Páternoszter 5. fejezet - Gyermekek - 9-11. rész

A témához tartozó történet:
Remete D. László
124 399 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lemon Orange
2008. július 17. 19:50
#15
Kedves Remete,

sajnálom, hogy máris véget ért a "rádiósnapló" :) Örömmel olvastam, s remélem, hogy további írásaidat is megosztod velünk.
Még egyszer köszönöm a regényed.
1
Lucretius
2008. július 17. 15:57
#14
Kedves Remete!
Minden megbecsülésem a Tiéd. Többször kifejeztem elismerésemet korábban, de mindig bujkált bennem egy kis félelem, vajon a következő rész méltó lesz-e az előzőekhez? Te fényesen bizonyítottál. Nem tehetek mást, csatlakozom Captain-hez és a többiek dicsérő karához. A Te helyed - bármilyen fájdalmas kimondani - nem itt van. Regényed hibátlan, mind cselekményében, mind előadásában. (Sőt, még mondanivalót, jellemfejlődést is vélek fölfedezni benne) További sok sikert kívánok, és várom újbóli jelentkezésedet.
1
Remete
2008. július 17. 14:29
#13
Kedves Olvasóim!
(Hadd ne soroljak fel mindenkit)
Köszönöm, hogy figyelmet szenteltetek az írásomnak, remélem, tudok még Nektek olyant nyújtani, ami tetszeni fog. Köszönöm a szavazataitokat, és a hozzászólásaitokat, és ez azoknak is szól, akik nemtetszésüket fejezték ki a regény valamely tulajdonsága miatt.
Bár azt, már megtanultam, hogy sem szövegben, sem zenében nem lehet olyant alkotni, ami mindenkinek tetszik, erre továbbra sem fogok törekedni, de azért azoknak a véleményére is figyelek, akiknek nem nyertem el a tetszését ezúttal.
Ennek a történetnek vége, de rövidebb, hosszabb írásokat még igyekszem küldeni.
Addig is, míg újra találkozunk, jó olvasást kívánok mindenkinek itt, a törté-net.hu oldalain
Üdvözlettel: Remete.
1
mackómanó
2008. július 17. 01:39
#12
Köszönöm ezt a tartalmas, nagyon lenyűgöző regényt. Nagyon sajnálom, hogy vége lett. Szeretnék még több ilyen nívós olvasmányt olvasni.
További sok sikert kívánok az írónak.
üdvözlettel: Mackómanó
1
Kika
2008. július 16. 23:12
#11
Sanalom, hogy vege :(, es egyuttal koszonom hogy megosztottad velunk :)

Varom a kovetkezo irasod :)
1
T
2008. július 16. 18:05
#10
És jövő héten mit olvassak?!
1
incifinci
2008. július 16. 16:23
#9
Kedves Remete! Köszönöm.
1
pitta
2008. július 16. 13:21
#8
Jó lett a mű. Igazábol nem erre számitotam de ez se egy rossz befejezés.
További sok szerencsét az ilyen sikeres művek írásához.
1
Captain
2008. július 16. 13:14
#7
Tisztelt Remete!

Engedd meg, hogy a regényed végére érve mégegyszer gratuláljak! Az, hogy az itteni történetek közül kiemelkedik, nem kétséges, de megkockáztatom, hogy a kortárs magyar irodalomban is megállja a helyét. Köszönöm, hogy mint olvasó, részese lehettem a MŰnek.
A befejezést már sejteni lehetett az előző rész végén, de kiváncsian vártam, hogyan jutnak el idáig a szereplők. Külön tetszett, hogy nem zártál be minden kaput magad mögött, és még bármikor visszatérhetsz, hogy innen meséld tovább. Hétről-hétre lelkesen vártam és kerestem a folytatást és most el kell köszönnöm Zsolttól, Zsófitól és a többiektől. Hiányozni fognak...

Üdvözöllek, és csak ismételni tudom magamat és másokat: ne hagyd abba az írást!
1
Tüse
2008. július 16. 11:11
#6
A többezer történet közül olvastam nagyon sok jót, de igazi élményt a Te könyved jelentette. Köszönöm és várom az újabb könyvedet.
1
Olvasó
2008. július 16. 09:50
#5
Ez egy nagyon szép,és kerek történet lett.
Minden héten vártam az újabb részeket,most pedig sajnálo,hogy vége.:)
1
pisti47
2008. július 16. 07:27
#4
Csak ezért a kisregény miatt fizettem a TORTENET-re, de ha írsz még hasonlót, továbbra is vevő vagyok rá. Ami a többi sztorit illeti, volt köztük jó is, de egyik sem ért fel a tieddel. Gyanús vagy nekem, mert szerintem nagyon profi vagy. Köszönöm az olvasásoddal kapott élményt.
1
Northop
2008. július 16. 06:56
#3
Tisztelt Remete!

Szeretném megköszönni azokat a kellemes órákat, amit a könyved elovasása szerzett. Remélem lesz még folytatása az írói tevékenységednek, mert szívesen olvasnám az elkövetkező írásaidat is. Kevés embernek adatott meg, hogy a tollát cizellált módon forgassa Te azok kevesek egyike vagy, kit Minerva imígyen érintett meg. Kérlek használd az adottságodat, a mi épülésünkre a továbbiakban is!
1
Mikey
2008. július 16. 03:57
#2
Szépen kikerekedett a történet, és a katarzis is remek, mivel az előző részben már ezt lehetett remélni/sejteni. Bár az utolsó 1-2 bekezdés kissé nyálasra sikerült, ez nem rontja az összképet, 10 pont.
1
T
Törté-Net
2008. július 16. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1