Karo 3. rész

A témához tartozó történet:
Ulysses
30 007 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

deajk2008
2023. április 22. 00:32
#11
Na ez már hosszú lett... gratu!
1
JakeAmazing
2023. február 25. 23:24
#10
A fordulatok tényleg lenyűgözőek.
1
Ulysses
2023. január 26. 13:59
#9
Az eredeti sztori is elég kedvező fogadtatást kapott. Nem kiemelkedőt, de átlag felettit. Én nagyon hiányoltam belőle a mélységet, de ezt csak egy hozzászóló értékelte hozzám hasonlóan negatívan. Mit értek alatta?  A karakterek vázlatosak. Mit árul el róluk a szerző? Markusról csak annyit, hogy vastag a farka, és az eszét is többnyire abban hordja. Katrin a szőke nagycsöcsű szűzkurva (ja meg szőrős a muffja). Katherina-Karo pedig a kismellű, gátlástalan, vörös démon, (borotvált szeméremajkakkal). Talán még az ő jellemének van valami karaktere, amit a cselekedetiből sejthetünk. A mesélő csak sodródik. Szóval tényleg nem sok mélység rejtőzik a történetben. Számomra még a használt nyelvezet is kicsit idegesítő volt. Rengeteg szóismétlés. Az állandóan visszatérő szófordulatok, hogy "mélyen basztam", meg "elkezdtem a kezemmel simogatni", egy idő után frusztráltak. Ha annyi ezrest kaptam voltam fordítás közben, ahányszor a szerző a "most" szót beleírta, akkor máris rendelnék egy új laptopot.
A történet fordulatosságát tartom a nagy erényének. Mivel nagyon régen olvastam az eredetit, a következő fejezetben szereplő cselekmények nekem is meglepetést okoztak. Számomra unalmasak a lineáris történetek, erre nem foghattam rá. Hogy egyik szereplőt sem fogadtam kegyeimbe, annak csak részben oka a mélység hiánya. A szerző nem rajzolta egyiket sem szerethető figurának. Az érzelmi szál beleszövése csak gyenge kísérlet volt részéről. Ugye az egyéjszakás dugás után hihető volt, hogy egymásba szeretett Karo és Markus. Akkor mennyire lehetett szerelmes Katrinba, aki mellett szex nélkül is két hónapig kitartott? Mondom, nincs itt semmi látnivaló, csak a változatos helyzetekben végrehajtott kefélések.
 
1
Andreas6
2023. január 26. 12:10
#8
Ami a helyesírás ellenőrzőt illeti, sokszor kifejezetten hibás javaslatai vannak. Csak az tudja eredményesen használni, aki alapból tisztában van a dolgokkal - mint Te is!
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. január 26. 09:15-kor írt üzenetére.
cscsu50
2023. január 26. 10:12
#7
Megharcolt a betevő darabjáért.
1
Ulysses
2023. január 26. 09:15
#6
Köszönöm, Andreas! A folytatással kapcsolatban ki kell ábrándítsalak, de ígérem, az sem lesz unalmas. A helyesírás ellenőrző funkció időnként csodákra képes. 
1
Andreas6
2023. január 26. 07:53
#5
Előbb-utóbb véglegesen össze fog hangolódni a hármas. Kedves Ulysses, külön öröm a számomra, hogy a történetet tökéletes magyarsággal küldted be. Egyébként te vagy itt az első, aki a lelkiismeret-furdalást helyesen (kötőjellel) le tudta írni... Tetszett!
1
sztbali
2023. január 26. 06:24
#4
Fordulatokkal teli nagyon jó sorozat.
3
a
angel234
2023. január 26. 03:28
#3
Tetszett ez a történet is.
1
veteran
2023. január 26. 03:05
#2
Leleményes nő amit megkíván el is veszi.
1
T
Törté-Net
2023. január 26. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1