Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2023. április 25. 23:08
#1993
Tisztelt Szerkesztők!

A Szingli pörgés sorozatnál a 4. fejezet 10 részétől kezdődően, nem megfelelően jelzi az előzményeket-folytatásokat a rendszer.
1
sztbali
2023. április 19. 10:50
#1992
Tisztelt Törté-Net!
A ma felkerült Klubbeli találkozás című történetnél az anál címke hiányzik.
1
T
Törté-Net
2023. március 31. 18:41
#1991
Kedves sztbali!

Elnézést kérünk, nálunk volt a hiba, javítottuk.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz sztbali 2023. március 31. 08:10-kor írt üzenetére.
sztbali
2023. március 31. 08:10
#1990
Tisztelt Törté-Net!
A ma felkerült Testvéri szerelem 3. rész című történetnél én nem látom a képeket. Nálam van a hiba vagy máshol?
1
T
Törté-Net
2023. március 23. 08:53
#1989
Kedves Orfeus!

Köszönjük, az illusztrált címke csupán a bevezetőben linkelt videó miatt került rá, így azt most az egyértelműség miatt eltávolítottuk. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Orfeus 2023. március 23. 07:15-kor írt üzenetére.
Orfeus
2023. március 23. 07:15
#1988
A Szerepjáték című történethez (2023.03.23) oda van írva, hogy illusztrált... csak éppen hiányoznak belőle az illusztrációk 😉
1
Titti
2023. március 8. 00:18
#1987
Nagyon szépen köszönöm még egyszer.
Nos, ha tudnám mi a fejlesztés tárgya, szívesen hibáznék még. :$ persze kizárólag segítség és semmiképp nem bosszantásképpen. 
 
1
Ez egy válasz Törté-Net 2023. március 7. 21:45-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2023. március 7. 21:45
#1986
Kedves Titti!

Kijavítottuk a hozzászólást, itt viszont meghagynánk a bemásolt verziót, hogy a nemsokára érkező javításunkat tesztelhessük a példával. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Titti 2023. március 7. 14:59-kor írt üzenetére.
Titti
2023. március 7. 15:01
#1985
Próbaképpen és azért, hogy pontosan tudjátok miben hibáztam bemásolom ide, ahogy ott megjelent. 🙂

[color=#5f497a]Kedves Ulysses![/color]
[color=#5f497a] [/color]
[color=#5f497a]Igazán kedves tőled, hogy még te kérsz bocsánatot, amiért elolvastattam veled egy olyan valamit, amit pedig szíved szerint kihagytál volna. [img]https://static.torte-net.hu/images/smilies/smile.gif[/img] [/color]
[color=#5f497a]A legtöbb történetben – talán inkább mindegyikben – lehet hibát találni. Ezzel nincs is gond, hisz az emberek nem tökéletesek – én főleg nem. [img]https://static.torte-net.hu/images/smilies/nyes.gif[/img] Ezt inkább ízlés kérdéseként fogom fel. Na meg olyannak, hogy jobbító-e a kommentelő hozzászólása, avagy inkább csak akadékoskodni próbál. A tiéd egyértelműen az első kategóriába sorolom és ezt köszönöm neked. Természetesen mindenki másnak is, aki él hasonló „jogával” [img]https://static.torte-net.hu/images/smilies/smile.gif[/img]
A tökéletlenségre utalással inkább arra szerettem volna rávilágítani, hogy a fordításoknál fellelhető – számomra – „hibás” részt  igyekszem a saját szám íze szerint átfogalmazni. Szándékosan nem az átírni szót használtam, mert az azt jelentené, hogy megváltoztatom a történet menetét. Akad ugyan ilyen is, ám akkor nem hivatkozok a forrásra, hiszen az már némileg saját leírás. Ilyet akkor szoktam csak tenni, amikor egy jó alapötletet nagyon átgondolatlannak, elfuseráltnak tartok. Az az oldal – sajnos – valóban sok ilyet tartalmaz, bár lehet azért találni ott is pár „gyöngyszemet”. Nem mellesleg, a literotica–n, vagy bárhol másutt is előfordulnak ilyen „tökéletlenek”.[/color]
[color=#5f497a]Szóval: ötletszerzésnek jók, tehát nem hiábavalók – ha valaki szeret és tud gyorsan olvasni. [img]https://static.torte-net.hu/images/smilies/smile.gif[/img] [/color]
1
Ez egy válasz Titti 2023. március 7. 14:59-kor írt üzenetére.
Titti
2023. március 7. 14:59
#1984
Kedves Szerkesztők!

