Egy kis kaland az osztálytársammal

A témához tartozó történet:
Erick97
9 694 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

genius33
2017. március 10. 21:56
#10
Lesz ez jobb is 😀
1
sunyilo
2017. március 9. 21:17
#9
Nem rossz,de lesz ez még nagyon jó is. Csak így tovább, írj bátran!
1
Ulysses
2017. március 9. 21:01
#8
Elsőnek elmegy. Olvass sokat! Valakinek épp' a napokban ajánlottam olvasásra érdemes szerzőket itt az oldalon. A másik sokszor ismételt tanácsom, hogy a késznek gondolt írást pár napra, akár egy hétre érdemes a fiókba tenni, utána átolvasni. Legalább 2-3-szor ismételni ezt szünetekkel.
1
cscsu50
2017. március 9. 19:06
#7
és a gumi????????????
1
vakon54
2017. március 9. 12:33
#6
Erick97 nemrossz.
1
veteran
2017. március 9. 09:00
#5
Kezdésnek jó.
1
l
listike
2017. március 9. 07:33
#4
Jó volt, csak így tovább.
1
a
A57L
2017. március 9. 02:28
#3
Lesz ez még jobb is.
1
Rakonczai
2017. március 9. 02:17
#2
Húúhh. Alapvetően nem rossz. Én ajánlanám, hogy elsőnek inkább hangzatosabb neveket adj a karakterednek, mert szép név a Márti...de valahogy olyan snassz, egy Nikolett, amit jól lehet becézni Niki, vagy Viktória, Viki jobban passzol. Nem kell a párbeszédeket enterrel elválasztani a shift+enter pont jó, mert kissé zavarja a szemet, hogy ott olyan sok szünet van, de a "lényegnél" pedig nincs. Próbálj meg törekedni a bekezdésekre. Tehát, ha valami új dolog történik, főleg új helyszínek, akkor új bekezdés, így sokkal átláthatóbb. Nekem is mondták és jogosan: Mikor megírod, várj vele 1-2 napot. Olvassad át és észre fogsz venni olyan hibákat, amiket a Word nem jelez ki, hiszen úgy is értelmes a szó...csak éppen a mondatba nem illik.
Lehet nyugodtan kicsit folyékonyabb, ez alatt azt értem, hogy egy-egy mondatban nem kell mindig visszautalni az előzőre, hiszen most olvasom, tudom mi volt 1 sorral előbb. Szóval az "eközben, ezután, std" szavakat ritkítsad.
Nem kell mindent megmagyarázni és szögletesnek lenni pl: "Megtaláltam a melltartó kapcsát és kicsatoltam." Ez helyett lehetett volna hogy: "A melltartó szinte lehullott róla", vagy " A melleit szabaddá tettem." vagy "A lány domborulatai kívánták a törődés, így szabaddá tettem őket.". Remélem nagyjából érted mire gondolok. Persze ez az ÉN egyéni véleményem. Ha javasolhatom, ugyan ezt a történetet írd meg nem kicsit átdolgozva és jó lesz! Sok sikert 🙂
1
T
Törté-Net
2017. március 9. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1