Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Titti
2023. június 18. 01:40
#2012
Hm. Ez olyan hiba, amin a szerkesztők javíthatnak? 🙂 Talán igen, talán te magad is megtehetnéd. Egy sztorit olvastam tőled, épp imént, és nekem tetszett. Talán a képregény is tetszene, ha küldenél be.

A videók... Tényleg, olyan rovat is van itt! Nahát... Egyszer régen belenéztem és soha többet. 😀 Pedig a neten rengeteg olyan kering, ami igazi erotikáról szól. Szívesen megosztanám itt a nagyérdeművel az én ízlésemnek megfelelőt, de tartok tőle, hogy mindenki – vagy csak majdnem mindenki (?) – lepisszegne érte. Egyeseknek sok lenne, másoknak talán kevés. Saját videót is tölthetnék fel, bár nyilván azt követően változtatnom kéne az account-nevem. 😀 Úgyhogy erről már le is tettem, de köszönöm, hogy felvetetted az ötletet, mert majd átnézem a feltételeket és lehet... 
Talán mégis lehet, hogy megvárom, amíg a linkeket beágyazott „" formában is lehet közölni. Talán nem. 🙂
De te ne gondolkodj ennyit, kérlek! Javítsd ezt a hibát és tölts fel rendszeresen. Szerintem annyit ígérhetek neked, hogy egyszer sem fogok 5-nél kevesebbet adni, bármilyen is lesz. Már csak azért sem, mert ami az alatti és mégis valahogy sikerül elolvasnom, megnéznem, azt inkább értékelhetetlenség miatt nem pontozom.
2
Ez egy válasz amsu 2023. június 17. 18:56-kor írt üzenetére.
amsu
2023. június 17. 18:56
#2011
A képregény rovat a videók sorsára jutó pária lett?

Régebben óraműpontossággal jelent meg hétfőn és pénteken,
jobb időkben szerdán is.

Most meg egyre gyakoribb a kimaradás. Ha pedig jelzi ezt
valaki, akkor kapunk tehéncsöcsű szöveg nélküli
hermafroditákat. :(
​​​​​
2
T
Törté-Net
2023. június 11. 15:37
#2010
Kedves sztbali!

Köszönjük a jelzést, elnézést a hibáért, máris javítottuk, most már lehetséges a szavazás.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
 
1
Ez egy válasz sztbali 2023. június 11. 04:35-kor írt üzenetére.
sztbali
2023. június 11. 04:35
#2009
Tisztelt Törté-Net!
A ma felkerült Unatkozó anyuka című történetnél észleltem valamilyen hibát. Amikor megnyitom történetet, akkor az oldal jobb oldala nem jelenik meg. A történet adatai, egy címke toplistája, mások épp ezeket olvassák, címkék stb.
Nálam van a hiba vagy nem?
2
T
Törté-Net
2023. június 10. 09:18
#2008
Kedves Papesqu!

Köszönjük, megtaláltuk a hibát és javítottuk is, most már megjelenik.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Papesqu 2023. június 10. 06:40-kor írt üzenetére.
P
Papesqu
2023. június 10. 06:40
#2007
A https://www.torte-net.hu/tortenet/11796-Segitseg-a-koncentralasban link nem mutat sehova, üres fehér oldal jelenik meg.
4
ikkjejzjiuiiii
2023. május 29. 19:01
#2006
Szenvedélyes szeretkezés c írásom megjelenik?
1
T
Törté-Net
2023. május 25. 08:51
#2005
Kedves salsa!

Semmi gond, valóban az Ulysses által jelzett mód a legegyszerűbb megoldás a kérdésedre. (A mögöttes logika pedig az, hogy VIP-tagként pedig a ingyenesség irreleváns, így ezért nem mutatjuk a felesleges információtaz amúgy is minden tartalomhoz hozzáférő tagoknak. 🙂 )

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
salsa
2023. május 25. 08:29
#2004
Köszönöm szépen a segítségedet, eszembe sem jutott, hogy ilyen egyszerűen megnézhetem. Pedig amikor itt olvasgatni kezdtem tényleg láttam- és kerestem is- a jelzést. A továbiakban  feljegyzem magamnak a nem VIP feltöltéseimet, hogy többször ne raboljam az időtöket. További szép napot!
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. május 25. 07:32-kor írt üzenetére.
Ulysses
2023. május 25. 07:32
#2003
Ha kijelentkezve keresel rá az adott írásra, akkor láthatod, hogy VIP tartalom, vagy ingyenesen elérhető. A "Karácsony anyával" című írásod mellett ott van a kis masnis dobozocska, tehát ingyenesen elérhető.
2
Ez egy válasz salsa 2023. május 24. 16:53-kor írt üzenetére.
salsa
2023. május 24. 16:53
#2002
Nem hibáról írok, de így biztosan elolvassátok és tudtok segíteni. A tavaly karácsony előtt megjelent "Karácsony anyával" című fordításom emlékeim szerint NEM VIP besorolással jelent meg ugye? Csak azért kérdezem mert érkezni fognak a történet folytatásai és ezeket sem VIP besorolással kívánom feltölteni. A folytatás elejének érthetőségét nagyban segítené az első rész ismerete. Ha mégis VIP jelzésű volt vissza lehet minősíteni? Természetesen az érte kapott napok levonásával. 
1
T
Törté-Net
2023. május 23. 21:14
#2001
Kedves repax!

A felkerülő történeteket, képregények látva tényleg úgy tűnik, mintha tönkrement volna az oldal? 😉
Szerencsére semmiféle technikai vagy egyéb probléma nincs, egyszerűen múlt héten szabadságolás miatt csak a történetek időzítése, illetve az ügyfélszolgálat üzemelt, némi fejlesztéssel egybekötve. De máris visszatértünk a hétköznapokba és gyorsan leszorítottuk a elbírálásra várakozó történetek számát 12-re. 🙂

És kedves Lolamacko, a javaslatod már meghallgatásra is talált már korábban, ebben az évben a legtöbb vasárnap és némelyik szombaton is volt frissítés, pont az emiatt a "probléma" miatt. Ezt a várakozó történetek számának függvényében a továbbiakban is folytatni kívánjuk. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz repax 2023. május 23. 18:37-kor írt üzenetére.
repax
2023. május 23. 18:37
#1999
A 30+ fel nem dolgozott történet valami olyan jelzés mint a plázák üzleteinek ajtajára tett "technikai probléma miatt zárva" (=tönkrementünk) tábla?
1
ikkjejzjiuiiii
2023. május 10. 15:21
#1998
szeretném megkérdezni h a szenvedélyes szeretkezés c történetem, mikor jelenik meg? kb egy hete küldtem be.
1
flapflap
2023. április 30. 07:43
#1996
Új kepregény?
1
T
Törté-Net
2023. április 28. 10:13
#1995
Kedves sztbali!

Elnézést kérünk, javítottuk, most a teljes sor megfelelően látszik.

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. április 25. 23:08-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. április 25. 23:08
#1993
Tisztelt Szerkesztők!

A Szingli pörgés sorozatnál a 4. fejezet 10 részétől kezdődően, nem megfelelően jelzi az előzményeket-folytatásokat a rendszer.
1