Üzekedés

A témához tartozó történet:
kaliban
26 051 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2023. augusztus 2. 02:12
#26
Attól, hogy téged bosszant, még lehet kiváló az írás. Másrészt milyen alapon nevezel rosszindulatú lepontozónak bárkit, ha te is ugyanígy cselekszel?
1
Ez egy válasz Andreas6 2023. augusztus 1. 15:25-kor írt üzenetére.
Andreas6
2023. augusztus 1. 15:25
#25
Két okból adok 1 pontot: Ha a szerző letiltja a hozzászólásokat (mert rendkívül bosszantónak találom), és ha valamit minősíthetetlenül gyengének találok. Ritkán osztok 10 pontokat, szerintem ez többet jelent, mint az a 10 pont, amit - egyébként igen szimpatikus - olvasótársunk jóformán válogatás nélkül osztogat.
0
Ez egy válasz JakeAmazing 2023. augusztus 1. 10:24-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2023. augusztus 1. 10:24
#24
Nem érdemli meg, joga van letiltani a kommenteket. Andreas meg ne álszenteskedjen, amikor ugyanazt csinálja, mint amit kifogásol.
1
Ez egy válasz kaliban 2023. július 3. 20:15-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. július 4. 07:10
#20
Kedves kaliban !

Én is pozitíven álltam hozzád ( Dupla hatos alján) és kívánok sok siker kettőtök munkájához.
Olvasok - néma- száma az igazi hatásfok mérő

“Álmoska5”
1
Ez egy válasz kaliban 2023. július 3. 22:52-kor írt üzenetére.
salsa
2023. július 4. 05:46
#19
Pozitív hozzászólásban lesz még részed bőven, mert "jót, s jól" írsz. Üdítően változatosak a történeteid.
1
kaliban
2023. július 3. 22:52
#18
Kedves Álmoska5! Köszöm az ajánlatod, de lelki nyugalmam érdekében inkább fedje homály, ki - hány pontot osztogat. A pontok helyett én inkább a pozitív hozzászólásokból merítek erőt, melyből azért kaptam szép számmal.  A másik: Lolamackó és szerény személyem nem szerzőpáros, csupán tudtával és engedélyével kölcsön vettem jobb sorsra érdemes hősnőjét és összeboronáltam az én összetört szívű főszereplőmmel. (Dupla hatos). Igen, Lolamackóval olvassuk és véleményezzük egymás írásait, még megjelenés előtt, segítjük egymást, de ettől mindegyikünk önálló író. Más-más habitussal, más-más stílussal. Szeretünk együtt dolgozni, de egy szerzőtárs, szerintem teljesen más.
Üdv: Kaliban
1
Ez egy válasz Álmoska5 2023. július 3. 21:05-kor írt üzenetére.
kaliban
2023. július 3. 22:32
#17
Mint írtam "én nem adnék ez miatt 1 pontot, annál vajszívűbb vagyok"
1
Ez egy válasz undeiner 2023. július 3. 21:17-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. július 3. 21:53
#16
Javítás- az első mondatban véletlenül maradt benne az "egy" szó. Bocsi!
1
Lolamacko
2023. július 3. 21:52
#15
A pontozás egy eléggé furcsán alakul ezen az oldalon. Szerintem az írói készséget, hogy mennyire ír jól, fogalmaz meg érzéseket, tud hangulatokat visszaadni kellene pontozni. Többször fordult elő velem, hogy a történet témája nem tetszett, de az író olyan jól írta meg még a nekem nem tetsző dolgokat is, hogy maximális pontot adtam. Természetesen a fordításokat is szoktam pontozni, sok nagyon jó fordító van itt, de találkoztam már igénytelen, szinte olvashatatlan írással is. 
1
undeiner
2023. július 3. 21:17
#14
Fura hozzáállás egy történetet nem a tartalma szerint megítélni.
Hát akkor ne csodálkozz ha valaki mondjuk automatikusan egy pontot ad mindenkinek akinek a nevében két a betű van. Mert neki az nem tetszik, mint ahogy neked a kommentelhetőség.
​​​​​​
1
Ez egy válasz kaliban 2023. július 3. 20:15-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. július 3. 21:05
#13
( folytatom, mert véletlenül nyomtam meg a küldést )  
Védelmére keltem, amiatt lapátra kerültem...
Statisztika elkészítésében profi vagyok. Amennyiben kerítek ,  privátban elküldöm barátunk , segítő, javító, szándékait , s közben lepontozási aktusával  - hangsúlyozom joga van hozzá - jelen pillanatban 8 729 megnyilvánulásában - mennyi lehet a dicsérő, szavai és kiemelt pontjai? Én már kér olvasótársamnak csináltam privátba statisztikát...

Üdvözlettel:
"Álmoska5"

 
1
Ez egy válasz Álmoska5 2023. július 3. 20:51-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. július 3. 20:51
#12
Kedves Kalibán!
Én már korábban felfigyeltem írásodra mint kezdő írótárs. Nagyon is tetszett írásod.
Legutoljára a Dupla hatos írásod második kommentelője voltam. Nézz utána. Most utólag tudtam meg, hogy Te/Ti  Lolamacko -val szerző párosokká letettek! 

Felajánlom Nektek, ha kívánjátok szívesen közzéteszem, hogy Andreas6  statisztika elkészítésé
0
kaliban
2023. július 3. 20:15
#11
Kedves  undeiner! Aki nem vállalja, hogy az olvasói véleményt alkossanak az írásáról, az meg is érdemli  Andreas6 "büntetését". Mindezek mellet én nem adnék ez miatt 1 pontot, annál vajszívűbb vagyok.
Üdv: Kaliban
0
Ez egy válasz undeiner 2023. július 3. 16:31-kor írt üzenetére.
levim
2023. július 3. 17:32
#9
Jó lett! Tényleg magyaregresi vagy? 🙂
1
undeiner
2023. július 3. 16:31
#8
Andreas például többször kifejtette, hogy a szakértői pontokra egyet ad a történet tartalmától függetlenül, ha nem kommentelheti.
Vannak ilyen emberek.
​​
0
Ez egy válasz kaliban 2023. július 3. 15:42-kor írt üzenetére.
kaliban
2023. július 3. 15:42
#7
Kedves Kékég! Ha ez így van, akkor az nagyon szomorú. Én még új vagyok itt, szentül hittem, reméltem hogy az írótársak és az olvasók objektíven értékelik a szerzők munkáját. Ha mégsem így van, az sem fogja megtörni lelkesedésem. A sok pozitív komment megerősített abban, hogy van még mit csinálnom, van igény a munkámra. Nem adom fel. Üdv: Kaliban
2
Ez egy válasz Kékég 2023. július 3. 14:30-kor írt üzenetére.