Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

PPBS88
2013. december 11. 01:58
#212
Peter Hun:de oda nyomtad hogy a email címed publikus... 🙂
De nem írók neked mailt mert az érdeklődésünk deréktől lefele eltér...Nem szó szerint.De láttam a te publikálásaidban teljesen hiányoznak az én kis kedvenc kategóriáim... Már beküldtem ide egy beton történetemet,ha majd olvasod akkor láthatod hogy mi az én kedvenc kategóriám,hmm mindenben...
Amúgy attól függetlenül hogy a témáid nem tetszenek, attól még látom hogy mennyit irkálsz és jól is fogalmazol.Örülök neki hogy van itt még olyan mint én.Na jó...Túlzás,mert nálam jobb... nincs, na jó, csak ezen a bolygón. 😀 😀 😀
A "Egy új szerelem"-be bele olvastam.De ha 50 ezret adnának sem tudnám végig olvasni.De persze látom hogy profi megfogalmazás,csak a téma nem nyerő nekem.
1
Peter Hun
2013. december 10. 23:49
#211
Tisztelt Szerkesztőség,
erre az eshetőségre nem is gondoltam.
Így a legegyszerűbb, valóban.

"normális és folyton pergő történetet vagy akár bármely más mű írását,azt csak egyedül lehet."
PPBS8 tévedsz, Vira 2009-ben írt "Egy új szerelem" című írását turbóztam fel pasi agyas részekkel úgy, hogy a történet cselekményén nem változtattam. Amolyan "unisex"-es lett, tisztán érezhető benne mindkét nem együttes jelenléte.
A mail címem publikus.

mykee: Igen, Ulysses figyelmembe ajánlotta az oldalt.

Üdv.:
Peter Hun
1
T
Törté-Net
2013. december 10. 22:04
#210
Kedves Peter Hun!

Nem kell ilyen címke, a rendszer képes több írót is kezelni, ha beleírod feltöltésnél a megjegyzésben, hogy v-ir-ával együtt írtátok.
Ekkor úgy fog megjelenni, mint ahogy például a Fürdőzés című történetnél láthatod, ahol szintén két író van. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net
1
m
mykee
2013. december 10. 21:48
#209
Peter Hun: jártál már nálunk a sukin? 😉
1
PPBS88
2013. december 10. 15:51
#208
Nem tudom ki hogy van vele(ill.most már tudom,csak mondom🙂 de normális és folyton pergő történetet vagy akár bármely más mű írását,azt csak egyedül lehet. Na de nem ezért véstem magam ide 😉
Szerintetek jó lenne az hogy ha pdf-be le lehetne tölteni a történeteket?
Még mielőtt valaki félre értené:nem azért mondom ezt a javaslatot hogy most le lehessen tölteni itt az egészet,csak szerintem az adobe nem véletlenül született.Mondjuk lenne egy korlát.Naponta egy csipi tag csak kettőt tölthetne le vagy valami ilyesmi korlátozás lenne.De nyilván a mezei olvasó aki nem tag az ne tudja így letölteni. És lenne még egy javaslatom, ha már így belejöttem😀 Lehetne egy olyan része ennek az oldalnak hogy a kreátorok megoszthatnák egymással a szerzet zsákmányukat amit hirtelen kitaláltak.PL én jézus vagyok az írásba,de ma egy olyan videót néztem ami kb 1000000 oldalas történetet ötlött fel bennem.Tehát mondjuk.Mikimacskanénibácsi írja:"A hűtőnél álltam és akkor láttam meg hogy a ? előttem elsétál egy ? ruhába,és megkér hogy a cipőjében hátul igazítsam meg a tű sarkat és ekkor..." Na valami ilyesmire gondoltam.Mert így sokkal keményebbeket lehetne publikálni ((:
1
Peter Hun
2013. december 10. 09:58
#207
Tisztelt Szerkesztőség!

