Ego, avagy a szentek bukása 1. rész

A témához tartozó történet:
Kékég
26 404 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

n
norjan
2026. június 8. 21:02
#7
Jó történet, az egoizmus és a megalázotság bemutatására.
1
h
hairy_pussy
2026. június 3. 15:54
#6
Ez a grófnő meg az okostelefon egy pici zavart okozott bennem....
Amúgy a történet a megszokott legjobb kategória
2
kivancsigi
2026. június 3. 14:50
#5
Mellesleg. A pontozást nem értem. Mielőtt 10 pontot adtam volna, 7,9 pontot mutatott. Miután én 10-et adtam, ez lecsökkent 7,89-re. Érti ezt valaki?
Nekem - mint Kékég minden írása - nagyon tetszett. Nem csak baszás volt benne, hanem az érzelmek szép leírása is.
1
veteran
2026. június 3. 12:14
#4
Hány és hány férfi viselkedik így még ma is a hölgyekkel.
3
Andreas6
2026. június 3. 10:25
#3
Csodálatos lehet 30 év rabság után végre a szabadság. Természetesen ment a 10 pont.
1
Álmoska5
2026. június 3. 02:04
#2
Az első olvasó csak 5 pontot adott erre a gyönyörű drámára. Én 10 pontommal a második olvasója voltam, így 7,5 pontra tudtam felktornászni ezt a lépcsőzetesen emelkedő vallomást, ami minden erkölcsi  bűnt fel  old!

Szendvics a mindenem! ilyen szépen megírt történetben nem olvastam még. Tökéletes felszabdulás következett - e vallomás megtétele után  Ani  személyiségébe.

"Álmoska5"
4
T
Törté-Net
2026. június 3. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1