Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

sztbali
2024. február 20. 13:54
#2266
Tisztelt Törté-Net!
A ma felkerült C
Szex-rulett 2. rész című történetnél a szűz és a mélytorok címke hiányzik.
1
sztbali
2024. február 18. 03:48
#2264
Tisztelet Törté-Net!
A 9-es kórterem nővérkéi című történetnél a nővérke címke hiányzik
1
T
Törté-Net
2024. február 17. 12:58
#2263
Kedves sztbali és Titti!

Köszönjük, mindhárom helyen javítottuk a hiányzó címkéket.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
2
sztbali
2024. február 12. 03:37
#2261
Tisztelet Törté-Net!
A ma felkerült Csodás családi kapcsolatok 1. rész - Vera és Tibi című történetnél az anál címke hiányzik.
1
sztbali
2024. február 10. 05:36
#2260
Tisztelet Törté-Net!
A Dr. Szöszi rendel című történetnél az orvos címke hiányzik.
1
Arya
2024. február 9. 21:24
#2259
Elnézés kérésére a finom utáni kérdőjel inspirált. Amennyiben az is irónia volt, akkor visszavonom. 😀 De csak ezt, mert a többit fenntartom. 😉
1
Ez egy válasz Törté-Net 2024. február 6. 19:54-kor írt üzenetére.
Arya
2024. február 9. 21:21
#2258
Igyekszem javulni és segíteni. 😉 
Ezúton jelezném, hogy a https://www.torte-net.hu/tortenet/1469-Chat-Vicus78 történethez is odabiggyeszteném a humor címkét.
Ahogy észrevettem ennek a szerzőnek mindegyik írása megérdemelne egy címke revideálást. Majd jelzem ha igazam volt. Feltéve, hogy addig más nem teszi meg.
1
T
Törté-Net
2024. február 6. 19:54
#2257
Kedves Arya!

Csak egy rövid válasz (mert a hosszabb, a tényleges tartalomhoz szólóhoz több idő szükséges): Nem éreztünk rosszindulatot, csupán iróniát említettünk, az ellen meg senki értelmes emberfiának nem lehet kifogása. Pláne, ha jogos. 🙂
Szóval vissza ne vegyél a gázból, továbbra is nyitott fülekkel (szemekkel) várjuk a véleményedet, ötleteidet. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
2
Ez egy válasz Arya 2024. február 6. 13:49-kor írt üzenetére.
Titti
2024. február 6. 15:06
#2256
Én ezt az egészet úgy látom, mint egy nyitott könyvet. A könyvben is van tartalomjegyzék. A jegyzék segít eligazodni a témakörökben. Az író dolga, joga eldönteni, hogy mi a téma, a szerkesztőnek ezt össze kell szedni egy csokorba, ami a könnyebb eligazodást segíti az olvasóknak. 
Gondolni kell viszont az írókra is. Írók nélkül se létezhet a fórum. Ha beküldök egy történetet, elsősorban nekem kell eldöntenem, hogy mi a témája. Ez is felvet néhány kérdést. Ha túl sok a főkategória és átláthatatlan számomra, mert beletartozhatna akár háromba is, miközben abból csak egy választható, akkor tévedek, bármit is választok. Ez picit frusztráló. 
Ezúton is köszönöm a szerkesztőség és mindazok munkáját, akik igyekeznek jobbá tenni ezt a pici kis közösséget. Ez nem trollkodás, mert a nyolc–milliárdnyi számhoz képest még a tízmillió is kicsi. :P A közösség is elég sokszínű, épp ez az ami miatt nem uncsi. Többféle érdeklődési kör, vélemény egy fórumba „zárva”. Emiatt érdekes és kell a sok mellékkategória. Olyan, ami jellemző az adott történetre. De a főkategória akkor is az erotika marad, aminek osztályozását próbáltam elvégezni lejjebb. A szerkesztők joga eldönteni, mekkora sikerrel.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2024. január 29. 18:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. február 6. 15:00
#2255
Kedves Arya!
Tökéletesen igazad van, egyetértek veled. Egyrészt pont ennek a kiemelés aggályos, de szerintem semmit nem kellene kiemelni, csak ellátni a megfelelő kategóriák jelzésével, és innentől mindenki eldöntheti akarja-e vagy sem. Akik erre élveznek, egészségükre, én a családikat még el sem olvasom, mert nem értek egyet az ilyen cselekedeteket elkövetők bátorításával. Tessék a bűnügyi krónikákat olvasni. És mennyi az, ami ki sem derül!!
1
Ez egy válasz Arya 2024. február 6. 13:49-kor írt üzenetére.
Arya
2024. február 6. 13:49
#2254
Elnézést kérek, ha rosszindulatúnak tűntem. 
Elismerem, nincs könnyű dolgotok. Meg kell felelni a jogszabályok előírásainak éppúgy, mint az olvasói igényeknek. 
Ez egy társadalmi réteg érdeklődését kielégítő erotikus oldal. Természetesen elférnek ebben a reklámok is. A reklámozás egyik formája, ha bizonyos címkét kiemelünk a mellékkategóriából a főkategóriába. Én csak az efféle reklámozásnak lennék ellene, mert minek kiemelni azt, ami úgyis népszerű? Ráadásul a családi kategória kiemelésekor kap egy pofont a jogszabály-követési stratégiátok is, mert a szabályok arra orientálnának, hogy ne népszerűsítsük az incest tartalmakat. 
A reklám fő ereje az iránymutatásban rejlik. Ráirányítom a figyelmet arra, amit el szeretnék adni. Ez esetben nyilván nem haszonszerzés a célotok, csupán kijelenteni azt, hogy ez a szerkesztőségnek is kedvence. Mást ugyanis nem nyertek vele, mert aki ezt nem kedvelte, annak ettől se jön meg hozzá a kedve. A kiemelés viszont a későbbiek során bevonzza a hasonló érdeklődési körű embereket, de ha nem emelitek ki akkor sem fogjátok az ilyenek kedvét elvenni e témától. Úgyhogy véleményem szerint egy ilyen kiemelés csupán azt mutatja, hogy a szerkesztőség kedvence is e téma. Ez ellentmondani látszik a másutt említett pártatlanságotoknak. 
Bocsi, ha rossz voltam. Pedig annyiszor megígértem magamnak, hogy megjavulok! 😉
Talán majd egyszer. Az is lehet, hogy nálam is beválik a "kutyából nem lesz szalonna" közhely.
2
Ez egy válasz Törté-Net 2024. február 4. 11:41-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2024. február 4. 11:41
#2253
Kedves Arya!

