Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sztbali
2020. augusztus 14. 21:56
#1512
A ma felkerült Mostohafiammal szexeltem (https://www.torte-net.hu/tortenet/10299-Mostohafiammal-szexel- tem) című történet egy rövidített változata a 2007-03-15-én felkerült Én, a lányom meg a nevelt fiam (https://www.torte-net.hu/tortenet/3361-En-a-lanyom-meg-a-neve- lt-fiam) című történetnek.
1
Waderlaci
2020. augusztus 8. 16:38
#1511
Mi nehezíti az elbírálást?
Jelenleg 2 írásom van függőben, amikre nem érkezett sem elutasítás, sem pedig elfogadás. Igaz, még nem is telt le az elbírálásra szánt 1-másfél hét, és mindkettő kissé különös témákat dolgoz fel (amikkel - korábban legalább is - gyakran találkoztam az oldalon, bár nem rémlik, hogy hasonló módon összekapcsolva találtam volna írást), de ha valami probláma van, miért nem veszik fel a kapcsolatot az elbírálók, hogy tisztázzanak dolgokat?
1
yozsika69
2020. augusztus 6. 14:41
#1510
torte-net.hu/kepregeny/1387-Szex-cyborg-jatekok-2-resz

A 41-es és 42-es. Dia megegyezik.

Tisztelettel: yozsika69
1
T
Törté-Net
2020. július 28. 17:07
#1509
Kedves Orfeus!

Köszönjük a jelzést, intézkedünk, és a találatért jóváírtuk a 30 napos VIP tagságot.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Orfeus
2020. július 24. 14:45
#1508
A ma felkerült Iskolai nővér című képregényt ÉN már egyszer feltöltöttem Nővérszoba címmel…
1
JakeAmazing
2020. július 15. 23:02
#1507
Hol szokott ő zaklatni téged? Láttam ma is eltűnt egy hozzászólása, pedig semmi olyat nem írt, igaz feltételezgetett rólam dolgokat.
1
Ez egy válasz A57L 2020. július 13. 17:42-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2020. július 13. 19:36
#1506
Tisztelt A57L!

A mai panaszod azért került törlésre, mert amennyiben valaki mást "arrogáns,ostoba,bunkó állattnak" titulál, az bőven kimeríti a személyeskedés fogalmát...
Ezzel együtt törültük a bepanaszolt hozzászólást is, bár az abban foglaltak sokkal kevésbé voltak kifogásolhatóak, a legerősebb szavak benne "rossz", a "lefitymál" és a "silány" voltak... De mivel valóban nem a műről szólt, ezért eltávolítottuk.

Az oldal használata természetesen nem kötelező, mindenki maga dönti el, hogy mi tetszik és mi nem, és ennek a véleményének mindenki hangot is adhat a megfelelő - kultúrált - keretek között. Andreas6 esetében a mai egy darab - törölt -hozzászólás kivételével nem látunk ezzel problémát. (Jelzést is csak egyetlen olvasótól, tőled kaptunk, így a "mások" megnevezés egy kissé homályos számunkra. De természetesen több bejelentés esetén is a valós tények alapján döntenénk.)

És megismételnénk: A sok hozzászólás nem bűn, nem von maga után büntetést, sőt, kifejezetten örülünk az észrevételeknek a történetekhez. Büntetés csak a tendenciózus, pár másodperc alatt születő, rövid, ismétlédő, a T-pontokra hajtó hozzászólások miatt született, összesen mintegy 10 felhasználó esetében.

Amennyiben bármelyik olvasónk úgy dönt, hogy más olvasó miatt elhagyja az oldalt, annak természetesen nem örülünk, de ez nem változtat a tényen, hogy nem fogunk alaptalan szankciót hozni megalapozott tények nélkül, személyes ellentétek alapján.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség

Ui: A továbbiakban az ehhez a személyes ellentéthez kapcsolódó, de nem konkrét, problémás hozzászólásra vonatkozó, partalan vitát gerjesztő üzeneteket ebből a topikból töröljük.
1
a
A57L
2020. július 13. 17:42
#1505
Miért törölték a mai panaszomat,amit tettem megint bandika6(andreas6) ellen tettem.Nem lehet azt kérni,hogy az oldal pszichopatája hagyjon békén?Neki mindent elnéznek,hadd döntsem én el,hogy mi tetszik nekem,ma is tett a személyemre megjegyzést,teljesen elveszi a kedvemet az oldaltól.Utoljára kérem önöket,hogy tegyenek valamit,mert kezdem elveszteni a türelmemet.Mások is panaszkodnak rá,mással nincs semmi bajom.Öt miért nem büntetik meg,mint engemet,vagy ő neki mindent szabad,de elkapnám a grabancát,ha a kezem közé kerülne.Ha nem lesz semmi változás,akkor sajnos el kell hagynom az oldalt,mert itt nem már a szerkesztőség dönt,ha nem az andráska.Nincs tovább erőm veszekedni,önök döntenek.A57L
1
sztbali
2020. július 3. 12:25
#1504
A ma felkerült Kalalandjaim unokatesómmal 2.rész című történetnél az anál címke hiányzik.
1
T
Törté-Net
2020. július 2. 00:12
#1503
Kedves A57L!

