Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

B
Bob__
2010. szeptember 24. 10:29
#831
Hátha sokan fizetünk elő végül-is, akkor telhet rá, hogy minden hétvégén külföldre menjenek. :-P
Fizessünk még többen, hátha összejön nekik egy laptop is, hogy külföldön is tudjanak netezni :P
1
Abe Padan
2010. szeptember 24. 09:41
#830
T.Szerkesztők! Csak nem megint külföldön vagytok?!
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 22. 15:00
#829
Zsazsa33, nyertél, jóváírtuk a 30 napot nálad.
1
Zsazsa33
2010. szeptember 22. 01:26
#828
A "Sofi naplója" plágium, nem rosszabb lopás!Igen ravasz módon igyekezett csalni az "író"!!! Írt egy egyedi bevezetést azután egy az egyben idemásolta az alább megjelent írást. Mondhatnám: ÜGYES!!!!! Bár a címet meghagyta: ÜGYETLEN!!!!!Íme az első megjelenés ezen a honlapon:

Sophie naplója (gruppen)
Írta: Halass Zsolt - 3251x olvasva - Hossz: 65.535 karakter - 2002. február 27.

Jobban örülnénk egy új történetnek, de várom a 30 nap jóváírását!
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 20. 15:40
#827
Kedves Bob_!

Részben javítva, és már jóvá is lett írva a 30 napos VIP tagságid. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net
1
B
Bob__
2010. szeptember 20. 10:03
#826
Üdv.
Valami keveredés van ma a történetekkel, vagy a böngészőm hülyült meg.
Eva Lorne mai frissítése mellet, a sorozat részeinél valamiért a A "Négyes" Vakáció részei jelennek meg, és ott eleve van két darab 7edik rész, amiben az egyik, a mai új történetre mutat rá.
-------------
És a A "Négyes" Vakáció 9. része kétszer van fenn.

https://www.torte-net.hu/tortenet/4971-A-Negyes-Vakacio-9-resz
gruppen történet

Írta: ciceró01

Felkerülés dátuma: 2009. július 28.

Hossz: 12.519 karakter

Elolvasás: 1293 alkalommal

gruppen , anál , vibrátor

https://www.torte-net.hu/tortenet/5001-A-Negyes-Vakacio-9-resz

gruppen történet

Írta: ciceró01

Felkerülés dátuma: 2009. augusztus 18.

Hossz: 12.519 karakter

Elolvasás: 997 alkalommal

gruppen , anál

Hozzáadás a kedvenceimhez!
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 20. 09:27
#825
Kedves bihari!

Javítva, elnézést.

Kedves Abe Padan!

Igen, tisztában vagyunk vele, hogy a reagálási időnk hagyott némi kívánnivalót, de sajnos ez nem a mi igyekezetünkön múlt. :/
De igyekszünk azon, hogy ne is kelljen reagálnunk a hibákra, azaz ne is legyenek. 🙂
(Már ha valaha van/volt ilyen a világegyetemben bárhol.)

Üdv: Törté-Net
1
bihari
2010. szeptember 20. 05:00
#824
Kedves Törté-Net!

A mai írásom társfordítójaként nem tudom miért szerepel az egyébként általam nagyrabecsült Pavlov?
1
Abe Padan
2010. szeptember 18. 20:36
#823
OK! Köszönettel vettem.
Gyakorlati tapasztalatból tudom, hogy egy "ügyfélkört" megtartani sokszorta nehezebb, mint felépíteni - és különösen az utóbbi időben - valljátok be, volt néhány malőr. Szerintem a múlt hétvégével kapcsolatban is a tájékoztatás hiánya ill. a reagálási időtök hossza volt a legnagyobb probléma.
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 18. 15:20
#822
No, 2 db VIP tagsági kiküldve a 2 db duplázás-jelzését, valamint a filmlejátszásnak is mennie kell már minden böngésző alatt.

További kellemes pihenést! 🙂
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 18. 14:57
#821
Kedves Bob!

Köszönjük az infót, megvilágosodtunk, valahogy átsiklott a figyelmünk a beírás fölött. (Valamint az azutánin is, tehát dupla köszönet.)

Kedves Abe Padan!

Köszönjük a figyelmeztetést, még a hétvége folyamán megkapod a VIP tagságodat.
A duplikátumok "felszaporodásával" kapcsolatban meg azt hiszem nincs miért szégyenkeznünk, 5500 darab történetnél előfordulhat, hogy valakinek nem ugrik be, hogy ez már szerpepl, de eddig minden bejelntő megkapta a VIP tagságiját, és írtjuk a duplákat, ahogy tudomásunkra jut.
Nem hinném, hogy a fenntlévő történetmennyiség mellett, a havi szinten 1-2-3 duplázás akár csak 1-2 olvasó is kikopna. Legalábbis nagyon sajnálatosnak tekintenénk ezt, és pont ezért jár a 30 napos VIP tagsági, annak, aki ezt (először) észrevesz, és sérelmezi.
Az összes egyéb, programozási jellegű hibát órákon belül javítjuk, így azokat sem lehet orvosolatlannak tekinteni. 🙂
(És természetesen az ügyfél-szolgálaton is minden beérkező problémára talultunk eddig is záros határidőn belül megnyugtató problémát.)

