Az utolsó áldozat

A témához tartozó történet:
East West
9 076 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
A57L
2019. május 18. 03:52
#9
A vége szörnyű lett.
1
l
listike
2014. június 28. 12:56
#8
Nagyon jó volt.
1
p
papi
2014. június 17. 21:35
#7
Nem rossz
1
genius33
2013. március 6. 07:11
#6
Egész jó! 🙂
1
East West
2009. október 12. 11:07
#5
Nem, nem bántottál meg. Nincs azzal sem baj, ha valaki kiírja a véleményét magából. De azért itt az oldalon is van jó sok általam írt sztori, és nehogy már ez legyen a legrosszabb;)
De mindegy, ez van
1
Zoli bácsi
2009. október 12. 11:03
#4
Kedves East West!
Tudod nem feltétlenül jelenti az ha neked mint írónak tetszik egy történet az másnak is fog.
Én is írtam már történeteket és nem értem el velük túl nagy sikert. Nem mondanám, azt hogy örültem, annak hogy leszavazták de arra gondoltam, hogy majd a következő. Én is csak annyit szeretnék ezekkel a sorokkal mondani, hogy a gyakorlás sokat számít. Stílusodat nem feltétlenül kell feladni, megváltoztatni, már csak azért sem mert lehet hogy az már nem te lennél.
Azzal, ha valaki észrevételeit ecseteli nem feltétlenül, jelenti, azt hogy nem tetszett neki mert ha vette a fáradságot hogy elolvasta az már jelent valamit.
Remélem, nem bántottalak meg ezekkel a sorokkal, mert hidd el nem volt szándékom, mert buzdításnak szántam.
1
East West
2009. október 12. 07:52
#3
Szerintem nem elcsépelt. Van itt az oldalon olyan történet aminek ez a témája? Szerintem nem elnagyolt. Ha 10 mondattal hosszabb már nem olvasod végig, akkor meg miért írjam hosszabbra. Nem gyakorlok, ezt írd inkább másnak, aki sokkal de sokkal szarabb sztorikat ír.

Egyszerûen nem értem. Ez egy igenis jó történet, pont annyira van kidoglozva amennyire kell, csak egyszerûen nincs benne annyi és olyan szex ami erre az oldalra kell. Nem szoktam magamat isteníteni, megvédeni, stb, de azért ez NONSZENSZ hogy ez a törétnet 4.7 ponton áll. Nem is fogok ide több ilyen történetet küldeni, csak amiben minden második szó a pina, meg a fasz, meg geci lesz. Már ez a 3 szó elég arra hogy 6 pontot kapjak.
1
romolusz
2009. október 10. 14:18
#2
jaj
-az alapgondolat jó csak kicsit elcsépelt.
-a megvalósítás elnagyolt /nem kicsit/
-gyakorolni...gyakorolni...gyakorolni!!!
1
T
Törté-Net
2009. október 9. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1