Csukott szemmel

A témához tartozó történet:
8 465 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

a
A57L
2019. június 13. 04:41
#5
Van rajta javítani való,de bőven elmegy.
1
papi
2010. április 1. 17:30
#4
részemről 8 és ha folytatod, lehet több is.
1
Craig
2010. március 31. 21:11
#3
Ebben nem értünk egyet. A pontozás legtöbbször az írásnak szól, és nem az írónak. Azért sem értek egyet veled, mert ha van olyan pályakezdő író, akit eltántorít az írástól egy negatív kritika, egy novelláriumban, scriptóriumban kapott negatív hozzászólás vagy értékelés, akkor tényleg tanácsos neki mással foglalkozni. De ha ez jobban ösztökéli, hogy minőségi írást adjon ki kezei közül. Akkor igen is kell ilyen.

Egy jó író ismérve, hogy nem hátrál meg semmitől, és törekszik a folyamatos fejlődésre.

Bár ezen írást, Én sem érzem 1 pontosnak (azért akad ilyen), igaz van benne jó néhány hiba, mondatszerkezeti és vesszőhiba, de ettől függetlenül, nem egy rossz írás.

Bár itt-ott, körülményesen fogalmaz az írója. Néha az egyszerűbb több és esztétikusabb.

Részemről 6 pont.
1
pisti47
2010. március 31. 06:14
#2
Igazi bunkóság egypontozni, akármennyire nem tetszik egy történet. (az előttem pontozóhoz szólok) Ha nem akar felállni a farkad, várj még egy napot és akkor újult erővel nekiugorhatsz recskázni, nem pedig lepontozni másokat. Nem volt 10pontos az iromány, de kénytelen voltam ellensúlyozni lehet,nem megy el a kedve az ifjú írónak és legközelebb jobban sikerült történet kerül ki a kezéből.
1
T
Törté-Net
2010. március 31. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1