Kedves liptai86!

Milyen böngészőt használsz, milyen operációs rendszerrel?
Addig is utánanézünk a problémának, hátha nálunk van a hiba.

Üdv: Törté-Net
1
Abe Padan
2010. szeptember 18. 10:38
#820
Bocs, de véletlenül a nővérem regisztere maradt a gépben, az előző hozzászólásomnál!
1
Zsazsa33
2010. szeptember 18. 10:34
#819
Hát igen! Bob a 921-es bejegyzésében fején találta a szöget! Persze, ha - talán éppen a hibák gyakoriságának felszaporodása miatt - nem kívánatos a továbbiakban, a duplumok észrevételezése, akkor írjátok meg és én nem "turbózom" tovább magam. Ám ha mégsem akkor pedig járjatok el az ígéreteitek szerint!
Én bizony a 920-as bejegyzéseteket olvasva, kicsit úgy éreztem, hogy szándékosan eljátszottátok a "hülyét" vagy pedig, nem igen olvassátok el a bejegyzéseket. Lehet persze, hisz' szabadságotokban áll. Gondolom azok az előfizetők meg nem hiányoznak, akik kikopnak az oldalról, éppen a feltárt hibák orvosolatlanságának az okán?!
Üdv- Abe
1
l
liptai86
2010. szeptember 17. 19:46
#818
üdv, nem tudom jó helyre írok-e, az a problémám, hogy a filmeket nem tudom megnézni, azt írja flash lejátszó szükséges hozzá, van olyanom, mégpedig a legfrissebb változat és mégsem engedi, mi lehet a baj, köszi a segítséget
1
B
Bob__
2010. szeptember 17. 18:39
#817
Tisztelt szerkesztők, Abe padan, szerintem azt a jutalom tagságit hiányolja, amit azért szoktatok adni ha duplázást jelent valaki.
901-es hozzászólásba tette ezt meg.

#901
Abe Padan
2010. 09. 08. szerda 09:45
A "horgászat 10" már korábban megjelent "Horgászat 4" cím alatt!!!
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 17. 16:28
#816
Kedves Abe padan!

A mai napon az összes tegnap elött felkerült/beküldött történetért, képregényért kiküldtük a tagságikat. Amennyiben a tied nem lenne köztük, kérjük írj egy e-mailt, amiben leíord, hogy milyen címmel töltötted fel a szerzeményedet, és utánanézünk 🙂

Üdv: Törté-Net
1
B
Bob__
2010. szeptember 16. 13:16
#815
Tisztelt Szerkesztők, köszi végre az infót, az elmúlt napok történése miatt.
És nincs mit, de asszem a szerzőnek is én szóltam a hiba miatt, de igen gyorsan javítottátok, köszi érte.
1
Abe Padan
2010. szeptember 16. 12:53
#814
Nos, Kedves Szerkesztők! Ugyan azt írtátok, hogy kiküldtétek a VIP tagságikat, én továbbra sem találom!!!
Várom megtisztelő válaszotokat, üdvözlettel

Abe Padan
1
T
Törté-Net
2010. szeptember 16. 10:21
#813
Sziasztok!

Egy külföldi út miatt volt az akadozás, úgyhogy most pótoljuk az infókat.

A beküldött anyagok nagy részét elbíráltuk, kiküldtük a VIP tagságikat, elviekben meg kellett, hogy érkezzen 🙂

A pénteki frissítés elmaradása (és a hétfői késői kikerülése) a mi hibánk volt, "elk*rtuk, nem picit, nagyon", betáraztunk előre, de egy kis figyelmetlenség miatt nem ment ki az anyag. :(
A hétfői anyag hétfő este kikerült, a péntekit pedig belerakjuk a jövő heti anyagba, és mégegyszer elnézést a kimaradásért.

Kedves Bob, köszönjük az infót, a feltöltő is jelezte már e-mailben, és el is küldte a Goofy Plot első részét is, úgyhogy javítjuk a már felkerült képregény címét, valamint ma fel is került a sorozat első része is. 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
K
Kika
2010. szeptember 15. 18:37
#812
Abe Padan:
szerintem az érkeziket kellett volna idézőjelbe tenni :(
1