Első állásom története 21. rész

A témához tartozó történet:
Éva596
16 118 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2023. május 26. 11:46
#10
Nagyon köszönöm az ÉRTELMES hozzászólásodat! Sajnos, általában csak a fanyalgók, a nekem nem tetszett, fúj! csúnya erőszak, stb. hozzászólók jelentkeznek. Ezek szerint az eddigi 287 olvasóból, csak te fogadtad el annak, ami. Én a negatív kritikákból is tanulok, ami pedig nem tetszik, annak visszaszólok. 
Sajnállak, mert már csak a befejező rész van hátra, amit nem tudnak dühből?, bosszúból? gyorsan felrakni, mert még írom, s valamikor a jövő héten küldöm be.
4
Ez egy válasz Kampó 2023. május 26. 09:56-kor írt üzenetére.
K
Kampó
2023. május 26. 09:56
#9
Tisztelt Hozzászólók!
Lehet fanyalogni, hogy nem tetszett, de az írás maga jó.
Az írót minősíteni az írásáért úgy, ahogyan ezt soderfutar tette, az a hozzászólót minősíti, nem az írót...
Hogy ez nem szex? Dehogynem! Csak egy kicsit keményebb, bizarrabb, mint az átlagos írások. De! Az elejére kiírták a műfaji besorolást, és az író még külön felhívta a figyelmet, hogy az érzékeny lelkűek ne folytassák az olvasást. Aki mégis megtette, magára vessen...
Nem olvastam egyetlen objektív kritikát sem, a szubjektívek meg hát ugye szubjektívek... 🙂
Éva 596! Nekem nagyon tetszett az írásod, lehet, hogy az én lelkemnek van egy kicsit sötétebb oldala is, bárhogyan is van, várom a folytatást!
6
Éva596
2023. május 26. 09:44
#8
Csókoltatom az összes "szakértőt+! Sajnos nem mindenki hajlandó anya-fia, apa-lánya bájcsevely történeteket írni, amiket a tisztelt "szakértő" urak és hölgyek, legyen az bármilyen sz@r, igen magas pontszámokkal jutalmaznak. Viszont nekem nagyon jó napot szereztetek, a röhejes 4-4-3-as pontszámotokkal. Imádom, amikor dühöngtök!
6
Éva596
2023. május 26. 08:17
#7
Én a káposztás rétest szeretem. De mielőtt megveszem, megnézem hová megyek be, és nem a húsboltban, vagy a műszaki cikkeknél keresem. Ha ki van írva: rétesbolt, na oda bemegyek. 
Azt meg, hogy az anyagaim mikor kerülnek fel, nem tudom befolyásolni, az az adminok dolga. Mivel a rétesen kívül beléjük is haraptam, feltehetően így kompenzálják.
Ja! Még mindig nem tudtam tőled semmit olvasni. Ilyen az élet! Van aki ír, mert tud, van aki kritizál, mert nem tud írni.
5
Ez egy válasz tinn 2023. május 26. 08:00-kor írt üzenetére.
tinn
2023. május 26. 08:00
#6
Öt napon belül harmadjára kapunk ebből a borzadály rétestésztából.
-1
s
soderfutar
2023. május 26. 07:48
#4
Mekkora egy oldenáré kurva vagy, te jó ég. Komolyan max lábtörlője leszel mindenkinek, életed végéig. Egy senki, szétbaszot riherongy
-3
Andreas6
2023. május 26. 06:33
#3
Szerintem sem. 
-1
veteran
2023. május 26. 03:05
#2
ez már nem szex.
-1
T
Törté-Net
2023. május 26. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1