A nővérem bokája 2. rész

A témához tartozó történet:
Kilián Wanda
34 843 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Craig
2009. február 9. 03:17
#19
Bár sok esetben betegesebbek is, egynémelynél előfordulhat HEMOFÍLIA (csak férfiak esetében okoz
1
Craig
2009. február 9. 03:16
#18
Andreas: Nem törvényszerű a genetikai aberráció az újszülöttnél, van amikor, az unokáknál jön elő.
Bár a lelki problémák gyakoribbak ezeknél a gyerekeknél. Depresszióra való hajlam, skizofrénia ésatöbbi.
Bár sok esetben betegesebbek is, egynémelynél előfordulhat (csak férfiak esetében okoz tünetet).
Tehát nem minden esetben lesz a gyerek beteg. Bár a kockázat itt is megvan, hogy később valami kialakul.

Súlyosabb esetekben a következők: testi deformációk, autizmus, értelmi fogyatékosság, tudathasadásos személyiség.

A testvérek vagy egyenesági felmenők között (apa-lánya, anya-fia) Megnő a hibás gének átadása, mivel mindkettő félben meglehetnek ugyanazok a gének az utódban, halmozottan fordulhatnak elő.

Ma, a szentesíthető házasságok családon belül, a másod unokatestvérek között lehetséges.

Bár ha belegondolunk, ha helyet adunk az ortodox, ultravallásosoknak, és a Bibliai teremtést vesszük alapul, akkor Ádám és Éva gyermekei között vérfertőző kapcsolat volt, illetve a szülők és gyermekeik között is. Ha ez igaz akkor, visszavezethető erre, az emberiség minden bűne, de ugyanez elmondható az evolucionisták teremtésére - kezdetben jó ha 100 000 ember élt, és azért gondoljunk bele, 6 milliárdan vagyunk - (vérfertőzés tünetei amik az emberiségnél felfedezhetőek: agresszivitás (háborúk, forradalmak, gyilkosságok, újabb és újabb felbukkanó betegségek, lelki problémákkal küszködő emberiség, genetikai deformációk, mutációk).
Az emberiség egy nagy beltenyészet. Igenis létjogosultsága van a génsebészetnek, az őssejtkutatásnak, mivel ezáltal kiküszöbölhetőek lesznek így az öröklődő génbetegségek. törvényszerű, hogy megszülessenek az első géntiszta emberek (lásd: Gattaca).

Nem vagyok a vérfertőző kapcsolatnak a híve (bocsánat, ezzel nem ítélkezni szeretnék), mindenkinek szíve-joga úgy élni, ahogy szeretne (természetesen, ha az mind a két fél beleegyezésével történik, kivétel ez alól a pedofília, amelyet semmilyen formában nem tudok elfogadni.)

A másik, hogy ezen családi történeteket sem ítélem el. Erre legjobb példa, a japán szemléletmód, az ha írnak róla vagy rajzolnak róla, kiírják ill. kirajzolják magukból, ezen legtitkosabb vágyaikat (ez érvényes az olvasókra is) és nagyon ritkán viszik át a való életbe.

Ezért csak annyit mondok, írjatok, minél többet és mi meg el fogjuk olvasni, mivel még azokat is érdekli ez a téma, akik soha nem éltek vagy fognak élni ilyen kapcsolatban.

Elnézést, ha bő lére eresztettem.
1
sihupapa
2009. február 3. 18:35
#17
Wandától rossz történetet nem olvastam, remélem még sok ilyen szinvonalas történet következik egy nyugdijas örömére.KÖSZI.
1
Andreas
2009. február 3. 08:06
#16
Kedves Anonymus! Alapvetően én is happyend-párti vagyok, most csak azért nem, mert arra gondoltam, hogy jó figyelmeztetés lenne azoknak az idiótáknak, akik esetleg követni akarnák a példát - én ma már mindent el tudok képzelni.
1
Kika
2009. február 2. 22:19
#15
Szuper volt, johet a kovetkezo :)
1
Anonymus
2009. február 2. 21:32
#14
igen de akkor nem lett volna happy-end :D
1
Andreas
2009. február 2. 21:03
#13
A befejezés életszerűbb és sokkal valószínűbb lett volna, ha aberrált gyerekük születik.
1
Anonymus
2009. február 2. 18:34
#12
nagyon jó (bár a genetikához nem sok köze van a végének de ezt csak a kisördög mondatja velem) :D
1
gyuri0926
2009. február 2. 14:20
#11
ez nagyon - nagyon jó
1
imi36
2009. február 2. 11:06
#10
Nagyon jó a történet! 10-pont
1
Tüse
2009. február 2. 10:37
#9
A szokásás, magasszinvonalú történet. Csak reméljük, hogy nem kell hónapokat várni, mire újra olvashatunk Tőled. Gratulálok.
1
Ubesz
2009. február 2. 10:24
#8
A vége kicsit nekem sietős lett de amúgy igazán szép kerek megszerkesztett történet ,és izgalmas is.
Azthiszem mindenki nevében mondom ,hogy: Még ilyet!
1
pisti47
2009. február 2. 06:54
#7
Bocsi, most hogy visszagörgettem, láttam meg, hogy még is fordítás, de ez nem változtat semmit a véleményemen.
1
pisti47
2009. február 2. 06:48
#6
Ugye ez nem fordítás volt? (saját kedvtelés) Annyira szuper, mint a többi írásod, fordításod. Gondolom tudod te, hogy sztár vagy és jó fej lehetsz. Üdvözöllek:pisti47
1
T.O.
2009. február 2. 06:29
#5
hmmm valóban nem mindennapi történet.kiccsit
a vége el lett kapkodva az első részhez képest de na
nagyon jó lett és tényleg jó lenne
még sok ilyet ovlasni.
1
Asura
2009. február 2. 05:20
#4
Ez nagyon jó volt. Csak remélni tudom hogy hamarosan más fordításodat is olvashatom.
1
JOE
2009. február 2. 04:29
#3
Nagyon tetszet és én még ilyen kerek befejezésű storit nem olvastam, sem itt sem máshol. Ha lehet még sok ilyen igényes Törté-Netet szeretnénk olvasni, legalább is így gondoltam a többesszámot. Én nem vagyok egy "grafomán" de ötletekkel szituácios gondolatokkal tudnék segíteni, ha gondolod.
Üdv:
1
masina
2009. február 2. 00:51
#2
nagyon igényes és jó.Csak igy tovább.
1
T
Törté-Net
2009. február 2. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1