Nyári vakáció 5. rész - Tizenöt év múlva 2. fejezet

A témához tartozó történet:
XXIII.István
20 669 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Hétpettyes bogár
2009. szeptember 21. 09:34
#11
Huuuuuuuuuú de szívesen elolvasnám azt a kutatási anyagot amiről az első résznél írtál.Nem akarod elküldeni?
1
fiesta14
2009. szeptember 18. 18:25
#10
nagyon jó! téma *5 de kicsit lehett volna tagolni az irást ugy áttekinthetőbb nem olyan tömör,de igy bejön nekem.várom a folytatást
1
Ati
2009. szeptember 16. 01:31
#9
Én azt nem értem ,hogy ez a sorozat hogy lessz mindig gyengébb.Bár azt sem hogy kerülte el a Lezáratlan családi ügyeket?!
1
Caligula
2009. szeptember 15. 08:43
#8
Te Jani!Te nyilvánosságra hoztál egy problémát, nevezetesen azt,hogy bizonyos típusú írásoktól lekonyul a farkad.Az én tapasztalatom szerint két esetben szükséges,hogy egy férfi farka felálljon,ha auto vagy ha heteroszexuális tevékenységet akar folytatni(magyarán,ha maszturbálni vagy,ha kefélni akar).Kizárásos alapon,kefélés közben olvasni vagy olvasás közben kefélni minimum aggályos dolog.Marad tehát a maszturbációs szándék.(Mondjuk, én még az erotikus irodalmat sem feltétlenül ebből a célból olvasom - talán ez már kiderült a korábbi megszólalásaimból is - ezért engem az sem zavar,ha valami írástól lekonyulna,amennyiben egyébként az jó!)Te viszont ország-világ számára közzétetted,hogy neked gáz,ha az egy írás elolvasásától lekonyul.Én igazán csak jó-indulattal - mivel egyéb tanulmányaimból ismerem a fiziológiai összefüggéseket - próbáltam tanácsot adni Neked.Persze,ha ez téged sért, akár vissza is vonhatom - de engedd meg nekem,hogy továbbra se' reiszolás céljából látogassam ezt az oldalt.
Amúgy pedig maximálisan egyetértek azzal,hogy a véleményünk szabad - de ne légy már annyira balliberális,hogy ezt kizárólag magadra vonatkoztatod - ugyan, hadd legyen már az én véleményem is szabad!
Köszönöm előre is: Caligula!
1
jani
2009. szeptember 15. 07:41
#7
Caligula , ennyíre hülye nem vagyok , verd ki magadnak a jó tanácsaiddal , engem meg hagyj békén a jövőben és a véleményünk szabad , nem a másik a véleményét kell minősíteni. Vetted ?
1
Caligula
2009. szeptember 14. 23:08
#6
Jól van nnnno!Ne harapd le mindjárt a fejem!Én igazán csak jót akartam - te írtad a problémát - én meg a jó-tanácsot.Nem volt bennem rosszindulat.
1
jani
2009. szeptember 14. 20:45
#5
Caligula imádnám , ha békén hagynál , semmi közöd , hozzá , hogy nekem mi tetszik , faszt verni meg nem szoktam , azt inkább a túl nszéplelküekre bizom , vetted ?
1
XXIII.István
2009. szeptember 14. 08:47
#4
sihupapa - bírom a kritikát,de írd le mert így túl talányos és én kíváncsi vagyok az értelmes emberek véleményére!
Üdv. István
1
Caligula
2009. szeptember 14. 08:43
#3
jan,jani!Már megint az a kifinomult ízlésed.Sztem.inkább a mangákra vagy a képregényekre kellene összpontosítanod,azok könnyebben érthetőek és a faszodba is jut elég vér,mert nem vonja el az agyad,a kemény megterhelés miatt,így azután nem lankad le és nyugodtan kiverheted.
1
jani
2009. szeptember 14. 08:28
#2
Hugim Bartolini-mirigye igen csak termelékenyen működött s tökéletes olajozást biztosított péniszem virgonckodásához. De most még csak a "kulináris" élvezeteknél tartottam s ízlelő-bimbóim közvetítették agyamnak, az endorfin és a tesztoszteron termeléséhez szükséges üzeneteket.

ENNYIRE IRODALMIAN TALÁN MÉG SE KELLENE. Az én faszom nem a tudományos leírásoktól áll fel , attól inkább lankad !
1
T
Törté-Net
2009. szeptember 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1