3
Nagyon tetszett, a tejet vedelő macsó zsaru és az ártatlannak látszó félénk lány. Jó adag krimi és humor fűszerezve egy kis erotikával. Nem tudtam letenni. 10p.
2
Kékég
2023. november 12. 09:37
#2
Lola! úgy érzem ezen az oldalon te is fekete bárány lettél mellettem. Ilyen jó írás más néven az erős 9 csillag lenne átlagban. Nekem tetszik, igaz csak Éva965 és a Te írásaid olvasom. Innen is üdvözlöm az irigy trollkodókat. Csendben, sunyin végzik dolgukat. Kívánom a nagy dolgukat is így végezzék el a gatyájukba, fehérneműjükbe. Hogy értsék: Szarják össze magukat. 🙂
3
T
Törté-Net
2023. november 12. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1