Egy nagy kérésem lenne felétek! :$
Elkövettem ugyanis egy hibát egy hozzászólásomban. Elfelejtettem, hogy itt nem minden html-kód elfogadott. Itt: Cindy (gruppen, buli, leskelődés szextörténet) (torte-net.hu) https://www.torte-net.hu/tortenet/11635-Cindy#comment_box
Igaz, csak szépségbeli dolog, mégis kérném, hogy a hibásnak tekintett kódokat töröljétek ki onnan. 
Biztos vagyok abban, hogy van rá lehetőség és bízom abban, hogy megértőek lesztek és megteszitek ezt nekem.
Köszönöm előre is.
1
T
Törté-Net
2023. március 6. 21:00
#1983
Kedves Robespierre!

Elnézést kérünk a késésért, jogos az észrevétel, elbíráltuk a képreégnyedet és jövő héten fel is kerül természetesen, valamin azt általad jelzett hibát is javítottuk.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Robespierre 2023. március 6. 15:58-kor írt üzenetére.
Robespierre
2023. március 6. 15:58
#1982
Kedves Szerkesztőség!

Régen ha beküldtem valamit, akkor néhány napon belül elbírálták. 3 hete küldtem el egy képregényt és még nincs visszajelzés, a kommentben fűzött megjegyzéseimre sem.
1
T
Törté-Net
2023. március 5. 11:01
#1981
Kedves dibula!

Reméljük sikerült "megmenteni" a hetet a mai képregénnyel. 🙂 (Mégha csak szöveg nélküli is.)

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz dibula 2023. március 4. 18:53-kor írt üzenetére.
dibula
2023. március 4. 18:53
#1980
Heti két-három képregény volt beígérve.
Ehhez képest volt egy.
Lehangoló ha ennyire nem fordít senki.
1
T
Törté-Net
2023. február 26. 21:42
#1979
angel234: Pár dolgot engedj meg, hogy leszögezzünk egyszer és mindenkorra:
1.) Kifejezetten rosszul esik, ha valaki egy ténybeli közlésünket kategórikusan hazugságnak bélyegzi. Bárkivel előfordulhat, hogy olyat ír, amit megbán és nem kellett volna, ebből ritkán csinálunk ügyet, de letagadni sincs értelme. És mint említettük, egy ilyen történt januárban, amiért a szokásnak megfelelően az érte járó 3 pontot vontuk vissza.
2.) Nincs "kedvencünk" a hozzászólók között, de ha a kedvenc íróink közül bárki megszegné az oldal szabályzatát, ugyanolyan elbírálás alá esne, mint bárki más. (És hogy őszinték legyünk, még csak tippünk sincs, hogy kire célozhatsz és vajon milyen tények alapján, mivel mi magunk nem szoktunk egyáltalán megszólalni történetek alatt, enélkül pedig nehéz lehet belelátni, hogy vajon kivel értünk épp egyet...)

Kérjük, az előzőekhez hasonló személyeskedést hanyagoljuk ebben a témában. Az objektív hibajelzéseket (vagy csak gyanúkat) természetesen továbbra is szívesen látjuk, és minden esetben igyekszünk kivizsgálni őket.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz angel234 2023. február 26. 14:13-kor írt üzenetére.
a
angel234
2023. február 26. 14:13
#1978
Amit állítotok az egyáltalán nem igaz,tegnap 422 ponttal zártam a napot,ma amikor beléptem csak 421 pontom volt(-6),a hét közepén megint eltűnt 3 pont,meg az előtte való héten is.Én senkit sem betegeztem le,a kedvencetek szokta sértegetni az embereket,én senkit nem szoktam sértegetni,nagyon el vagytok tévedve velem kapcsolatban.Én csak nyugodtan szeretném élvezni az oldalt,a szabályokat betartva!!!
1
T
Törté-Net
2023. február 26. 14:05
#1977
Tisztelt angel234!

A tények alapján ez évben egy darab (mást lebetegező) hozzászólásod lett törölve (és így érte járó 3 pont is), szemben az általad állított "több, mint tízzel"...
Viszont ez a tény nem tudjuk milyen összefüggésben van az esetleges feltöltéseket érintő hibákkal, mennyiben mentené fel egyik a másikat.

Üdvözlettel: 
Törté-Net Szerkesztőség

 
1
Ez egy válasz angel234 2023. február 26. 00:52-kor írt üzenetére.
a
angel234
2023. február 26. 00:52
#1976
Szeretném megkérdezni,hogy miért törlik állandóan!!!! a pontjaimat,ebben az évben már több mint tízszer!!Betartok mindent szabályt,nem írok trágár,egyszavas szavakat,erre én szerintem értelmes választ nem tudtok adni,vagy azt akarjátok,hogy tűnjek el az oldalról.Felháborít ez az eljárás,elveszitek a kedvem az oldaltól,nézzetek magadokba,hogy ti állandóan mennyi hibát csináltok!!!!!
1
T
Törté-Net
2023. február 24. 23:32
#1975
Kedves hayda!

Elnézést kérünk, a szombati frissítéssel felkerül a szokásos "pénteki" képregény is, hogy szűnjenek a tünetek. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz hayda 2023. február 24. 14:44-kor írt üzenetére.