A Titok 1. rész

A témához tartozó történet:
Liliana
22 491 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Kover
2004. szeptember 15. 17:05
#61
Ha csak ez kell, irhatok masokrol is, majd nezd meg. Ami a "szerelmet" illeti: a tortenet a szexualis kiehezettsegen es az eros italokon tul semmivel sem magyarazza, hogy Lili meg Zsana baratsagabol miert lett szex. Ha ket ember szerelmes lesz egymasba, akkor azert beszel errol egy kicsit, mielott agyba bujnanak. Ami a megideologizalast illeti: Lili Andrasnak sose engedte meg, hogy (tudod, mit), aztan megis Andrast hibaztatja, hogy tole nem kapta meg ezt az elvezetet. Es kozben arrol beszel, hogy o szereti Andrast. Ez aztan a logika!!
1
Liliana
2004. szeptember 15. 13:02
#60
Na, haladunk! Ez már egy kicsit jobban kifejtett vélemény részedről.
Abban igazad van, hogy az elbeszélő megcsalja a barátját. De a te olvasatodban hol szerepel ennek a megideologizálása?
Hol olvastál te olyat bármelyik írásomban, hogy megmagyarázom, miért jobb egy nő? Erre még kisérletet sem mernék tenni.

Voltál te már egyáltalán szerelmes? Éreztél már olyat, hogy nem érdekel semmi, csak az az egy ember személye, aki felé a szerelmet érzed?

De egyébként tudod miért nem számít semmit a kritikád?
Mert vettem a fáradságot, és végig néztem az utolsó 50 hozzászólást.
Te kizárólag csak az én 3 történetemről alkottál lesújtó véleményt, az összes többi történethez hozzá sem szóltál.
Innetől kezdve teljesen mindegy, hogy mit gondolsz.. Te ellenem folytatsz hadjáratot.. és így bármit írhatnék, nálad az így is - úgy is nagy nulla lenne.
Ha neked ez jól esik, akkor egészségedre!
1
Kover
2004. szeptember 15. 08:07
#59
Ja igen: azt nem akarod leirni, hogy hogyan nezett ki Zsana ujja, amikor kihuzta Lili fenekebol?
1
Kover
2004. szeptember 14. 17:17
#58
A velemenyem egyaltalan nem kepvisel undort a tema irant. Az nem tetszik sehogy se, hogy az elbeszelo eloszor megcsalja a baratjat, aztan meg is ideologizalja, hogy tulajdonkeppen neki volt igaza es a baratja a hibas, mert az utobbi, ferfi leven, ugysem tudott neki ilyen oromet szerezni. Hat ha ez lelki erzekiseg... Mit szolt volna az elbeszelo, ha a baratja kulfoldon megcsalja egy pasival es azzal "mentegetozik," hogy egy ferfi partnerben torvenyszeruen tobb empatia van, mint egy noben? Az egyeni tulajdonsagokon is mulik valami, nem?!
1
Liliana
2004. szeptember 13. 15:05
#57
Nem, nem viselem jól a kritikát, de ennek ellenére elfogadom. Leginkább azért, mert ez is vélemény. A kritika akkor jó, ha rávilágít a hibákra. A Te kritikád elég szűk szavú és semmitmondó. Nem világít rá semmire, nem tudom mitől tartod pocséknak.

Valahol úgy érzem, hogy undort képvisel, olyan homofób vélemény.
Bár lehet hogy tévedek.

A magam részéről nem állítottam egy percig sem, hogy a férfi nem olyan jó az ágyban! Amitől más nőként nővel szerelmeskedni, az a lelki érzékiség a szexualitásban.
Bár ez szerintem számodra nem válasz...
1
Kover
2004. szeptember 9. 15:06
#56
Orulok, hogy jol viseled a kritikat, ez nem mindenkire jellemzo. Nem akarok itt peldakat emliteni... Azert kifejthetne valaki, miert olyan biztos, hogy ferfivel nem olyan jo.
1
Liliana
2004. szeptember 8. 20:22
#55
Kover: azért kösz a hozzászólást.
Ez is egy vélemény...
1
Kover
2004. szeptember 7. 09:25
#54
Szerintem Toleransnak van igaza. Panninak: mivel tudod bizonyitani, hogy ferfival nem olyan jo?
1
Kover
2004. szeptember 6. 14:33
#53
Eleg pocsek!!
1
Liliana
2003. május 7. 10:43
#52
Sziasztok!
Pár szóban csak, de Mindenkinek köszönöm a reagálását - legyen az pozitív vagy negatív!
(A KEDVES megszólítást mindenki tegye a neve elé...)

