Írók/fordítók

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2012. augusztus 1. 21:46
#172
Kedves Medve555!

Elnézést a késedelemért, megmakkantunk a melegtől, de ma pótoltuk.

Üdv: Törté-Net
1
Medve555
2012. július 30. 21:35
#171
Szia! 🙂

Látom nehéz a döntés.
Nem akartam ekkora bonyodalmat okozni.
Ha nem megy, akkor inkább felejtsük el.

Üdv

Dak P.
1
T
Törté-Net
2012. július 24. 19:24
#170
Szia!

Utánanézünk, írunk. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net
1
Medve555
2012. július 24. 12:39
#169
Szia! 🙂

Két történetet küldtem június 21-22-én. Nem jelentek meg.
Kaphatok ezzel kapcsolatban infót? Túl bizarr? Küldjem máshová?
Továbbá csak egy darab 30 napos VIP tagságit kaptam.

Üdv

Dak P.
1
T
Törté-Net
2012. július 15. 14:23
#168
Szia Padawan!

Vettük az adást, köszönjük az információt.

Üdv: Törté-Net
1
Padawan001
2012. július 10. 12:10
#167
Heló!

Bocsánat dupla hozzászólásért!

Pár napja beküldtem egy általam lefordított képregényt, melynek a címe: Zűrzavar. Arra szeretném kérni a Törté-Net Szerkesztőség-ét, hogy azt a képregényt vegyék figyelmen kívül, és ne tegyék ki az oldalra. Ugyan is azon a képregényen, elírtam a nevemet. Sajnos csak a mai nap vettem észre a hibát, amit javítottam is. És a helyes névvel ellátott képregényt küldtem most be, pár perce. Azt szeretném, ha az lenne figyelembe véve amit most küldtem be.

Előre is köszönöm a megértést, és a segítséget!

üdv.: Padawan001
1
Padawan001
2012. május 21. 23:50
#166
Köszönöm szépen a választ! 🙂
1
T
Törté-Net
2012. május 21. 23:09
#165
Kedves Padawan001!

Természetesen a VIP tagságod végéhez adódik hozzá a 30 nap, tehát nem veszik el egyetlen perc sem. 🙂
Ha 6 képregényt küldesz be, akkor 180 napnyi VIP tagságod lesz, nem pedig 1 hónapon keresztül 6 darab párhuzamosan. 🙂

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
Padawan001
2012. május 20. 22:02
#164
Pár órája küldtem be egy képregényt.
Ha az kikerül a kezdőlapra, akkor ugye kapok vip tagságit.
Ennek örülök! De ezzel kapcsolatban van egy kérdésem.
Pár napja sms-ben vásároltam vip tagságit, ami meg is jött és jó is!
A mostani tagsági sem járt le, sőt,
még az egy hónap feléig sem jutottam el.
Így ha most kapok a képregényért tagságit, akkor azzal mi van?
Azonnal életbe lép, és az utoljára kapott számít?
Vagyis amit a képregényért kapok?
Vagy lejár korábban vásárolt tagsági, és a másik utána lép érvénybe?
Vagy ilyenkor most, hogy van ez?
Előre is köszönök minden választ!
1
sonder67
2012. március 28. 09:45
#162
hello

kb 2 hete feltöltöttem egy képregényt, (testvérek címmel). még nem kaptam visszajelzést semmilyen formában. Ha esetleg már fel volt töltve, vagy folyamatban volt az értékelése (mert feltöltéskor irta, hogy nem tudom mennyi van feltöltve már, gondolom elbirálásra várva) akkor is kapok visszajelézést?
1
E
Evita
2012. február 6. 01:51
#161
Sziasztok

Készül új erotikus történet sorozatom, kb. 14 nap múlva lesz olvasnivaló itt ezen az internetes oldalon, addig is nézegessétek képeimet a GoldenGate oldalon ill. a Tutti-Frutti megújult oldalán, Hell Eve néven vagyok ott fennt.

Írjatok!

Sok jó kis tutti casting lesz itt olvasható, képekkel.
1
G
Gay Boy
2011. december 13. 06:03
#160
Megkaptam. Köszönöm a gyors választ.
1
T
Törté-Net
2011. december 8. 17:30
#159
Kedves Gay Boy!

Minden egyes feltöltött történet ellenőrzésen esik át, amelynek eredményéről a mai nap választ is kaptál.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
G
Gay Boy
2011. december 8. 06:34
#158
Kedves Szerkesztők!

Feltettem az "Erdei négyes"t de nem tudom megnézni. Hol van?
1
T
Törté-Net
2011. november 2. 22:17
#157
Kedves tömbsín!

A regisztrációdon jóváírtuk a 30 napos VIP tagságit, és e-mail elküldtük a 30 napos Goldengate VIP tagságit.
Elnézést a késésért, nem felejtettük el. 🙂

Üdv: Törté-Net
1
tömbsín
2011. november 2. 08:51
#156
Tisztelt Szerkesztőség!
Bár az legújabb történetemet feltöltve látom, nem kaptam meg az újabb vip tagságit.
Üdv
1
sonder67
2011. október 26. 10:54
#155
Tisztelt Szerkesztőség!

Legközelebb majd ezt használom. Ha esteleg valaki hasonló cipőben járna, mint én, remélem tudja majd hasznosítani az itt leírtakat és az esetleges problémája hamarabb megoldódik.
A lényeg, gogy érdemes regisztrálni.
üdv.
1
T
Törté-Net
2011. október 26. 09:56
#154
Kedves sonder67!

A Freemail spam-szűrője "érdekesen" működik (annál már csak a citromail rosszabb), képesek úgy szűrni leveleket, hogy esélyed sincs őket megnézi, egyszerűen kidobják. :/
(Csak ellenpéldaként a gmail, ami szintén szűr, viszont van esélyed megnézni a spam-nek tartott üzeneteket is, és felül is tudod bírálni.)

Történet-felküldésre használd az itteni feltöltőt vagy e-mail, a tagságit regisztrált tagoknál mindig a regisztrációjukra írjuk jóvá, így tehát az e-mailek elvesztése nem fog ilyen téren érinteni.
(Ettől persze nem ideális a helyzet. 🙂)

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
sonder67
2011. október 26. 08:33
#153
hello

Ez igaz, ide valóban nem regisztráltam, nem tartottam szükségesnek. De freemail címemre nem jött semmi, spma-ek között sem volt semmi, a beállításokkal pedig nem foglalkozom, alapban van, eddig nem volt gond a fremmail használatával.
Mellesleg ez legalább jól példázza, hogy forum itt tökéletesen működik, mert ugyebár júliusban volt az előző hozzászólás. Ha gondot okoztam, akkor elnézést kérek, majd igyekszem ujabb sztorit is küldeni, amennyiben időm engedi. Valószinüleg inkább a forumot fogom használni, nem a freemailt. A zavaró az volt, hogy semmi reakció nem jött a freemail-re, és bevalom nem tudom mi az oka.
További jó munkát!
1