Az én kis családom 3. rész

A témához tartozó történet:
Steve
17 830 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

cirmi imperátor
2009. december 9. 23:10
#22
Nagyon jó haver!habár sokszor írsz kritikákat,ilyen írásokkal meg is teheted.
1
atv
2009. december 9. 18:25
#21
Pilóta! Legyen ilyen történeted és akkor majd azt is ki vesézzük! :-)))
1
atv
2009. december 9. 18:21
#20
Sok sok ilyen lánykát!
1
en
2009. november 21. 19:51
#19
isteni
1
dorcas
2009. május 30. 18:18
#18
Le lehet szállni a helyesirasrol! Én 2x elmentem rajta anyira jól van megírva. Komolyan Steve neked ezzel kéne foglalkozz, mármint hivatásszerűen
1
István
2008. december 31. 00:39
#17
T."Pilóta" Szerintem az kritizáljon,aki maga hibátlan!Sajnálattal közlöm,a te helyesírásod rosszabb,mint akiét kritizálod!Nézd már át amit írsz!
1
danitig
2008. december 27. 18:36
#16
nagyon jó
1
Sphha
2007. július 4. 17:45
#15
nem lehetne abbahagyni ezt a helyesírásos dolgot ? mindenki vét hibát (látod még te is pilóta)...
sztem a történet legyen tökéletes,1-2 hiba belefér !
és ez a történet valami iszonyat jó :D
grat !
1
pilóta
2005. december 8. 11:27
#14
Kedves Steve!

Az lehet hogy ejtek helyesírási hibát (nem fárasztalak most azzal, hogy ez leginkább lustaságból fakad, de hogy lásd, ebben a hózzászólásban igyekszem helyesen írni), azonban hálistennek engem nem olvasnak többezren. Sajnos az egód akkorára nőtt, hogy képtelenség építő jellegű kritikát írni neked (természetesen minden negatív kritikától megsértődsz), azonban amit mondtam, továbbra is fenntartom. Egy történetnél (igen, még egy erotikus történetnél is) alapvető a helyes stilisztika és helyesírás, és habár -mint korábban is említettem- tartalmilag rendben van amit csinálsz, számomra a külalak miatt élvezhetetlen az egész. Kicsit utánaolvastam a cirkuszolásaidnak, és sajnos azt láttam, hogy már-már gyomorforgató amit a hozzászólásokban művelsz. Az igazi nagyság ott kezdődik, hogy SZARUNK arra amit a többi mond, és nem próbáljuk a saját igazunkat (érzékelhető ostobasággal) körömszakadtáig védeni. Én valóban építő jellegű kritikának szántam az előző hozzászólásom, mert valóban jót tenne neked egy kis önkritika, egy kis nyelvtantanulás, és némi szerénység.

Nem vagyok szőrösszívű, így ha feltétlenül szájbarágós kritikát akarsz hallani, ezzel is szolgálhatok:
próbálj meg kevesebb felkiáltó módot használni, meglásd, javulni fog a történeteid összképe.

Ui: Azt alkalomadtán fejtsd ki légyszíves, hogy miféle bűneim vannak nekem, és erről te mit tudsz, illetve mit nem tudsz. Nincs szükségem megbocsájtásodra, nem tartok bűnbánati órát.
1
Steve
2005. december 2. 00:15
#13
Hi. pilóta!

Köszönöm a bókot!
De ha bírálsz másokat, akkor legalább te ne hibázz!

Van egy olyan közmondás; „Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű.”
Holott ez fordítva igaz!
Ez érződik a te szövegedből is.

Már ebben a néhány sorban, két hibát is vétettél!
Tehát az egyik;-hogy előtt „vessző”-t írunk! A másik pedig;-az „előszöris”–t, ugyebár külön írjuk!
Vagy tévedek?

Ennek ellenére én sem tartom magam tökéletesnek! Mert aki dolgozik, az hibát is ejt.
Én nem róttam még senkit sem meg egy írásban sem a helyesírásért, pedig mindegyikben van valamilyen hiba. És főleg nem próbálom lejáratni az íróját!
Inkább bíztatom, és lelkesítem őt.

Csupán csak azért, mert nem vagyunk profik!

Azt meg inkább nem kommentálnám, hogy mi a szándékod ezzel a beírással.

De ennek ellenére én elnézem neked, és megbocsátom bűneidet!

Ölel; Steve
1
pilóta
2005. december 1. 00:06
#12
Én nem tennék ki ilyen helyesírással történetet. Borzasztó. (ez vonatkozik Steve összes írására)

Steve-nek üzenem hogy előszöris tanuljon meg rendesen vagy legalábbis elfogadható helyesírással dolgozni, aztán picit vegyen vissza az arcából, és még a végén publikálhat is idővel.

Tartalmilag oké.
1
TuperHarley
2004. augusztus 17. 18:22
#11
Show must go on.
1
Homer
2004. augusztus 17. 11:49
#10
FOLYTASD!!!!!!!!
1
Chris
2004. augusztus 14. 12:59
#9
ujj: rövid "u" és két "j".
1
Szasza
2004. augusztus 11. 23:40
#8
Ne merd abbahagyni!!! 10
1
Lord Voldemort
2004. augusztus 4. 22:52
#7
Tetszik, de kicsit rossz a ragozás. Elsietted. Emiatt csak 9 pont
1
maci
2004. augusztus 4. 16:54
#6
most látom az előző kettő eltűnt a listáról!!!! ajánlom a tulajok figyelmébe!!!
1
maci
2004. augusztus 4. 16:51
#5
Hajrá!!! 10 (de a tangáját j-vel kell írni - bocs, nem rosszindulatból, építő kritikának szánom) Nagyon jó a harmadik is, vajon felülmúlja a következő?
1
kill
2004. augusztus 4. 09:29
#4
szerintem negyon jó
csak így tivább:)
1
Süni
2004. augusztus 4. 07:14
#3
Mind a három rész nagyon jó.
Várom a folytatást.
1