Vörös Szőnyeg arcai: Lindsay Lohan
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Eddigi hozzászólások
#9 A57L 2013. 09. 9. hétfő 05:24
Nagyon jó.
#8 fetomy 2006. 08. 26. szombat 20:00
köszi a linket, télleg sok story van, viszont először biztosan azt az 5 részest fordítom le, illetve azt szeretném lefordítani. Sajna most nem volt időm, mivel nem voltam itthon, de lassan elkezdem őket.
#7 Pavlov 2006. 08. 21. hétfő 13:26
Ja, és szeretném felhívni a figyelmedet a www.c-s-s-a.com oldalra, ahol hírességekről van jó sok "nekünk való" történet. Lindsay Lohan-ről úgy kb. 60 db történet van fenn. Nézz körül!
#6 Pavlov 2006. 08. 19. szombat 13:22
Király!!! Alig várom.
Én is találtam benne pár nem túl szép mondatot, de az különösen tetszett, hogy utánanéztél vagy emlékeztél a filmcímek magyar fordítására (pl. a Bajos csajok, amit én is láttam). Ez igazán jó munka, örülök, hogy valaki csatlakozik a hírességfordításhoz! Alig várom a következőt.
#5 fetomy 2006. 08. 19. szombat 01:58
Bocs a sok üzenetért de:

Lefordítottam még egy Lindsay-s történetet, nem tom mikorra kerül fel, de szerintem az sokkal gyengébb ennél.
Amúgy van egy asszem 5 részes LL sorozat, asszem azt fogom lefordítani.
#4 fetomy 2006. 08. 19. szombat 00:04
Ja ha esetleg valaki előbb olvasná a komenteket mint a storyt:
"Ken Logan óvatosan tanítgatta a színésznőt..." Ez igazából így helyyes: "Ken Logan tanulmányozta a színésznőt..."
Sajna az után vettem észre, hogy beküldtem.
Ja és sorry az esetleges nem túl érthető, zavaros mondatokért, de annyira nem vagyok jó angolból :)
#3 fetomy 2006. 08. 19. szombat 00:00
Hát először is nincs mit. Róla még nem volt itt story, gondoltam lefordítom ezt. Ezek szerint tényleg jó választás volt, bár elég hosszú lett :) Aztán.. Tervezem erről az oldalról(mármint az angolról) más történetek lefordítását is, de csak más ról tudok, mert ami LL-ről van még 1-2 az elég kaki. Végül pedig: magyarokról én nem hiszem hogy írnék, mivel egyáltalán nem vagyok jó történetírásban. Próbáltam már, de nagyon nem lett jó történet. Be se küldtem. Gondolom azért ebben is van néhány gagyi/rossz fogalmazás, mittomén.
Örülök, hogy örömet okozhattam :)
#2 Pavlov 2006. 08. 16. szerda 18:11
Köszönöm, hogy erről a csinos hírességről lefordítottál egy történetet. Ráadásul elég jót! Remélem, lesz még. Esetleg magyarokról?
#1 Törté-Net 2006. 08. 16. szerda 00:00
Mi a véleményed a történetről?