Időskori élmények

A témához tartozó történet:
Kékég
23 231 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Kékég
2023. május 3. 19:50
#29
Kedves Kexi69! Köszönöm a kiállást, de azért se hurrognák ha a földbe döngölne. Azt gondolom jogosan elvárt lenne a helyesírás.
1
Kexi69
2023. május 3. 19:38
#28
A történet és a nyelvezet Kékégtől megszokott (elvárt?) színvonal, imádom. Hál' Istennek, nem vagyunk hozzászokva, hogy az írónő ilyen slendrián helyesírással publikáljon valamit, de az vesse rá az első követ, aki még soha nem írta LY-al, hogy Sijófok 🙂
1
Kékég
2023. május 3. 15:20
#27
Köszönöm szépen kedves laja.jl.
1
Ez egy válasz laja.jl 2023. május 2. 17:38-kor írt üzenetére.
l
laja.jl
2023. május 2. 17:38
#26
Elolvastam a kommenteket (IS!). 
Nem találom a helyet az oldalon, ahol a szépirodalmi vagy nyelvtani NOBEL DÍJ-ra lehet szavazni.
A helyesírás nem (túl) zavaró.
Az egyéni szórendet miért nem lehet elfogadni? Nem értem...
Palócok, tótok, nyírségiek, szögediek dolgoznak környezetemben, néha gondolkodni kell mit is mondtak MAGYARUL!

Ja a lényeg:
A történet nem rossz. Kíváncsi vagyok mi lett volna az ítélet, ha névtelenül van beküldve, azzal az előszóval, hogy ez történik a szereplőkkel manapság, a való életben?
1
d
dr görcs
2023. április 29. 09:50
#24
Károly bácsinak szeretnék felajánlani egy doboz kék tablettát, és ha nem ódzkodna töle az alig használt pénisz pumpámat is!
:p
1
Kékég
2023. április 29. 04:50
#20
Kedves Doriangrey! Akkor ha lehet én is beállok a segítséget várók sorába. 
1
Ez egy válasz doriangrey 2023. április 28. 21:21-kor írt üzenetére.
doriangrey
2023. április 28. 21:21
#18
Az a megoldás, hogy vissza kell tartani az újat, míg megcsinálják. Addig pihen, így mondják és te is tudod esetleg átnézni. Neked is fejlődni kell, nem csak gépelni megszállottként. Látod, elvárják az olvasóid, hogy megüssön egy bizonyos szintet az írásod. Ez a te felelősséged, ezzel jár az, hogy kedvelnek. 
Van 151 írásod fent, a második legtöbbet beadó vagy, ha jól láttam. Csak Pavlov van előtted. Nem lehet az sem probléma, hogy nincs tagságid. Ez 151 hónap, ami khm... több, mint elég, míg egy újat beadsz. Szóval hajrá, írj, ha ez a drogod, jobb, mint a pia, de kicsit lassabban és várd meg, míg kijavítják; mert egy kijavítottat még én is el tudok olvasni és kedvelem, de ami nincs javítva, attól elmegy az életkedvem is. 
Néha én is javítok ennek-annak, de pl a komplett mondatokat már nem írogatom át, mert ezt az írónak kéne tudni. Mindegyinek megvan hozzá a képessége, de ők is sietnek, ez az ő keresztjük is. Látod ezzel sem vagy egyedül, mind ugyanazokat a hülyeségeket követjük el. Én is, természetesen.  Neked viszont nem kell ezt megtenned, főleg, hogy szóvá is teszik az olvasóid... 
2
Ez egy válasz Kékég 2023. április 28. 20:09-kor írt üzenetére.
Begyowsky
2023. április 28. 20:26
#17
Segítek: lektorálni. 
2
Ez egy válasz Kékég 2023. április 28. 20:09-kor írt üzenetére.
Kékég
2023. április 28. 20:09
#16
Igen tudom kedves Doriangrey. Hidd el akinek inge felveszi és érti. Vannak segítőim akik átnézik, kijavítják a hibákat, csak agyamból jön a szófosás, amit nincs annyi segítő aki mind rektorálni tudná. Na ilyen volt ez is. Köszönöm a jelzést, ezért is hállás vagyok.
2
Ez egy válasz doriangrey 2023. április 28. 16:54-kor írt üzenetére.
doriangrey
2023. április 28. 16:54
#15
Segíteni próbálnak. 
 
2
Ez egy válasz Kékég 2023. április 28. 14:23-kor írt üzenetére.
Kékég
2023. április 28. 14:23
#14
Ulysses és a többiek!
Annyira jó, hogy az írásaimból már csak a negatívumot, a hibákat, tévedéseket olvassák ki. Valahogy ez olyan lehangoló tudna lenni, ha nem a szeretetet érezném ki belőlük. Ezerszer beismertem a helyesírás óriási hibám, de önök mint a kutya, tovább csámcsognak a lerágott csonton, de igen tegyék, hiszen ez valahol jó is, legalább fáradságot veszik, hogy foglalkozzonak velem a lóval akinek négy lába van, mégis megbotlik. Köszönöm, szívből a kritikákat, próbálok tanulni belőlük.
Ulysses! A magázódás a tisztelet nyelve is lehet és egy másfajta kommunikáció is. Úgye? 🙂
2
Ez egy válasz Ulysses 2023. április 28. 13:30-kor írt üzenetére.
Ulysses
2023. április 28. 13:30
#13
Ezt a "még"-et én talán pont benne hagytam volna. Sőt, csak kiegészítettem volna, hogy a jelentés megmaradjon: "amég". Ezzel hangsúlyt kap a mesélő kora, szituációja. Ebben a formában viszont valóban helytelen, értelemzavaró. Lolamacko szerint furcsa a magázódás, mivel a 67 évesek is tegeződnek. Egyetértek, az inkább az egy generációval idősebbeknél (volt) divat. Hacsak nem helyezzük vissza az egész történetet úgy 70-100 évvel korábbra. Na, jó,  csak 60 évvel.
4
Ez egy válasz Begyowsky 2023. április 28. 08:46-kor írt üzenetére.
Begyowsky
2023. április 28. 13:21
#12
"Süljednék a föld alá" - ez díjnyertes.
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. április 27. 06:56-kor írt üzenetére.
Begyowsky
2023. április 28. 08:46
#11
Csatlakozom Ulysses véleményéhez, kiegészítve a szótévesztés hibájával. Egy példa:
 Estem, keltem, még a kis doktornő rá nem beszélt - nem még, hanem míg. Nem tudtam végigolvasni a helyesírás hiánya miatt.
0
kivancsifancsi
2023. április 27. 16:29
#10
Köszi Álmos-ka , így mi már csak gratulálni tudunk Kékég-nek és talán esetleg ötlettel gazdagitani a további Írói munkásságát. Gratulálok.
2