Törté-Net 1. rész - Gyermekeim

A témához tartozó történet:
zoli bácsi
14 905 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Caligula
2009. október 30. 18:24
#15
Ha beküldesz javított változatot - persze kísérő-levélben jelezve,hogy minek a javítása - akkor lecserélik a hibásat.
Üdv. C.
1
Zoli bácsi
2009. október 30. 16:13
#14
Kedves Caligula!
Köszönöm a kimerítő elemzést és megpróbálom következő firkálmányomnál (Törté- Net 3. részénél) jobban odafigyelni. Igazán örülök, hogy valamilyen szinten elnyerte tetszésed, mert bevallom, nem fűztem hozzá nagy reményt. Azt sajnálom, hogy már beküldtem a 2. részt, így nem tudok rajta javítani. Reménykedek benne, hogy az sem kelt nagy felháborodást az oldalon. Abban is találni hibát rendesen, de ezen már késő keseregni. Teljesen igazad van, nagy türelem kell az alapos átolvasáshoz. Nem szeretnék nagy fogadalmakba bocsátkozni, miszerint mindent megteszek főbb hibám (rossz szokásom) elhagyásához de amit tudok megteszek.
Kérlek, ha megjelenik a többi írásom, segítsd munkám továbbra is őszinte hozzászólásaiddal. Még egyszer köszönöm a kritikát.
Üdvözlettel: Zoli bácsi
1
Hétpettyes bogár
2009. október 30. 01:05
#13
Az azért érdekes akció lehetett, miközben a fiad farka a lányod puncijában pulzált, aközben, gondolom a másik farkával, a másik lányod arcát telítette a spermájával! Szeretnék egy ilyen kétfarkú hapsit én is!
1
Caligula
2009. október 29. 20:57
#12
Ja bocs': idekötők = igekötők
1
Caligula
2009. október 29. 20:38
#11
Zoli bácsi!Ígértem neked a "kritikát",íme:
A helyesírásod messze nem a legrosszabb az oldalon találhatók között - mondhatnám,hogy inkább a felső harminc százalékban van.Na azért pár dolgot:vigyázz a helyhatározó ragok használatára(ld.pl.ba-be ban-ben),az "e" kérdőszócska mindig az igéhez tapad,váló és nem váló idekötök használata (át,szúrta helyett átszúrta stb.),az egyes- és többesszám igazodása,na meg az írásjelek használata rossz helyen és nem használata,ahol kellett volna.Na ennyit - te akartad!
A fogalmazás:egészen jól indul - persze látszik,hogy kezdő vagy,de ez nem probléma - viszont ahogy halad előre a story,úgy lesz egyre pongyolább a fogalmazás.Hangulat és értelemrontó szóismétlések és szófordulatok sűrűsödnek. Ha ajánlhatok egy nálam nagyjából bevált módszert: Írd le először nyers változatban,majd olvasd el többször,mondatról-mondatra - úgy mintha a másik oldalon ülnél,tehát olvasó lennél - "hallgasd meg,hogy mi zavar benne - esetleg hallgattasd meg mással és úgy korrigáld a fogalmazást! Ja hallom lelki füleimmel: "ahhoz türelem kell...",igen,de szerintem neked megérné kicsit igényesebbé válni,mert a mag nem rossz!
Üdvözlettel Caligula Caesar
Ps.: Úgy-e nem "tapostalak a földbe" az ígért őszinte kritikával?
1
Kitti
2009. október 27. 18:05
#10
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Várom a folytatást! 10 pont
1
kukeki
2009. október 27. 07:48
#9
Nagyon jó remélem a foly. is lesz ilyen.. :))..
1
Zoli bácsi
2009. október 26. 15:52
#8
Kedves hozzászólók!
Elnézést kérek a hibákért mindenkitől. Sajnos az egyik legfőbb hibámnak azt vélem, hogy türelmetlen vagyok és ebből eredően nem, szoktam többször átolvasni írásom és így rejtve maradnak a hibáim. Remélem, nem teszi élvezhetetlenné számotokra az olvasást.
Egy kicsit érdekes hogy ez került terítékre először, mert már több mint egy hónapja felraktam az oldalra "Akaratos némberek" című írásom. De sebaj!
A jó hír hogy a második részt is feltöltöttem.
Kedves Anonymus!
Nem szeretnék lelőni semmi poént, de annyit elárulok, ha elolvasod a második részt az előzmény is kiderül.
Kedves Pamaci!
Köszönöm a hozzászólásodat és megpróbálom máskor még tüzetesebben áttekinteni írásom.
Próbáltam a "rakni" kifejezéssel egy kicsit finomabb tónust, elérni, mert nem akartam durva kifejezésekkel élni, Talán pont ez a szép nyelvünkben, hogy minden szót lehet helyettesíteni úgy, hogy mindenki érti mit is akartam vele kifejezni.
1
imberg
2009. október 26. 08:54
#7
....bocs : "arás"= írás
1
imberg
2009. október 26. 08:53
#6
:) a vesszőhibák tényleg kicsit megakasztottak engem is az olvasásban, de csatlakozom : Zoli bá, ez jó arás
1
Anonymus
2009. október 26. 07:31
#5
edig jó folyt köv. meg érdekelne az előzmény is :D
1
pamaci
2009. október 26. 04:24
#4
Van pár vesszőhiba, ami ha nem lenne, jobb lenne :-)
A történet viszont tetszik, várom a folytatást!
A "rakni neki" kifejezés kissé furcsa nekem, de ha belegondolok, semmivel sem rosszabb a "pumpálni, kefélni", stb.-nél. 8p
1
sarmos
2009. október 26. 04:07
#3
varom a folytatast.....
1
Joe
2009. október 26. 01:15
#2
Nem rossz-nem rossz, majd meg látjuk a folytatást.
1
T
Törté-Net
2009. október 26. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1