Az én kis családom 5. rész

A témához tartozó történet:
Steve
28 940 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

t
tiborg
2012. február 3. 04:00
#51
Kedves hozzaszolok!
Ez az 5 reszes+++++igert sztori 7 eve szuletett. Szoval nyugodjatok el es hagyjatok Stevet is nyugodni(ha meg el!?!?)
ITT A VEGE FUSSATOK VELE..........
1
d
drinti
2011. augusztus 26. 21:46
#50
gagyi
1
r
rockfater
2011. augusztus 26. 21:34
#49
Mikor folytatod?
1
jocika
2010. július 15. 00:52
#48
OREGEM te asztan nagyon durva sztorikat tutsz meselni de meg modom oszinten kurvara ttszet es megszeretelek tikteket XD
1
Alex
2010. május 20. 20:11
#47
Mikor lesz folytatás már alig várom.
Irigyellek.
1
Lacybá
2010. január 12. 13:59
#46
Rencsi -ke!
Hidd el Zoli bácsi szavait!
Tudod amikor végig olvastam a sztorit, én is rávertem, mert tényleg jól van megírva. Pedig jól tudom hogy csak a fantázia szüleménye a leírtak. De nem csak ez, hanem az oldalon fellelhető történetek szinte száz százaláka. Rávertem mert ennyire hatott rám. Ez is azt igazolja, hogy az agyunkban dől el az élvezetes szex. Tudod nekem is van két hasonló korú lányom, és egy percig sem gondolom, hogy eme történet olvasása után meg kéne őket dugnom! Pedig én is látom azt, hogy abban a önfelfedező korban vannak ők is, hogy a saját testükkel vannak elfoglalva.
Meglásd hamar túlnövöd ezeket te is.
Addig is masztizzál jó nagyokat, mert az jár neked és abból sohasem lesz problémád sem.

1
Zoli bácsi
2010. január 11. 17:53
#45
Kedves Rencsi!
(Előre látom, hogy megkapom a magamét az oldal látogatóitól, de sebaj.)

Tudod, ha valaki leír valamit ezen az oldalon nem feltétlenül igaz, és ezen oldal tartalmát nem kell példaértékűnek venni. Steve történetei izgatóak és szerintem sokan egyetértenek velem, hogy az oldal családi kategória gyöngyszemei közé sorolható.
Tudom a mai fiatalság korán érik, de ha fejlettnek is érzed magad nem (feltétlen) azt jelenti, hogy bedobhatod magad a nagybetűs életbe (persze ez a te szíved joga).
Megjegyezném még:"hogy van oka a családi szex más néven vérfertőzés tiltásának" (ha valóbban 15. évedbe vagy akkor talán tanultál róla).
1
Rencsi
2010. január 10. 23:28
#44
Az én faterom miért nem ilyen? Pedig nagyon jó fej!
Ezután bugyi nélkül, vagy szuper miniben kis tangában fogok otthon járni.
Tizenöt évesen rohadtul szűz vagyok, és már nagyon unom. Az osztálytársaim nagy része már rég elveszítették.
Van egy tíz éves kisöcsém, de őt csak a játékai érdekli. A múltkor is előtte öltöztem át, és még csak meg sem nézett. Pedig már szerintem szép a cicim is. Már gondoltam arra, hogy megfogom a kis cerkáját amikor a fürdőkádban fürdik. Mert anya is meg szokta neki fogni. Sőt fel is húzza a bőrt rajta amikor szappanozza őt. A múltkor még fel is állt közben neki addig mosogatta anya, miközben azt mondta, itt is tisztának kell lenni. De így sem volt nagyobb a mutató ujjamnál. Kár.
1
Pussyfan
2009. november 29. 11:04
#43
Kibaszottul jó kis sztori! Tetszik minden része, mert rohadtul életszerű. Gratulációm érte!

(Amíg olvastam folyamatosan állt a farkam.)
1
Saskia
2009. november 7. 00:48
#42
Szia Kazáriai - az összes szerencsétlen amőbát meghülyíted.Csipem a dumád!
1
jeszterke
2009. november 5. 23:52
#41
jaj nekem is egy ilyen apuci kéne...tudnék vele mit kezdeni...:)
1
:D
2009. október 31. 16:29
#40
Asszem,ha 5 év alatt nem jött folytatás,akkor ez bezony egy befejezetlen gyöngyszem marad
:D
KÁR!!!
1
sziszka1
2009. október 26. 16:30
#39
remek történet, mikor lesz folytatás?
1
Sirius
2009. október 11. 03:19
#38
Steve! Szivesen megnézném a képeket a lányokról! Lehetséges ez? :)
1
Sirius
2009. október 10. 00:26
#37
Respect a történetért! Szavazatom:10.
1
cica
2009. szeptember 27. 14:57
#36
Mikor lesz folytatás.Remélem még ma.Komolyan mondom nekem is kellene egy ilyen apa.Puszy Steve
1
kazáriai
2009. augusztus 9. 18:53
#35
Szegény Steve milyen tehetetlen ,erőszakolják a tinik ő egy szex masina .Azért, hogy peteli a családját e pokol fenekére kerül s mikor Ádám kürtül lessz még akkor es lessz nyihány esztendőre szenvedni valóra.Én nem ülök kőzöttetek messze fődön állam, az ázsiai szelek fuvallatát Csöbörcsök mellett és sajnálattal konstatálom a híres és nemes magyar nemzet leszármozattok egy kicsit elfajultak.A masztizás nemzeti sporttá vált????
1
loránt
2009. július 15. 06:43
#34
Nagyon tetszett,de én anyámba vagyok szerelmes már 30-éve,és hihetetlenűl jó vele együtt lenni.
1
frufus
2009. június 16. 16:17
#33
várom a folytatást , nagyon jó a sztori.
1
Sun
2009. február 6. 19:01
#32
Na mikor lesz már a folytatás???????????????????
1