A szerető testvérek

A témához tartozó történet:
gyuszgyusz
9 616 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. augusztus 8. 12:43
#19
Baj van a korbehatározással.
1
Andreas6
2020. szeptember 5. 06:23
#18
A fogalmazást és a jó helyesírást nem utolsó sorban úgy lehet megtanulni, ha sokat olvasunk olyanoktól, akik értettek hozzá. Ezt nyilván eddig elmulasztotta a szerző.
2
a
A57L
2015. május 17. 06:55
#17
Nem lett rossz.
1
adam97
2014. március 2. 15:31
#16
Nagyon jó lett- 🙂
1
l
listike
2014. január 20. 15:19
#15
Még sincs folytatás.
1
sztbali
2011. július 20. 13:39
#14
Jónak indult, de így összeségében, eléggé gyenge.
1
Tamara
2009. szeptember 24. 17:10
#13
Csak írj, a kommentekkel meg ne törődj( az enyémmel sem:). Az osztályzatok minősítenek.
szegedijános956 cenzúrázd az osztályzatokat! Amelyik írás neked nem jön be, arra csak 1-est lehet adni! Ami meg neked tetszik arra csak 10-est! Mit bírálgat itt a sok hozzánemértő.:)
1
Anonymus
2009. augusztus 24. 23:06
#12
jól indult folytatást bár arra figyelhetnél,hogy most akkor 12 vagy 14 a hugod meg az ilyen apróságokra
1
Caligula
2009. augusztus 24. 15:51
#11
Bocsi Arcsi!Nem a kommentek íróira gondoltam,hogy ne írjanak.Azt viszont tartom,hogy ha valaki egy nyolcadik általánosban is elfogadhatatlan minőségben képes csak fogalmazni,az ne itt gyakoroljon.(Nagy mértékben mentené a dolgot - és én erre a tapasztalat hiányra gondoltam - ha az "író" még csak tizenkét éves,de akkor mit keres ezen a honlapon?!?)
Abban úgy-e egyet érthetünk,hogy pl. a szexről(annak bármely fajtájáról)csak úgy tud valaki elfogadhatóan beszélni,ha egyáltalán volt ezzel kapcsolatos személyes élménye - azt persze már kiszínezheti a fantázia.
Aztán meg,nem ezt a szegény kisfiút akarom ám,az agyagba döngölni(sőt egyáltalán senkit sem akarok,sehova döngölni!),mert bőven akadnak ezen az oldalon ennél még rosszabb,esetleg csak kicsit kevésbé rossz írások,de ki a fenének van kedve,meg ideje mindenikre irkálni.Amúgy egy kérdést: Te szívesen ennéd az a pörköltet,amibe valaki só helyett cukrot,zsír helyett gázolajat,hagyma helyett tulipán hagymát tett és még a hús is csak valami műanyag - bár az "elkövető" teljes jó szándékkal,egyszerűen a tapasztalat(ismeret)hiányában cselekedett?!? Remélem,hogy érthető hasonlatot sikerült választanom
Nem éreztem egyáltalán kötekedésnek a megszólalásodat,remélem Te sem az enyémet.
1
Arcsi56
2009. augusztus 24. 13:31
#10
A sztory tele volt helyesírási hibákkal ugyhogy kérlek nézd át alaposan legközelebb!
Caligula te azt írtad idézem:"Ne írjon,aki teljesen tehetségtelen és tapasztalatlan!" Szerintem ebben nincs igazad elvégre azért írjuk a kommentárokat mert részben ezzel is segítsük az írót abban, hogy következő alkalommal színvonalasabb munkát adjon ki a kezéből. Egyébként a tehetség nem árt de a tapasztalatot csak írással tudja megszerezni!
De javíts ki ha tévedek!

Utóírat:Nem kötekedni akarok hasonlók és nem is osztom az észt csak leírtam a látásmódom. Remélem nem sértettelek meg vele.
1
szegedijanos956
2009. augusztus 24. 11:51
#9
Gyengének tartom.
A kapott 7.792 pontot pedig túlzónak.
1
Caligula
2009. augusztus 24. 09:40
#8
Engem nem háborít fel!A történet ugyanis kb.annyira valóságszerű,mint a Piroska és a farkas.A különbség mindössze annyi,hogy a Grimm testvérek tudtak fogalmazni és helyesen írni,ellentétben a szerzővel - és némelyik hozzászólóval!
Attól,mert valaki nem főz pl.marha pörköltet,még meg tudja állapítani,hogy az jó vagy pocsék és ezzel nem az "eszet" osztja!(Amúgy nem emlékszem,hogy érmet kapott volna az az úszó,aki neki indult a távnak,de úgy kellett kimenteni a medencéből - ennyit a "ha írnátok Ti is valamit" című megszólalásról.Ne írjon,aki teljesen tehetségtelen és tapasztalatlan! - ugyanúgy,ahogy nem kell mindenkinek autót vezetni,főzni,esztergálni...és vég nélkül sorolhatnám.Ha valaki nem ért valamihez és azt nem műveli az nem szégyen,ellentétben a "selejt gyártásával")
Tudom,persze nagy vonzerő, az ingyenes tagsági - különösen,így 12-13 év táján(!),meg ahogy elnézem sokszor idősebbeknél is.
Más.
Aki egy jó kis orális szeretkezés után utálja megcsókolni a párját,az egy primitív .....(akár hím,akár nő) és nem érdemeli meg amit kapott!

Ami az írást illeti,nem is érdemelt meg ennyit,engem is inkább a kommentek késztettek megszólalásra.
1
jani
2009. augusztus 24. 08:42
#7
Itt azért elég sok ÖNJELÖLT LEKTOR van , akik osztják az eszet . Jólenne , NAGY OKOSOK , ha írnátok Ti is valamit !!!!
AMúgy PAMACI imádok csókolozni a párommal , amikor geci ízű a szája , képzeld ilyen gusztustalan pasi vagyok , hát nem borzasztó ?
1
pamaci
2009. augusztus 24. 05:40
#6
Ha a folytatást írod:
légy szíves, alaposan olvasd át, mielőtt beküldöd... Ez tele van fogalmazási hibákkal!!!
Hány éves a "húgod"? 14 vagy 12?
Ha valóban 23 éves egyedülálló férfi lennél, akkor tudnod kellene, hogy a háztartás nem csak a főzésből és a mosógép elindításából áll...
Ha - tegyük fel - most vagy 13 éves, és van egy 4 éves húgod, akit nézegetsz: Ne izgulj, majd kinövöd!!! De semmiképp se nyúlj hozzá!!!
Ja: érdekes lehet "finoman" csókolózni egy olyan lánnyal, akinek a szája pár másodperccel azelőtt a te spermáddal volt tele :-) végül is: gusztus kérdése...
Mindenképpen gondosabban a folytatást!!!
1
azavalaki
2009. augusztus 24. 05:32
#5
Először azt hittem, rosszul sikerült fordítás, de nem. Hihetetlen... Nincs semmi baja a történetnek, csak a torka vérzik, az is csak azért, mert elvágták :-)))
1
pisti47
2009. augusztus 24. 04:48
#4
Miért van olyan érzésem, hogy ezt egy kamaszgyerek írta? Próbálkozni azért lehet, ha már a fantáziád ilyen irányú, legalább kiírod magadból.
1
sihupapa
2009. augusztus 24. 01:16
#3
szerintem az igazságtol messze van.
de azért probálkoz.
1
Hétpettyes bogár
2009. augusztus 24. 00:44
#2
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
1
T
Törté-Net
2009. augusztus 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1