Értjük ám a finom (?) iróniát. ;)
Reméljük a jövő igazolja az általad is pártolt egyenlőség működőképességét és hogy valóban nincs szükség az általunk hasznosnak vélt iránymutatásra. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztős.g
1
Ez egy válasz Arya 2024. január 31. 18:36-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2024. február 4. 11:39
#2252
Kedves sztbali!

Köszönjük, mindkét helyen javítottuk.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz sztbali 2024. február 3. 05:12-kor írt üzenetére.
sztbali
2024. február 3. 05:12
#2251
Tisztelet Törté-Net!
A Szex a bátyámmal (https://www.torte-net.hu/tortenet/7116-Szex-a-batyammal) című történetnél az anál és a leskelődés címke hiányzik.
1
sztbali
2024. február 2. 02:29
#2250
Tisztelet Törté-Net!
A Michelle Wild, én, és a kisöcsém című történetnél a tini címke hiányzik.
1
Arya
2024. január 31. 18:36
#2249
Nem látom be miért lenne cél kiemelni bármit. 
A címke kategóriákra bontás, amiből az írás jellege derül ki, nem a kedveltsége. 
Akinek a családi tetszik, az kiválaszthatja azt a kategóriák közül akkor is, ha nem nagybetűvel írjuk a CSALÁDI szót. Ha holnap a leszbi lesz a sláger, akkor az érdemel kiemelést? 
Nemrég azt írtátok, hogy nem engedtek lájkot a pártatlanság miatt magatoknak. Pedig amióta mégis lehet ilyet tenni semennyivel több elmarasztalás nem ért titeket. Ez nem érdemelne pártatlanságot? 
Ok, akkor a családi legyen nagybetűvel. A gruppen kiskapitálissal, de legalább mindenképpen nagy kezdőbetűt érdemelne, mert az a második legkedveltebb címke, a romantika, meg csupa apróbetűvel. 😂
5
Ez egy válasz Törté-Net 2024. január 29. 18:55-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2024. január 29. 18:55
#2248
Kedves Titti!

Már miért utálnánk meg? 🙂 Kifejezetten szeretjük a konstruktív ötleteket, rengeteget segítenek jobbá tenni az oldalt, hogy Ti szivesebben olvassátok. Ennél fontosabb cél nem is lehetne. 🙂

Jól kidolgoztad a javaslatod, és tetszik is. Még azon gondolkoznk, hogy az olyan címkéket hogyan emeljük ki az egyéb kategoriákból, ahol élesen elválik, hogy az olvasók közül valaki szereti, valaki ki nem állja. Sok ilyen címkét (bizarr, homo) lefed a fő kategória, de az általad javasolt - amúgy teljesen logikus! - bontás a családit pl. kiveszi a fókuszból, így ezen még gondolkoznunk kell, hogy az ilyen kiemelt címkék használatát hogyan erősítsük meg a jövőbeni bontást követően is, hogy az új címkézés is a legpontosabb és legérthetőbb legyen.
Ha van bármilyen ötletetek, továbbra is várjuk 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
2
Ez egy válasz Titti 2024. január 28. 18:36-kor írt üzenetére.