Leáll a gép 2. fejezet

A témához tartozó történet:
Remete D. László
56 688 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Remete D. László
2009. január 27. 10:43
#8
Szerelmes a drága gyermek. Meg aztán a megszokott fészket elhagyni....
1
Lemon Orange
2009. január 27. 10:28
#7
Nekem is. :)
1
Andreas
2009. január 27. 09:15
#6
Természetesen 10 pont. Még az jutott eszembe, meddig fog tartani, amíg Anita kirúgja ezt a hozzá nem illő bunkót?
1
Remete D. László
2009. január 27. 08:40
#5
Kedves pisti47!
Sértődésről szó sincs! Okom se lenne rá, de az íráshoz idő kell. Rengeteg idő.
Az eddigi három regényben többszáz óra munka van benne, és mivel megváltoztak a körülményeim, pillanatnyilag nincs időm arra, hogy ennyi órát írásra költsek.
Egy ilyen alaposan kidolgozott történetet megírni nem csupán annyi, hogy nyomom a billentyűket, ahogy a csövön kifér. Itt el kell rendezni sokmindent, meg kell szervezni a szereplők életét, a cselekmény időrendjét, vigyázni kell arra, hogy mi történik előbb, mi később, és arra is, hogy mit, mikor mesélek el. Szóval, ez nem kis munka.
A Boldog karácsonyt két részre terveztem, csak anynyi volt a feladata, hogy elválassza ezt a regényt, az előzőtől. A történetnek is vége, nincs hová folytatni. Akartam egy olyan mesét írni, amiben megkérdőjelezhetetlen a hepiend. Ha tovább írnám, akkor előbb utóbb előbújna valahonnan egy esemény, ami nem hepi. A történet kerek volta követeli meg azt, hogy itt, vagy ott elvarrjunk minden szálat, és elbúcsúzzunk a szereplőktől. Ezzel kapcsolatban azt hiszem, lesz is még mit magyarázkodnom, de majd akkor, ha itt lesz az ideje.
Kedves Anonymus, Freditor!
Köszönöm a pontokat.
Üdv. Remete.
1
Anonymus
2009. január 27. 07:52
#4
nyerő 10 pötty
1
pisti47
2009. január 27. 07:42
#3
Remélem maradsz itt a cégnél, mert a múltkor mint ha olyasmit olvastam volna tőled, valami sértettséget.A Boldog karácsonyt című írásod is azért maradt folytatás nélkül (gondolom). Azzal mi lesz? Üdv. pisti47
1
Freditor
2009. január 27. 07:26
#2
Nekem ovábbra is 10.
1
T
Törté-Net
2009. január 27. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1