Huuu: fériként is produkálható az érzés a lányoknál!!! Ezért ne legyél nő! ;)

TacTac: Szivesen foglalkoznék könyvírással is akár, de ahhoz nagyon felkészültnek kellene lennem. Egy-két oldalt megírni úgy, izgalomban tudja tartani az olvasókat, nem nehéz. De egy könyv...! Az már azért nagy falat! (De azért baromira jól esett az ajánlat, gondolkozom rajta..)

Emberke: Ajánlom figyelmedbe Arletta történeteit is! Amúgy köszi...

TheChronic (hűséges olvasóm): (elnézést Mindenkitől hogy itt írom) Neked külön élmény írni!!! :) Igyekszem folytatni a történetet, amint lesz egy kis szabadidőm....

Kellemes időtöltés Mindenkinek: Lili
1
huuu
2003. május 6. 22:39
#51
nöként akarok újá születni és ilyen akarok lenni mint te! 10 pont! A sztory nagyon tetszett! Állt is töle a zászló rendesen!
1
TacTac
2003. május 2. 03:28
#50
Wow! Ez kész! Taccson vagyok tőle...Megyek is a vibimhez..:)
Toleránsnak: rosszul olvastad Panni hozzászólását. Nem azt mondta hogy egy pasi nem tud pisiszinten benedvesíteni egy nőt, hanem hogy úgy ahogy azt két nő teheti egymással, soha...Oh, és a homo nem ferde hajlam, genetikai tulajdonság, olyan mint hogy valaki össze tudja e pödöríteni a nyelvét, stb..:)
Lili nagyon jó érzéked van a dologhoz, szerintem érdemes lenne könyvírással foglalkoznod. Pl. ezen az oldalon is reklámoznak egy erotikus könyvsorozatot, annál a kiadónál szerintem sikeresen próbálkoznál.:)
Nah megyek, mert elázik alattam a szék..:))
1
Emberke
2003. április 8. 08:05
#49
Hm.... korán reggel sikerült ráakadnom erre az oldalra... nem is tudom, hogyan nyilatkozzak..
Belekezdtem pár iromány olvasásába, némelyik arra sem volt méltó, hogy befejezzem. De ez... de ez a kis szösszenet magával ragadó volt!

1
TheChronic
2003. április 5. 15:25
#48
Csatlakozom a dícsérökhöz,ez a történet-páros valóságos remekmű!

Betty: nem mindig tud az ember következetes lenni,ilyesmi elöfordul.Bár számodra,azt hiszem,ez a részlet igen fontos momentum,azért szúrt ennyire szemet.Én is régóta kitartóan küzdök azért a kritikáimban,hogy a helyesírás és a szerkesztés ilyen kifogástalan legyen,mint a Liliana-é,ö ebböl a szempontból példaszerű.
Én fickó létemre csodálom a leszbikus nöket és a róluk szóló minöségi történeteket,és messze nem azért,mert "két szép nö jobb mint egy,vazze",hanem mert utánozhatatlan gyengédség,figyelmesség és erotikus töltés van ezekben a kapcsolatokban,ami a férfiak számára példa lehetne.Néha kipróbálnám,milyen lehet ilyet nöként átélni...
1
Manzsi
2003. március 31. 17:52
#47
Jó!!!!
Izgalmas, érzelmes.. néha ez is kell ebben a k*rva sz*r világban!
1
Moncsi
2003. március 31. 03:36
#46
Hát, ha ez valakit nem izgat fel, az beteg... :))
1
&roo
2003. március 30. 19:30
#45
The very Best!!! :)))
Liliana,le a kalappal!
1
norbull
2003. március 29. 19:39
#44
10-est neki
folytasd !!!!!
1
LookFeel
2003. március 24. 16:59
#43
10p
grat.
1
Liliana
2003. február 20. 17:21
#42
Kedves Mindenki és Betty!
Köszönöm a pozitív reagálásokat.
Igyekszem befejezni a történetet...

Betty!
Neked külön köszönöm, hogy ilyen kedves elismeréssel adóztál az írásomnak.
Annyit szeretnék mondani Neked, hogy a valóság és az álmodozás két külömböző dolog.
Írni nem csak úgy lehet, hogy az ember megtörtént eseményeket vet papírra, hanem álmait, képzelgéseit is fantáziadúsan előadhatja ily módon.

A Titok írásom egy nagyon "akart", de meg nem valósult élethelyzetből született. De mivel nem szerettem volna unalmas irományt produkálni, ezért olyan eseményeket is belevettem a cselekmény vonalvezetésébe, ami ugyan nem történt meg, de így nem is hat annyira unalmasnak.

Szóval a lényeg annyi, hogy az ember ír... és nem mindíg a valóságot írja le.

Köszönöm még egyszer a hozzászólásokat MINDENKINEK!
1