Kettesben az egyesben

A témához tartozó történet:
Remete D. László
39 367 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. október 30. 16:11
#15
Még az erőd szellemei is irigykedtek.
1
a
angel234
2022. augusztus 27. 08:24
#14
Érdekes olvasnivaló volt.
1
Andreas6
2020. március 17. 08:51
#13
Kellemes írás.
1
f
feherfabia
2016. április 2. 06:24
#12
Nagyon szép!
1
a
A57L
2014. november 9. 12:04
#11
Nem rossz írás.
1
Remete D. László
2010. november 29. 23:16
#10
Kedves v-ir-a!
Örülni fogok, ha azok után, hogy felkeltettem az érdeklődésedet a komáromi vár után, megtekinted a helyszínt. Nem akarok személyeskedni, ezért nem merem javasolni, hogy akár egy próbát is megér a helyszín. Gondolom, azért ehhez igazán nagyon fiatalnak, és egy kicsit őrültnek kell lenni, mondjuk tinédzsernek. (Nem tudom, hogy milyen idős vagy)
Azt szeretném, ha azok, akik nem szeretik a stílusomat nem átkoznának ki emiatt, mint ahogy én sem teszem ezt azokkal az írásokkal amelyek a nem a szám íze szerint fogják meg a történetet. Azokat viszont, akik azonosulni tudnak a stílusommal szeretném szórakoztatni.
Ezektől a szempontoktól független még jó sok dolog, ami fontos. Az nem szimpátia kérdése, hogy lehet-e egy történetet teletömni rosszul megfogalmazott, szóismétlésekkel telehintett, magyartalan mondatokkal.
Szeretheti felőlem valaki a szado-mazot, de elvárom, hogy nyelvtanilag helyes legyen, és a történetben is legyen fantázia. Ha a magam műfajában ezeket sikerül megvalósítanom, akkor örülök. remélem, még sikerül Neked olyan írásokat adnom, amelyeket tetszéssel fogadsz.
A mostani történeted nekem tetszett, alatta elmondtam róla a véleményemet (még akkor megfogalmazva, maikor nem tudtam, ki az írója), és csak ismételni tudom: Néha nagyon rejtélyes az olvasók igyekezete. Nemcsak a pontozásra gondolok, hanem arra is, vajon ,miért olvasnak el nagyon kevesen egy történetet, holott a címe alapján még semmit sem tudhatnak róla, és még azt sem tudják azonosítani, hogy a kedvencük írta-e, vagy sem.
További jó írást kívánok Neked, és sikereket.
Üdvözlettel:
Remete.
1
v-ir-a
2010. november 29. 21:48
#9
nekem viszont bejött, ezt olvastam el elöször...és azon gondolkodtam, hogy fértek el azon a szűk kis helyen, ha másért nem is ezért mindenképp látnom kell a várat Komáromban....
nem titkoltam eddig sem , és ezután sem fogom, szeretem Remete D. László írásait, és be kell vallanom, nemcsak itt olvason őt...
1
Pavlov
2010. november 29. 21:00
#8
Nekem nem jött be, eleve a stílus, illetve a pózok és a szexjelenetek egysíkúsága miatt. További elemzésem az első három helyezettről itt: http://pavlovurasag.blogspot.com/2010/11/torte-nethu-palyazati- -eredmenyenek.html
1
Remete D. László
2010. november 27. 08:53
#7
Pontosan olyan bőbeszédű, ahogy Remeténél megszoktuk. Az embernek tucatnyi bekezdésen kell átvergődni, mire a szexhez jut, és akkor jönnek a szóvirágok. Egyszerűbb lenne kereken megmondani, mit akar a fiú a lánytól de, ezek csak lelkizgetnek, nyavalyognak, mintha az élet ilyen lenne. Még hogy a porban fürdik a derékszíj csatja. A rák figyel erre, amikor a kis aranyos éppen furulyázik.
Hoppá! Ez a sajátom! A francé kell lehúznom? Na, mindegy, ha már leírtam, itt hagyom.
1
Vanilia
2010. november 25. 14:33
#6
Szavaztam. Most már lehet. Tiborg véleményével értek egyet. Nekem nem jött be.
1
_Tim_
2010. november 24. 13:30
#5
Nem értek egyet az előző hozzászólókkal, szerintem pont az a jó benne, hogy nem csak a szexről szól. Lehet, hogy a női lelket ezért fogja meg jobban, mintha csak durrbele lenne.
1
B
BBKing
2010. november 24. 13:24
#4
Az elején nem értettem hol jön be a nevezetességek, de végül is bejött a szál.
Humoros, de a szex lehetne részletesebb. Az irodalmi énemnek tetszik (9), a szexuálisabb énemnek kevésbé, de nem rossz az átlaga.
1
a
ambrózia
2010. november 18. 09:56
#3
Az erotikus szál türhető, de a helyszínt jobban is ki lehetett volna használni...
1
t
tiborg
2010. november 17. 03:45
#2
Teeni nyavajgas,de az ifjusagnak tetszetos lehet!!!
1
T
Törté-Net
2010. november 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1