Missy, a sztriptíztáncos

A témához tartozó történet:
SikeresOtto
34 733 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

l
listike
2021. április 23. 12:28
#6
Kár, hogy csak ennyi volt.
1
SikeresOtto
2021. április 23. 11:36
#5
Tudom, zavaró. 
Viszont azt kell mondanom, az időm beszűkült, amit erre tudok fordítani. Így sajnos be kell érni ezzel a minőséggel. Persze idővel - apránként - javulni fog.
Ráadásul, hogy elkezdtem kreatív írással foglalkozni, nem csak a téma zavar, hanem a karakter, a történet vezetés… stb. Annyira zavar, hogy legszívesebben, az alapötletet felhasználva, egy másikat írnék. -- De éééén, ilyeeeet? 
Egy volt párom apjának volt a mondása: Ne üsd a sz*rt, mert te is sz*ros leszel.
Vagy egy másik: "Sose birkózz disznóval. Mert ha megteszed, mindketten mocskosak lesztek. De a disznó élvezni is fogja." -- Sherry Argov
 
1
Ez egy válasz papi 2021. április 23. 11:03-kor írt üzenetére.
p
papi
2021. április 23. 11:03
#4
Ez egy rendkívül jól előadott fantázia játék, nekem tetszett. Mindamellett, hogy eszembe sem jutna szexuális kapcsolatot létesíteni sem anyámmal sem nőtestvéremmel.
1
Andreas6
2021. április 23. 06:43
#3
Tökéletesen egyetértek. Amúgy ez az írásod is tele van értelmetlenségekkel, magyartalanságokkal. Kár!
1
Ez egy válasz SikeresOtto 2021. április 23. 01:28-kor írt üzenetére.
SikeresOtto
2021. április 23. 01:28
#2
Azt hiszem, aki ráfanyalodik a családjára, annak rossz a szaglása.
Van valami apró illat, amitől az ember tudja -- nem azt, hogy tabú, inkább úgy mondanám  --, nem kell. Valami olyan Feromon szerű. Ezerszer bújtam oda anyámhoz, éreztem a testének az illatát. … és eszembe se jutott.
1
T
Törté-Net
2021. április 23. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1