A bálna

A témához tartozó történet:
vidraa
13 188 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

e
enyigmo
2011. augusztus 23. 19:14
#48
Rohadt szar.
1
Pontifex
2011. augusztus 23. 17:00
#47
Elnézem ennek az igazi remekműnek a pontátlagát(és még jó pár másikét is) - aztán ránézek a kínai dömping-sportcipők márkanevének mintájára választott nevű "Killián Walter" "alkotására"....hm. Ott úgy tűnik lehetett, mondjuk 16 vagy 20 pontokat adni egyszerre - másként nem jöhet ki ugyanis 10 feletti átlag - nos akkor nyilván erre meg (és még sok más esetben is!!!!)lehetett mínusz pontokat is adni - mert szerintem természetes módon nem lehetne ilyen alacsony a pontszáma!

Na lehet kimoderálni és/vagy engem is kitiltani a rendszerből!
Figyelemmel kísértem az utóbbi hetek pontszámainak alakulását - vajon miért nem lepődök már meg semmin - pláne az őszi előzmények után!
1
d
delfin
2011. augusztus 22. 02:10
#46
Erotikus történeted, igaz, nem csöpög az érzelmességtől, a romantikától, de nekem tetszik...köszönöm a gondolataid...
1
vidraa
2010. január 8. 21:12
#45
Kedves T!
mért nem akkor mondtad.....
most már én is tudom, hol terem(ne) a boldogság...
1
T
2010. január 1. 22:39
#44
vidraa, nekem a Deszka című irományod sokkal jobban tetszik, ÉN ölni tudnék egy olyan csajért mint a "Deszka" :)
1
Teknősbika
2009. március 23. 02:52
#43
vidraa, nekem nagyon bejött!

illik a sztori nyelvezetébe
1
pisti47
2009. március 22. 19:05
#42
Így jó az egész, ahogy van. 10 pontos. Jópofa, fiatalos, humoros, nem kell ebbe belemagyarázni mindenféle betegességet, hülyeségeket. Írjál csak minél többet.
1
vidraa
2009. március 21. 12:59
#41
nos, igen..
a "szopott mint egy vaddiszó" tényleg ciki..
mármint annak akit egy vaddisznó szopik..
bár mindenképpen emlékezetes, hiszen élete utolsó szopatása lenne...
az igazság az, hogy a kiadott hangokra és a mohóságra utaltam mint vaddisznóra..
elismerem nem túl szerencsés hasonlat...
1
Teknősbika
2009. március 20. 00:53
#40
azért a szopott, mint egy vaddisznó kifejezés sem semmi, kíváncsi vagyok, honnan ered...
1
Teknősbika
2009. március 20. 00:53
#39
gratula, ilyen jót erotikus történeten nem röhögtem még

a szexrésze is profi, de az a humor, ahogy leírod, az életszerűség, a hiteles ábrázolás, na az valami fantasztikus, 100 pont!
1
vidraa
2009. január 7. 09:45
#38
Kedves Dr Szabó istván!
Köszönöm a kritikát és a guminő tippet.
Már én is gondoltam rá..
A GUMINŐ nagyon előnyös partner lehet.
Nem menstruál
nem fáj a feje
nem dumál vissza
nem kűld el borotválkozni(sem anyámba)
nem lesz tehes
nem reklamál a korai magömlés miatt
nem csal meg
nem akar moziba szinházba menni..
nem kapcsolja el a TV-t a meccsről holmi szappanopera miatt..
nem cseszi el a lóvét divatos göncökre
nem útálja ki a haverokat....
Ez mind igaz. Mit javasolsz?
Melyik típust vegyem meg?
NEKED melyik jött be??????????
1
István
2009. január 3. 02:10
#37
Te Dr.....miben vagy Dr?Szerintem funkcionális analfabéta vagy,ha a Vidra storyk -ból ezt olvasod ki!
1
Dr. Szabó István
2009. január 2. 21:36
#36
nem tudom ki hogy van vele de ez a fószer szerintem egy bárdolatlan tiszteletlen bunkó.
Ahogy ír és nyilatkozik a nőkről a testükről és egyáltalán az egészről enyhénszólva felháborító. Valahogy nekem úgy jött le, hogy ő a nőket még emberszámba sem veszi csupán úgy kezeli mint egy eszközt aminek segítségével kiélheti perverz hajlamait.
Hiába a mai emberekből minden romantikus érzés kiveszett olyanok mint a gépek érzés tisztelet egymásiránti szeretetnek még a csírája sem derül ki ebből a történetből.
Ez a fószer maximum egy guminőt érdemel és nem azt, hogy valaki romantikus érzésekkel áldja meg.
1
sihupapa
2008. október 31. 04:08
#35
Egy bajom van veled "vidraa", a termelékenységed.
még-még többet szeretnék olvasni és élvezni a stilusod.Kösz!
1
Emmma
2008. augusztus 21. 09:14
#34
Nekem továbbra is bejön a kívülről kommentálós dolog. Életszagúbb, mint a sok nagyfarkú, tökéletes mellű szereplővel ellátott történet
Vidraa, tessék még írni :D
1
vidraa
2008. július 10. 18:08
#33
köszi csajok...
de higyjétek el fiúnak lenni csak látszólag olyan jóóóó...
amúgy is a(Z OKOS) nő irányítja a dolgokat..
még ha másként is látszik..
márha okos az a nőőőőőőő.....
1
cicus84
2008. július 10. 17:53
#32
nekem vidraa történetei tetszenek a legjobban főleg mert a sex mellett van bennük humor is bőven, és remélem még olvashatok tőled pár hasonló kaliberü sztorit :)
1
Tímea
2008. július 9. 23:05
#31
Noh, ez sem volt rossz..... voltak bent kibaszott jó részek... és csak akkor tudtam tovább menni mikor már a röhögést abba hagytam... hogy én miért nem fiúnak születtem :D
1
Remete
2008. május 19. 06:05
#30
Nekem a többi írásod jobban tetszett, magyarázatként mondjuk, kevesbb több lett volna. Persze az alpári kritikákkal, mint pl Gyuri, baromira nem értek egyet, így mégis küldök egy tizest.
Valaki máshol üzente, nem kell mindenhová egy zárójeles komment. Lehet, hogy igaza van.
A tizes azért jogos.
1
Mesiszeszi
2008. május 18. 21:27
#29
Én voltam fősulis, és bizony, ezek szuper bulik, és aki kritizál, az élete legjobb éveit sajnálja, és irigyli tőlünk azt a sok önfeledt élvezetet...:)
1