V-ir-aval elkészült az első párban megírt történetünk. Lenne-e mód arra, hogy "párban írt" technikai cimkét létrehozzatok az ilyen jellegű írások részére?

Üdv.:
Peter Hun
1
Peter Hun
2013. december 3. 06:59
#206
Kedves v-ir-a!
Örülök, hogy érdekel a dolog, emailben jelentkezem.
1
v-ir-a
2013. december 2. 20:42
#205
Kedves Peter Hun ha gondolod én szívesen segítek...
emailcím rami5120@gmail.com
1
Peter Hun
2013. december 2. 17:24
#204
Kedves nőnemű írótársaim!

Társszerzőt keresek történet(ek) megírásához. Az én E/1-ben leírt történetemhez kellene a női oldalt E/3-ban megjeleníteni, a leírt cselekmény alapján.
1
T
Törté-Net
2013. november 24. 00:07
#203
Kedves Lazlo89!

Ha az író nem járult hozzá, hogy e-mail-ben megkereshessük, akkor mi tiszteletben tartjuk ezt a kívánságát, sok oka lehet rá, hogy nem kívánja ezt.
Sokan vannak akik életük egyes szakaszában írtak, de többé már kívánnak, őket sem kényszeríthetjük.

Kedves Ulysses!

Ebben viszont sem ők, sem bárki más nem találhatna kivetnivalót, ha valaki folytatja a történetüket, amelyek már régóta félbehagyatva állnak. Amennyiben ők is folytatnák, akkor két külön szálon folytatódhatna a történet. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Ulysses
2013. november 22. 19:07
#202
Üdv!
Lazlo89, arra nem gondoltál, hogy te magad folytasd valamelyiket, ha annyira tetszik? Mozifilmeknél is gyakori, hogy az x-edik folytatáshoz más forgatókönyvírót kérnek fel.
Tényleg, itt mi a "jogi helyzet" továbbgondolásra érdemes, ám a szerző által régóta nem folytatott sztorikkal? Nyilván az előzmények megjelölésével, arra hivatkozva felhasználhatók a szereplők, a helyszínek?
1
z
zl92
2013. november 19. 09:58
#201
Lazlo89: az ötlet jó, de sajnos a legjobb író úgysem fog ide többé visszatérni. :(
1
Lazlo89
2013. november 18. 10:30
#200
Üdvözlet.
Lenne néhány történet aminek az írója "eltűnt". Nem lehetne valahogy jelezni nekik email-ben is,hogy már epedve várjuk a műveiket? 🙂
1
daryoon
2013. július 11. 06:24
#199
Köszönet érte! 🙂
1
author04
2013. május 7. 22:10
#198
Tisztelt Törté-Net Szerkesztőség!
Köszönet illet Benneteket és az ötletgazda Piro01-et, nemes gesztus volt!
1
v-ir-a
2013. május 7. 21:11
#197
köszi szépen🙂
1
T
Törté-Net
2013. május 7. 21:09
#196
Kedves Íróink!

Piro01 ötlete alapján mától az írók/fordítók VIP tagsági nélkül is hozzá tudnak szólni a saját történeteikhez és képregényeikhez (valamint természetesen el is tudják olvasni).
Köszönjük az ötletet! 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
axelley
2013. április 3. 07:11
#195
Elküldtem a levelet a link el együtt. várom a válaszodat, mert akkor elkezdem forditani.
1
piro01
2013. április 2. 08:32
#194
Nekem eddig semmi problémám nem volt vele. Elsőnek írj egy sima hétköznapi levelet.... hogy én is megkapjam a te címed.
1
axelley
2013. április 2. 01:24
#193
piro01:"freemail-el" sok pronléma van ezért nem használom én se nem mindent fogad el, vagy ismer fel (tapasztalatom szerint sokszor szívtam vele).
Az este folyamá 2x-szer probáltam el küldeni a képregény 1. részét "nézd át és beszéljük meg a részleteket". Mindet vissza dobta a rendszer.
Majd holnap meg próbálom még. 18-20h között.
1