Ismét átnéztük a bepanaszolt hozzászólásokat, de nem találtunk olyat, amelyet számodra sértő lehet/nem találtunk neked címzettet. Kérjük, amennyiben ilyet látsz, jelezd, hogy melyik történetnél, milyen szövegű hozzászólásra gondolsz.
Kivételezni pedig senkivel nem szoktunk, sem pozitívan, sem negatívan, ez továbbra is tartani fogjuk.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
a
A57L
2020. július 1. 11:59
#1502
Tisztelt szerkesztőség!Továbbra is panaszom van,sajnos nem hagy békén az andreas6 nevű pszichopata,nem az írásokat véleményezi,hanem az embereket sértegeti,sajnos főleg engem.Őt miért nem lehet úgy megbüntetni,mint engem,hogy nem szólhat hozzá semmihez(vagy ő kivételezett),elveszi a kedvemet az oldaltól,én nem veszekedni járok ide,megértem azt akit elvesztett,ilyennel én sem lennék.Szeretnék békében lenni,ehhez kérném a segítségüket.A57L
1
T
Törté-Net
2020. június 24. 18:48
#1501
Kedves A57L!

Köszönjük a jelzést, intézkedünk, és a találatért jóváírtuk a 30 napos VIP tagságot.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz A57L 2020. június 24. 05:33-kor írt üzenetére.
a
A57L
2020. június 24. 05:33
#1500
A kentaur és szűz már volt felrakva junius 18-án,a bizarr kategóriába,most a hetero kategóriába van felrakva.A57L
1
a
A57L
2020. június 2. 03:34
#1499
Tisztelt szerkesztőség! Köszönöm a választ és csak annyit tennék hozzá,hogy én békét szeretnék,hadd döntsem el én,mi a véleményem az írásokról,emberi módon,nem pedig arrogánsan.A tisztelet kijár mindenkinek és a kor is számít(63 leszek és dialízisre járok,az internet és tv az egyetlen örömöm).Remélem most már vége lesz és nyugodtan lehetek az oldalon.A57L
1
T
Törté-Net
2020. június 1. 23:19
#1498
Kedves A57L!

Ez a megfelelő hely bármilyen panasz, kérdés feltételéhez.
Megnéztük alaposabban Andreas6 hozzászólásait, találtunk egy személyeskedőt (ezt töröltük is), de általánosságban véve a "karcos" véleményei ellenére nem látunk benne kivetnivalót.
A sok érdemi hozzászólásban semmilyen kivetnivalót nem látunk, egyedül a gyors, egymásutánban érkező felületes "pontvadász" hozzászólások ellen léptünk fel.
És mivel a valóságban sem a kor határozza meg bárkinek az igazságát (valamint mivel interneten nagyjából lehetetlen bárkinek a korát hitelt érdemlően megállapítani), így ezt a szempontot itt sem tudjuk figyelembe venni.
Amennyiben konkrét hozzászólásban személyeskedést lát bárkit, kérjük jelezze és a megfelelő eszközökkel fellépünk ellene, de addig is kérünk mindenkit, hogy a véleményét toleránsan írja le, és másokét így is értelmezze.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
a
A57L
2020. május 29. 08:15
#1497
Tisztelt szerkesztőség.Nem tudom,hogy jó helyen írok-e,de panaszt szeretnék tenni egy tag ellen. andreas6 a neve és senkit nem hagy békén,mindenkit kritizál,ócsárol,nem az írásokat,hanem az embereket pécézi ki.Mostanában rám szállt,nem hagy békén,én eddig az írásokért fizettem elő,nem a veszekedésekért.Az apja is lehetnék,de ő senkit nem tisztel,itthon fekszek betegen,egyedül,elég bajom van így is.Én egyszer büntetést kaptam azért,mert sokat szóltam hozzá,míg ő naponta vagy tízszer is,vagy ez nem számít,ő nem kap büntetést.Nem szeretnék az oldalról elmenni,de már sok embernek elege van andreas6-ból.Nyugalmat és békét szeretnék,én csak az írásokról mondok véleményt és nem durván.A57L
1
T
Törté-Net
2020. május 6. 13:47
#1496
Kedves JakeAmazing!

Köszi a tippet, nem rossz, felírjuk, és rövidesen átnevezzük.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2020. május 6. 01:19-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2020. május 6. 01:19
#1495
Értem, és örülök az új címkének.
A vibrátor helyett lehetne mondjuk segédeszköz vagy játékszer.

Köszönöm!
1
Ez egy válasz Törté-Net 2020. május 1. 12:29-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2020. május 1. 12:29
#1494
Kedves JakeAmazing!

Az anál címkét csak férif nemiszerv-női fenék tekintetében alkalmazzuk. (De rövidesen bevezetjük az anális izgatás címkét is, amely pont a te történeted esetére is illene.)
Illetve a vibrátort tágabb értelemben használjuk, bármilyen hímvessző-pótló eszközre, legyen az tényleges vibrátor vagy "csak" egy műhímtag. (Igazából itt ha van szerencsésebb szóra ölet, azt szívesen látjuk.)

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2020. április 30. 00:23-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2020. április 30. 00:23
#1493
Tisztelt Törté-Net!

A Szingli pörgés 2. fejezet - Külföldi szeretők 47-nél hiányzik az anál címke, helyette felkerült a vibrátor, ami nem is szerepel a történetben.
1