A táncospár 1. rész

A témához tartozó történet:
Kékég
31 466 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. július 18. 09:02
#25
Mintha igaz lenne.
1
kivancsifancsi
2022. február 11. 07:49
#24
Nagyon jó ez a rész is. Az igazi beteljesülés még várat magára , de ígéretes a ...
 
1
Adultestory
2021. november 15. 09:26
#23
Sikerült a folytatást is izgalmasá tenni. Szuper történet.
1
sportyman (alttpg)
2021. október 28. 18:43
#22
Nayon jó ez a rész is. Az igazi beteljesülés még várat magára...
1
Bizse42
2019. május 20. 02:36
#21
Nagyon jó nekem is, szinte nm lehet abba hagyni. Olyan mint egy "krimi", nem lehet abba hagyni....
1
zsuzsika
2016. február 14. 08:22
#20
Nagyon jó!
1
a
A57L
2013. július 30. 04:26
#19
Egész jó.
1
p
papi
2013. július 1. 08:45
#18
Egyre jobb
1
KET19
2012. szeptember 19. 11:10
#16
Kedves István!
Lehet, hogy neked visszatetsző voltak a "vulgáris" kifejezések ebben a történetben és azt se tudom igazából tényleg megtörtént-e - és ha igen, így történt-e meg. De a felnőttek hajlamosak elfeledni, - ezek szerint 🙂 - hogy mit éreztek az első együttlétükkor. Én még élénken emlékszem rá, tehát tudom, hogy létezhet olyan pillanat, amikor az egyik fél mindent ki akar próbálni. Ezért is értem meg a történetben szereplő lányt és ettől vált számomra valóságszagúvá a történet. Mondjuk a kifejezésmódja picit meglepett 😀, de elképzelhetőnek tartom még így is, hisz nem vagyunk egyformák. 🙂
Bennem a történet családi volta keltett ellenérzéseket, de elismerem, hogy meg lehet írni igényesen is ilyet. Én csak gratulálni tudok Kékség-nek. 🙂
1
arkangyal
2009. június 13. 15:31
#15
Ezt érdemes folytatni mert megéri és kell is foltatni. nagyon jó és vidám ojan fiatalos a stílusa.
1
egy ember
2009. március 27. 05:53
#14
Szívesen leveleznék hasonló témában.
E-mail címem: azavalaki2@freemail.hu
1
Anonymus
2009. január 25. 20:09
#13
nagyon jó remélem minnél hamarabb lesz folytatás
1
baba
2009. január 25. 17:22
#12
Ez nagyon jó lett, komolyan egy részen elhittem, hogy lefekszel vele. Várom a folytatást, mi történt akét hétben miben volt fordulópont, bár őszintén el tudom képzelni :)
1
sihupapa
2009. január 21. 01:26
#11
csatlakozom az elöttem szólókhoz, folytasd és örvendeztess meg minket ilyen szép történetekkel
1
István
2009. január 20. 10:05
#10
Kedves "kékég"!Nagy mértékben egyet értek "Remetével" és amit most írok nem csak neked szól!Valóban előfordul, hogy a gyönyör hevében "keményebb" szavak is elhangzanak.Az esetek döntő többségében azonban,- különösen a fiatal lányok nem mondanak ilyen mondatokat: "szorítsd a faszodat az izzó pinámhoz" vagy másoknál "lődd tele a pinámat a forró geciddel" és ehhez hasonlók.Azt szoktam mondani,hogy én nem baszni szoktam,hanem szeretkezni - szerintem,akiben van tisztelet(még csak nem is szerelem vagy szeretet) a nő(férfi)iránt,aki,ebbe, a leg intimebb kapcsolatba lép veled,nem érdemli meg a durvaságot és pl.a te történetedben nem is életszerű.Nehogy valaki "széplélekeskedéssel" vádoljon,mert csak azt akarom mondani,hogy a tartalom és a stílus harmóniájára szükség van.Elismerem vannak olyan story-k,amikbe bele illenek a fent említett kifejezések,de csak íott kellene használni,ahol helyén való.
Amúgy nem hiszem,hogy jól jársz,ha életed első kapcsolatában azt mondod a nőnek "gyere had basszam szét a picsádat" avagy,ha nő vagy,így szólnál "baszd szét a picsámat" - ezen esetleg érdemes elgondolkozni!
Nem akarok kedvedet szegni(!)folytasd,de hallgass "remetére" is - nem csak helyesírás ügyben - s főként, amit írtam nem csak és nem elsősorban Neked szólt!
1
Remete D. László
2009. január 19. 20:22
#9
Kedves egy ember!
Jól látod a dolgot, valóban azért javítgattam olyan kimerítően Kékég dolgozatát, mert szerintem is van értelme gyakorolnia. Ha csupa hülyeséget írt volna, nem fáradnék vele.
Ez persze, még mindig homályos dícséret, ezért egyértelműen leírom: Látok benne fantáziát
1
egy ember
2009. január 19. 16:53
#8
És természetesen 10 pont!
Várom a folytatást!
1
egy ember
2009. január 19. 16:52
#7
Igen jól megírt történet, Remete helyesbítéséből is kiderül, hiszen ő sem szokott minden nap ilyen hosszú kommenteket írni. Nagyon jó, és az író még szépen fejlődhet.
Csak így tovább!
1