Chat - Vicus78

A témához tartozó történet:
Lupuss
18 427 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vadkörte
2003. május 27. 01:08
#59
Ez hihetetlenül jó volt! :))
Az első két bekezdés után már nem az action, hanem csak a stílus miatt olvastam.
Gratula és 10 pont!
1
Assamite
2003. május 10. 09:01
#58
Én is Kápmegyeri vagyok:) aranyos történet volt!10 pont:)
1
Papabear
2003. február 27. 23:02
#57
Végre egy igazán stílusosan megírt történet, mely úgy erotikus, hogy közben olvasmányos is. Gratula Lupuss, jöhet a folytatás, ez a történet meg mehet az archívumomba:P.
Bedycica : miért nem írtál többet? Vagy csak én keveredtem el valahol, az utóbbi egy hónapban kb. ötször telepítettem újra a Windowsomat (kivételesen nem a Windows hibájából).
1
wodka
2003. február 27. 22:55
#56
Király!!!
1
Davidka
2003. február 27. 02:20
#55
Hat, mit is irjak. Dicseretet hallottal eleget, szoval azt tolem hallani nem fox, nem hiszem hogy arra van leginkabb szugseged. (Mar ha tegezhetlek). Egy kerdes: Olvastal te valaha Rejtot? Ugyanis a stilusod igencsak hasonszoru.
Esetleg alapithatnank egy tarsasagot, en lennek a menedzser, te az iro!
A jelmondatunk valami ilyesmi lenne: Lupuss, az elso farkas aki irni tud!
1
Tamás
2003. február 26. 08:11
#54
Nagyon jó, csak így tovább!
1
elso szavazo
2003. február 26. 04:27
#53
remelem lesz meg tortenet ami arra kesztett, hogy szavazzak:) Ez az elso! Ennyi es max pontszam!
1
mezőg. dolgozó
2003. február 25. 19:37
#52
Bravúros poénok,jó stílus.Valahogy azonban mégsem tiszta,hogy a lift után azonnal rátértetek a Kámaszutra tételeinek gyakorlati alkalmazására.Ritka a nő,akiben az első smaci után rögtön felvetődik a "hú,de leszopnálak" parázna gondolata.Ha kitalált is a történet,azért az írójából még lehet valaki...
1
Vortex
2003. február 25. 14:36
#51
Húbázz :))))) Álló farokkal röhögtem de úgy hogy fájt a hasam.

ZSENIÁLIS :ÐÐÐ
1
Saevus Mors
2003. február 25. 09:04
#50
Talán az eddigi legjobb történet. Gratula az írónak. 10p
1
blah
2003. február 24. 17:57
#49
Különösen a befejezés miatt valósághű,nem perverz,és nem is szokványos "teleélveztemaszáját" történet.Gratula!
1
Lupuss
2003. február 24. 09:42
#48
Kedves Johhny ( és minden kedves hozzászóló ) ! Mégegyszer köszönöm a biztatást, meg az elismerő szavakat, nagyon jól esik...:))) Nem tanultam ugyan mérnöknek ( kohász - úszómester szakon végeztem )de remélem eme hiányosságom nem befolyásolja a irámány élevezhetőségét.
Kedves Bimbi...Módfelett sajnálom hogy az idétlen poénjaim többsége téged a Csíííz-re emlékeztetnek, remélem, hogy a rengeteg zseniális történet között találsz magadnak olyat ami kellőképp "kielégíti " érdeklődésed..
1
Mr.Dry
2003. február 24. 05:57
#47
Szerintem a többiek már mindent elmondtak a történetről. Valóban ez volt eddig a legjobb olvasmány ezen az oldalon, és jó lenne még sok hasonló is, hiszen legtöbbünk (remélem)elsősorban tényleg olvasni jár ide. Szóval 10+ , és gratulálok!
1
Colbee
2003. február 23. 23:48
#46
Csak gratulálni tudok az alkotásodhoz, 10-es! Nem írsz véletlenül blogot?
1
Alkoholista
2003. február 23. 09:18
#45
Még valami: egy hibát találtam az egészben, a címét. Először nem akartam elolvasni, de miután megláttam a toplistán, kíváncsi lettem (hál' istennek). Legközelebb izgalmasabb címet találj ki. Tudom, hogy ez már csak szőrszálhasogatás, de úgy már tényleg tökéletes!!
1
Alkoholista
2003. február 23. 09:10
#44
Bravo!

Iszonyúan jó a felvezetés, a földön fetrengtem kínomban a röhögéstől, az erotikus résznél pedig kellően - a humort elhagyva - izgató! Várom a folytatást , így tovább! 10p
1
sixday
2003. február 22. 21:46
#43
a tortenet mestermunka. 10 pont.
az erotika resze valogatottan finom es tokeletes, a humor Rejto Jenot kozeliti (ez reszemrol egy orasi elismerest jelent).
Szoval csak maximalisan gratulalni tudok hozza.
Sok sikert a folytatashoz :))))

utoirat: a vege mekkora szivas volt ha ez tenyleg real story :))))
1
joci
2003. február 22. 19:48
#42
szupi volt
1
Johnny Bravo
2003. február 22. 18:28
#41
Kedves Lupuss,

Szerintem is jó!
Részemről az erotika "rész" is az átlagon magasan meghaladó igényességű, plasztikus, finom.
A poénokról pedig egyrészt csatlakozom az előttem szólókhoz, másrészt megkérdezem csendben, hogy - a humor jellege miatt - nem készültél mérnöknek vagy informatikusnak valamikor? :-))

(Erre a kérdésre feltétlen választ várok!)

Csak mert eszembe jutottak a régi szép időkben a (mellékesen) ezt tanuló, legtehetségesebb emberek írásai...

Csak így tovább!
1
pitty
2003. február 22. 14:54
#40
honapok ota olvasom a torte-neteket, de meg egyik sem birt szora. Emelem kalapom elotted, Rejto ota nem szorakoztam ilyen jol... Ami az erotikat illeti, azzal sincs semmi baj, kelloen izzik a kepernyo a megfelelo reszeknel, es sokkal izgatobb, mint a tavalyi "erotika" kiallitas szorostol borostol...
magasra tetted a mercet, kello muzsakat a folytatashoz!
1