Így írtok Ti!

A témához tartozó történet:
Popocici
10 348 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

v
vasas62
2023. szeptember 5. 15:22
#33
Tükör írás.
1
a
angel234
2020. szeptember 24. 04:40
#32
Humoros és érdekes.
1
l
laja.jl
2020. augusztus 20. 02:46
#31
🙂
Elég görbe... már tükörnek... van aki ráismer saját magára???
1
Andreas6
2019. augusztus 21. 09:07
#30
Szomorú, hogy ennyi borzalmas fércművet tudtál találni a paródiádhoz - és nyilván még rengeteg ilyen van. Forrásaid 1 pontot sem érnek, a munkádat 10 ponttal értékelem.
1
p
papi
2016. április 10. 07:38
#29
Ez még paródiának is nagyon gyenge és az a rengeteg betűelírás...
1
cvirag
2016. március 22. 00:25
#28
😀D
1
Ulysses
2016. március 21. 18:24
#27
Kedves vakon53, mi ez a fikázás? 😀 Hiszen minden van ebben a történetben, amit máskor kedvelsz: családi szex, anál, stb. Ja kérem, a humort érteni kell! 😀
1
Ulysses
2014. december 27. 23:15
#25
Már a nevetéshez is túl fáradt vagyok, majd holnap próbálom végigolvasni.
Jó kis karikatúra!
1
f
feherfabia
2014. december 27. 06:52
#24
7P
1
popocici
2010. március 24. 22:15
#23
Köszi Gall a jó tanácsot.
1
Gall
2010. március 24. 16:43
#22
Kedves Popocici!
Türelmetlenül várom írásod és megígérem, hogy a hozzászólásom sem fog elmaradni.
Kívánok hozzá jó munkát.
(Az idézőjelek helyére beírt "hülyeség" az a te hibád szülötte. Ennek oka: Ha Wordben írod a szöveget és bemásolod az oldal panelje másképpen értelmezi az írásjeleket. Javaslom bemásolás után írd át őket és akkor nincs ez a hiba.)
Üdvözlettel: Gall
1
popocici
2010. március 23. 23:09
#21
Úr Isten!Mit művelt az írásommal ez a honlap? Minden idézőjel helyére beírt egy hülyeséget:&#8222 - elnézést,nem az én hibám!
1
popocici
2010. március 23. 23:06
#20
Kedves Gall!

Korábban „ünnepélyesen megígértem”, hogy nem követek el még egyszer ilyen „gonoszkodást”! Minden esetre szerettem volna, a görbe tükör eszközével,felhívni az önjelölt írók figyelmét és megpiszkálni a lelkiismeretét! Nem azt várom (talán mondhatom várjuk),hogy ide csupa Jókai,Mikszáth vagy Gárdonyi írjon. Az viszont elvárható, hogy helyesírás ellenőrzéssel, utólagos átolvasással (vagy átolvastatással) tiszteljék meg reménybeli olvasóikat – különös tekintettel arra, hogy itt a többség fizet azért,hogy olvashasson! Egyszóval maga a téma nem indokolja a teljes igénytelenséget
Szerintem az is elvárható, hogy ne alsó tagozatos színvonalú fogalmazásokat adjanak el az olvasóknak – bár ki tudja, néha elég érdekes kommenteket olvasok ezeket az oldalakon,tehát lehet,hogy ebben nincs igazam. (Bevallom sokszor a hozzászólásokat érdekesebb elolvasni, mint magát az írást. Egy igazi szociológiai tanulmány! Néha eszembe jut róluk Isaura esete a nyírségi nyugdíjaskörrel!)
Azt is megígértem,hogy rövidesen jelentkezem fordítással és/vagy saját írással. Nem gondolom,hogy egy Hemingway vagy Bovoir lennék,de azért remélem azt is elolvasod s én is olvashatom a véleményedet!
A mostanit is köszönöm! Üdvözlettel: Popocici

1
Gall
2010. március 23. 14:57
#19
Popocici!
Fene se tudja miért, de egy picit egyet is értek veled. De, kíváncsiságból megkérdezném tőled mert olvasgattam pár hozzászólásodat.
Csak kritizálni tudsz?
Mint írtam egyet értek veled sokszor és sok hibát követnek el az írók, de felhívnám figyelmed arra, hogy itt nem a szépirodalmat kell keresni.
Azt nem itt találod!
Ha azt keresed ezen az oldalon kár a fáradságért, mert az itt publikáló emberek nem sorolhatók nagyjaink közé. Persze vannak kivételek akik már bizonyították tehetségüket mint pl. Remete és társai de ez a pár ember nem lenne képes eltartani ezt és az ehez hasonló oldalakat.
Bevallom kíváncsi lettem a Te művedre, mert ahogy látom nagy szenvedéllyel tudsz kritizálni másokat. Ha gondolod, írhatod ezeket a vicces kis merényleteket, de ez csak az egyéniségedet tükrözi a tehetségedet nem.
Elnézésedet kérem ha megbántottalak volna mert nem volt szándékom de ami a szívemen az a számon. Kívánok neked további jó munkát legyen az hasonló ollózás vagy élmény ihlette valódi alkotás.
1
Kata
2010. március 22. 01:27
#18
Nekem tetszett!
1
popocici
2010. február 27. 14:11
#17
Justine! Abszolút eltaláltad a célt - görbetükör - ez a helyes kifejezés. Ellenben nem szedhettem az idézeteket dőlten, mert akkor dőlt betűkkel írhattam volna az egészet.Itt minden eredeti, az én tevékenységem a válogatás és a szerkesztés volt.Nyilván nem lehetett koherens történetet összehozni, pláne úgy, hogy igyekeztem ugyanolyan disszonanciával összerakni a részeket, ahogy azok az eredeti helyükön megjelentek.
Köszönöm az elismerést és ígérem, a későbbiekben nem ilyen "merényletekkel" jelentkezem.Azt csak remélem, hogy kis követ dobtam a vízbe és az írók - nyilván mindenki ráismer a sajátjára - s esetleg a szerkesztők is elgondolkodnak, hogy kissé igényesebbé váljon ez az oldal.
Üdv. Popocici
1
Justine
2010. február 27. 13:47
#16
Popocici!
Szerintem teljesen jó az 5let, gratulálok a "görbe tükörhöz" - mert gondolom, ennek szántad! :)
Az idézett "hülyesírásokból" szerintem ab ovo ne várjon senki tökéletesen kerek történetet, hiszen a saját helyükön is rendesen bezavarnak az ilyenek...
Az pedig csak értéke a "műnek", hogy minden bizonnyal nem kis munkádba tellett ezeket az idézeteket így összarakni. Én esetleg annyit még megtettem volna, hogy pl. dőlt betükkel írtam volna az idézett szövegrészeket...
De nálam így is 10 pötty!
1
popocici
2010. február 26. 08:04
#15
Jani,Ray,té!
Amint azt az előszóban és a kommentemben is jeleztem: ITT MINDEN EREDETI! Eredetiek a "hülyesírási hibák", eredetiek az ilyen marhaságok is mint "hugom aki 14 és fél éves én, én 5 évvel vagyok fiatalabb nála" és eredetiek a fordítási és fogalmazási "szörnyetegek" is.Ezeket már valakik "elkövették" előttem, én csak gyűjtögettem!
1
jani
2010. február 26. 07:16
#14
alykait Ez is paródia ?
1