Különös élmények 4. rész

A témához tartozó történet:
Daniel Stern
15 313 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

z
ziiip
2023. július 31. 01:38
#11
Fenomenális volt.
1
plmyaq
2023. július 16. 19:30
#10
Ez állati volt!
1
Álmoska5
2023. július 11. 17:53
#8
Elnézést Dániel! Írásodra 10p. Korábban is tetszettek történeteid!

Jelenleg STROG gyanúval a Veszprémi Kórház Stog Őrzőjében fekszem!

”Álmoska5”

 
1
Álmoska5
2023. július 11. 10:30
#7
Légy üdvözölve GYURI! A második keresztnevem György, Igen! Igazad van nem jó csillagzat alatt születtem, KOS lettem. Hirtelen cselekvő, s csak utána gondolkodó. Inkább lehettem volna SZŰZ , az mindig higgadtan, átgondoltan kiszámítható lépései vannak.
Köszöntelek a vének között ! Én legalább 30 évvel fiatalabbnak gondoltalak. 
Idősebb jogán, nyújtom feléd jobb kezem kézfogásra: SZIA,  Álmos vagyok, megkövetlek Téged. Igazad van mindenben velem kapcsolatban! Figyelmetlen voltam magamnak okoztam hibáimat , beismerem!
Tisztelettel:
”Álmoska5”
1
Ez egy válasz gyuri0926 2023. július 11. 07:34-kor írt üzenetére.
gyuri0926
2023. július 11. 07:34
#6
Te még nem kivettél el soha hibát?  HIBÁTLANNAK születtél? Minden hibátlan vagy? Egy betű ott maradt nem vettem észre, javításra került, nem. Meggog kívánsz engem cikizni? 

Ne haragudj , eddig olvastam el : kivettél el , meggog 

Ezeket azért követed el , mert nem olvasod el mielőtt elküldöd.

Az kor az nem érdem és nem mentség, jómagam idén szeptember 26-án leszek 75 éves , szervusz .
1
Álmoska5
2023. július 10. 18:19
#5
Kedves Gyuri0926!

Te még nem kivettél el soha hibát?  HIBÁTLANNAK születtél? Minden hibátlan vagy? Egy betű ott maradt nem vettem észre, javításra került, nem. Meggog kívánsz engem cikizni? 
Legalább a becsületben megélt koromnak  adj annyi tiszteletet, hogy leállsz a cikizéssel. Életem igaz történetének végét - pedig feltöltöttem - is megírtam, de a T. Szerkesztőség  nem tartotta érdemesnek leadni, mert erotikus jelenetek nem voltak. benne!
Fantáziám által agyam kívánságait leíró, történeteimet is kigúnyolod! Nem elég Nektek, hogy Andreas6 védelmébe keltem a “kékég” személyre írt erotikus története után két írónő pengeváltása során, magamra vállaltam András védelme érdekében  a “CSENDŐr” kifejezéssel én láttam el András barátunkat!

Mégis engem basztak ki a helyemről, nem is akármilyen válogatott szavakkal!
Ennyi nem elég még  Nektek!
Tisztelettel:

”Álmoska5”

 
1
Ez egy válasz gyuri0926 2023. július 10. 08:07-kor írt üzenetére.
l
laja.jl
2023. július 10. 17:38
#4
Hm...
Kicsit gondatlan volt az átnézés/hibajavító program.
Nem vagyok nyelvtanfüggő, nálam a zongora kis hibával még szépen szól...
Rossz helyen vannak szemet szúró hiányok: kizökkentenek az olvasásból, rontik az élményet...
1
gyuri0926
2023. július 10. 08:07
#3
Tudod az ami a hely és a hej között, egészen mást jelent. Viszont még mindig nem éri el a SZOTT szintjét (gondolom azért írta így az illető, mert a SZOT már múltidő és mint tudjuk az 2 t).
Annak idején sírtam a fájdalomtól amikor ezt olvastam. (szegény Arany)
2
Ez egy válasz Andreas6 2023. július 10. 07:50-kor írt üzenetére.
Andreas6
2023. július 10. 07:50
#2
Nem fogott meg, amellett a szerző írni sem tud magyarul. Valaki magyarázza már el neki, hogy mi a különbség az "ujj" és az "új" között! (Nem az egyetlen hiba, csak a legbosszantóbb)
1
T
Törté-Net
2023. július 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1