Egy üzletasszony kalandjai a swinger klubban 2. rész

A témához tartozó történet:
Éva596
30 708 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2023. július 28. 11:22
#7
Köszi. Mint keresztapának, neked is írom, hogy röhelyes a szakértők pontozása. Egyben biztosan megerősít: az írás jó, különben nem pontoznák le. Számos, szinte olvashatatlan anyagnál 7-9 pont az átlaguk. Itt meg nem tudják elviselni, ha valami jó, esetleg jobb mint, amit ők elkövetnek. Azért az mond valamit, ha Kékég bevallja, az én írásaimat olvassa.
2
Ez egy válasz Andreas6 2023. július 28. 08:47-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. július 28. 11:18
#6
Köszi. A harmadik részből megtudod, amire kíváncsi vagy. Sajnos, ahol hat ember összegabalyodik, ott be kell mutatni, hogy éppen ki, hol, mit csinál. Muszáj néven nevezni őket, mert különben fogalmad se lesz éppen kiről van szó. Neked biztosan tetszeni fog a negyedik rész. 
3
Ez egy válasz Waderlaci 2023. július 28. 08:39-kor írt üzenetére.
Éva596
2023. július 28. 11:14
#5
Köszönöm. Főleg a kivétel miatt. A két megjelenés közötti hosszú idő nem rajtam múlik, hanem a szerkesztőkön, ez is bent porosodott már régóta. Egy swinger klubestet nem lehet két részben elmesélni. A párbeszédek? Az előző sorozatomban bőven volt, de egy swinger nem a beszéd a lényeg, hanem a tevékenység. Legfeljebb annak a biztatása. Már régen bent van a harmadik rész is, kíváncsi vagyok mikor méltóztatnak feltenni. A pontozással nem foglalkozom, a szakértőként pontozók legfeljebb szagértők lehetnek, nagyon jót nevettem, amikor megláttam ma reggel a háromszor 4 pontot. 
2
Ez egy válasz Kékég 2023. július 28. 04:37-kor írt üzenetére.
Andreas6
2023. július 28. 08:47
#4
Nekem is tetszett az írás. Hiba elég kevés volt benne, ezért ezzel most nem foglalkozom. Minden jót kíván a "pontozó maffia" keresztapja!
2
Waderlaci
2023. július 28. 08:39
#3
Az Évától megszokott nagyon jó írás! Kíváncsian várom, hogy mi lesz a különleges tucat feladata, amibe be akarják szervezni Évát. 
Én, a magam részéről kicsit kezdtem elveszni a nevekben, de az sem lett a végén zavaró. 
2
Kékég
2023. július 28. 04:37
#2
Kedves Éva! Mások írását nem olvasom, veled teszek kivételt. A gruppen, a swinger nem a világom, nem gyakoroltam, nem is írom. Tetszett főleg a nőkhöz való viszonyulás leírása. Nekem is kedvencem a leszbi megírása. Gratulálok, folytatásra biztatlak. Talán megemlíteném, hogy én ezt a részt ketté veném, nem azért mert unalmas, sőt olvastatja magát, hanem, hogy ne teljen el annyi idő a megjelenések között. Én már most várom a folytatást. Másik ami feltünt, én több párbeszédet szúrnék be, amikor csak elmesélsz egy történést, beszélgetnék is akár aktus közben is. De tudom kussoljak az oldal fekete bárányaként ne osszam az észt. Ja nekem a helyesírás rendbe volt, hiszen ez az ami egy izgalmas történés közben a legkevésbé foglalkoztat. A pontozó maffiával ne törődj, írj.
1
T
Törté-Net
2023. július 28. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1