Páternoszter 3. fejezet - Játszadozások - 8-11. rész

A témához tartozó történet:
Remete D. László
126 216 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

én55
2023. október 1. 17:41
#22
Nekem nagyon tetszik.
1
v
vasas62
2023. június 4. 07:06
#21
Jó krimi.
1
Andreas6
2020. január 11. 14:36
#20
Egy apró logikai bukfenc (mert a kákán is csomót keresek): a piros zsiguli 100%-ig nem csikorgó gumikkal indult, mert úgy bárki kiszúrhatta volna. Zsoltinak ezt nem kellett volna mondania - kész lebukás.
1
cscsu50
2018. július 24. 09:40
#19
Csak így tovább!
1
a
A57L
2016. október 29. 05:15
#18
Szépen megírt írás.
1
Caligula
2010. május 13. 08:11
#17
Jani és Mr X! Tudjátok hosszasan sorolhatnám azokat az írásokat, amelyek - bár bőven méltók volnának rá - nem szerepelnek az első tízben (lehet, hogy nem tudtok magyarul, ezért ideírom: a top 10-ben). Annál is inkább, mivel - mint utaltam rá - messze "többen vannak", mint tízen ezek az írások. Az, hogy Remete nem minden írása szerepel a "felsőházban", nem Remetét minősíti, hanem tudomásul kell venni, hogy a honlapra belépés feltételei között nem szerepel semmilyen IQ határérték.
Jelzem mostanában annak örülhetünk, hogy az első 400-ban, viszonylag kevés nagyon silányat találunk. Ez azért reményt keltő.
Szerintem található bőséggel olyan írás is, ami a ti "kényes ízléseteknek" megfelel - gyorsan megtalálhatjátok, már az első sorokban megfelelő mennyiségű trágárságot találtok, akkor biztosak lehettek benne, hogy nem fog ki rajtatok a túl bonyolult story - nos azt kell olvasni!
1
jani
2010. május 13. 06:56
#16
Tudod Remete a jövő valahogy nem Téged igazolt SEMMIT SEM LÁTOK TŐLED A TOP 10-BEN !!!!!!
1
fekszipapa
2008. augusztus 14. 19:18
#15
élvezete és nem durva írás
1
Tutu
2008. június 9. 03:30
#14
Mr X, csak te nem látod hogy milyen szánalmas vagy?
1
Anonymus
2008. május 18. 20:48
#13
nagyon jó szerintem folytasd :P
1
Remete
2008. május 16. 12:24
#12
Kedves Mr X!
1. Ha jól emlékszem, egy betűt sem írtam arról, hogy nem szeretem a véleményed, arról meg pláne nem, hogy ne írd le.
2. Ha nem olvasod, miért kritizálod? Úr ír, de nem olvas?
3. Ha az egész nem tetszik, és mazochista sem vagy, akkor miért olvasod el akár a felét is? Nincs elég olyan történet, ami a kedvedre való?
További jó olvasgatást kívánok, megkülönböztetet tisztelettel!
1
Mr X
2008. május 16. 12:05
#11
Kedves Remete !
Már én is tudom Te ki vagy , nem vagy Te remete , hanem Te vagy az egy igaz, mindent jobban tudó, kioktató ,okos tojás .
Nem gondolod , hogy a vélemény itt is szabad ? Kár . sokaknak tetszik , biztos igazuk igazuk van , nekem nem
ennyíre egyszerű .
Amúgy pedig tévedsz nem vagyok mazohista , képzeld szinte híhetetlen , de nem olvastam el az unalmas részeket , mert sem a kékfény , sem az iskola rádió nem érdekel , akkor amikor családi sztorit szeretnék olvasni , ami ráadásul nem is az , hacsak nem az ÁDÁM-ÉVA ősök miatt, max heteró lehetne ma már , korábban még az sem , mert csak maszturbáltak órákon keresztül.
Sok sikert Neked a remete életedben !!!!
1
Ropesz
2008. május 16. 11:06
#10
Maximális pontszám és tiszteletem az íróé.
Csak így tovább.Nagyon várom én is a folytatást.
Egyetlen hibát találtam csak, családi-ként kezdted, de amióta Joli kilépett a képből, azóta egy ragyogó, de hetero történet lett.
1
Remete
2008. május 15. 21:07
#9
Megvagy Kedves Barátom!
Miattam, már nem kell
Mr X
- nek nevezned magad, már tudom ki vagy.
Te is az osztrák bárói család egyik kései leszármazottjának vallhatod magad. No, nem annak, akinek a Sacher tortát köszönhetjük, Nem!
Te a család másik ágából fogantál. Te, a Leopold utóda vagy, s én megértelek téged is. A mai világban, bizony nem könnyű senkinek sem. Sokba kerülnek az eszközök, és az egyszerűbb utat választod. Így nem kell bilincseket, szíjakat, szájpecket, korbácsokat, meg egyéb kínzó eszközöket venned. Sokkal olcsóbb ötletet eszeltél ki.
Itt vannak ezek a rettenetes, förtelmes, utálatos, hülye történetek. Havi 400, és máris olvashatod őket, és megvan a napi betevő gyötrelmed. Épeszű ember a második oldal után félre dobná, azt, amit nem olvas szívesen, de nem így a mazochista. Leopold von Sacher Masoch báró leszármazottja, tudja, mit tesz. A Bundás Vénusz nyomdokain járva szemébe nevet a gazdasági válságnak, a recessziónak, a munkanélküliségnek, minden nyomorúságnak, és havi négyszázért annyi gyötrelmet szerez be, amennyire csak szüksége van.
Megértelek barátom! Ha én mazochista lennék, én is ezt az utat választanám. Gyötrődnék azon, hogy elolvasok olyan írásokat, amiket nagyon utálok. Elmés ötlet.
Fogadd együttérzésemet, és további kellemes gyötrődést!
1
Mr X
2008. május 15. 17:41
#8
A kékfény mai adását olvastátok.
1
T
2008. május 14. 23:37
#7
Ezzel a történettel két olyan komoly baj van, ami egy eddigi történetben sem zavart: Ritkán jönnek a folytatások, és egyszer sajnos vége lesz :( Ez messze az eddigi legjobb sorozat, az összes közül!
1
Mackómanó
2008. május 14. 21:25
#6
Nagyon várom a következő részt. Ilyen remek írást- REGÉNYT még nem olvastam itt a történetek között.
1
tilto
2008. május 14. 19:14
#5
Ez az csak így tovább!
1
gumpoman
2008. május 14. 17:09
#4
Ez a legjobb történet amit eddig olvastam.. csak így tovább.. :)
1
Gáspár
2008. május 14. 13:47
#3
Magasan a legjobb történet, már várom a következő részeket! Gratulálok!
1