1. Törté-Net verseny - Segítsük a magyar turizmust!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Remete D. László
2010. november 10. 12:58
#23
Távábbra is maradt két aggodalmam.
1. Ha nem ilyen mohó a tisztelt kolléga, akkor le sem bukik. Nem tanítom ki arra, hogyan kellett volna tapintatosabban hátbatámadni a tiszta versenyt, magától is rá fog jönni, bár az intelligencia szintjére utal, hogy eddig nem jött rá.
2. Mivel a versenyt úgy írták ki a szervezők, hogy a szavazatok száma dönt, a fondorlatok kiszűrésére irányuló törekvés már nem tudja visszarendezni a tiszta irányba a versenyt különös tekintettel arra, hogy még akár az én instrukcióim nélkül is ki találhatja a csaló a trükköt, amely leleplezhetetlenné teszi. Így a nyertes, ha történetesen nem a rossz szándékú, és a manipulálásban élenjáró szerző lesz is, akkor sem gondolhat arra, hogy tiszta versenyben vett részt. Ezért nem szeretnék én a helyezettek között sem lenni, meg azok között sem, akik veszítenek. Mások helyett szégyellem magam.
Mindezek mellett szeretném elismerni a szervezők törekvését a tiszta versenyre, nem az ő hibájuk, hogy a csalók helyből erősebbek a csalásban, mint mások nekifutásból.
1
Manamha
2010. november 10. 12:17
#22
Szép napot mindenkinek! 🙂 Itt esik. Biztos lesz majd jobb idő is, ha nem hamarabb, akkor nyáron tuti🙂
1
T
Törté-Net
2010. november 10. 12:03
#21
Ne aggódjatok, csodálatosan látszik, hogy melyik regisztráció az (egyenlőre 1 db), aki tendenciózusan pontoz.
Az ilyeneket természetesen utólag szűrni fogjuk. 🙂

A következő napokban napi 3-4 véletlenszerűen választott történet ki lesz emelve a főoldalon a szokásos kis ízelítővel együtt, hogy jobban reflektorfényben legyenek. 🙂
1
Badsign
2010. november 10. 11:49
#20
Ja, repkednek az 1 pontos szavazatok olyan történeteknél, amit még idő sem volt elolvasni.
Csak remélni tudom, hogy minél többen szavaznak normálisan, és ezek majd nem nyomnak sokat a latban...
1
Remete D. László
2010. november 10. 11:41
#19
Látom, valakinek mégiscsak megérte azt a pár száz forintot, hogy le egypontozzon pár történetet. Holnap megint néhány, holnapután a folytatás és igy tovább.
Ezért nem volt érdemes a korrekt bemutatásra törekedni. Jól indul a nap.
Sziasztok
1
T
Törté-Net
2010. november 10. 09:39
#18
Kedves Kicsit Bob!

A mai nap elég tág fogalom, nem hiszük, hogy reggel fél 8-kor vége is lenne a napnak.
Fél 10-kor pedig kikerült mind a 32 db pályamű 🙂

Jó olvasgatást! 🙂
1
Kicsit bob
2010. november 10. 07:29
#17
No! Hát akkor hol is van az a "több, mint harminc" pályamű? Mert nem nagyon találom!
1
Remete D. László
2010. október 21. 19:54
#16
Ezt is köszönöm!
Egyet értek abban Iziben rájederrel, hogy teljesen tiszta nem lehet, de így valóban minden óvintézkedés megtörtént.
Még egyszer köszi.
1
T
Törté-Net
2010. október 21. 14:43
#15
Kedves íróink, ezennel eldöntött tény, hogy a versenyen indulók ki lesznek zárva a szavazásból. 🙂

Addig is, aki nem küldött be még, tegye meg, ugyanis a nagy számű érdeklődőre való tekintettel pár nappa meghosszabítottuk a nevezési lehetőséget, azaz 2010. október 31-ig lehet beküldeni a műveket, és a szavazás várhatóan november 2-án vagy 3-án fog kezdődni.

Üdv: Törté-Net
1
Izirider
2010. október 21. 13:12
#14
Sajnos tényleg van olyan, aki magára maximumot nyom, az ellenfeleire meg 1-est osztogat. Más jellegű versenyen volt ilyenhez "szerencsém". Tényleg jó lenne valahogy ezt is kiszűrni. Teljesen tiszta ugyan nem lehet a verseny, de megközelíthető az ilyen kiskapuk bezárásával.
1
v-ir-a
2010. október 20. 20:39
#12
nekem ilyen eszembe se jutott/hogy magamra szavazzak meg hasonlók/ Remete D.László...de támogatom...tuti van ilyen is , jó lenne tiszta versennyel eldönteni a sorrendet Üdv
1
T
Törté-Net
2010. október 20. 14:58
#11
Sziasztok!

A kéréseteket figyelembe véve, a szavazás lezártáig az írók nevei nem fognak látszani. A szavazás lezárta után természetesen nyilvánossá tesszük a neveket.

És a legutóbbi felvetésben is van ráció, mindenképpen megfontoljuk. 🙂

Üdv: Törté-Net
1
Remete D. László
2010. október 20. 14:43
#10
...és igazán nem szeretnék telhetetlen lenni! (Köszönöm az eddigieket!)
Az a végtelenül csúnya ötlet vetődött fel bennem, mi lenne (most támad majd gyilkos kedve a rendszergazdának) ha ki lennének zárva a szavazásból azok, akik indulnak a versenyen. Könnyen gombnyomogató viadallá alakulhat a dolog. Csak azoknak kell egypontosokat adni a hátul kullogóknak, akik előttük állnak. Erre mindenki rájön, és őrült módon elkezdi osztogatni az egyeseket. Aki tévedésből kimarad, az megnyerheti a versenyt.
Tudom, ez némi munkát jelent a számítástechnikusoknak, de azért nem akkorát, amit ne lehetne negyed óra alatt megvalósítani.
Bocsi, hogy ennyire kukacos vagyok! Voltak tapasztalataim az egypontosokkal.
1
Izirider
2010. október 20. 11:17
#9
Ez tényleg jó lenne.
1
Abe Padan
2010. október 14. 04:27
#8
Egyet értek az előttem szólókkal!
1
v-ir-a
2010. október 13. 20:05
#7
ezt az 5letet még én is támogatnám Remete D. lászló
1
Remete D. László
2010. október 13. 19:44
#6
A történet feltöltésekor kérdeztem, de nem tudom időben eljut-e illetékesekhez a kérdés (kérés)
Nem lenne-e jó a verseny végéig csak egy számmal helyettesíteni a beküldők nickjeit?
Vannak szurkolótáborok, amiknek a tagjai nem a történetet minősítik, hanem azt, hogy szeretett írótól érkezett-e, vagy sem. Taln objektívabb lenne a szavazás. Végül is tényleg a történetek versenyeznek egymással, nem a szurkolótáborok.
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 29. 14:24
#5
Kedves Tom Erotic!

Igen, mint a versenyleírásban is írtuk 1 ember csak 1 történettel nevezhet, így abba kell minden fantáziáját, ötletét, tudását beleadnia. 🙂

Üdv: Törté-Net
1
Tom Erotic
2010. szeptember 27. 14:20
#4
Csak egy művel lehet pályázni vagy többel is?
1