Az eltartási szerződés 2. rész

A témához tartozó történet:
ogree
10 549 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

géza45
2008. szeptember 29. 13:00
#4
Nagyon oké történet. Az öreg csajokkal sokkal jobb dugni mert azoknak csak a szex mámor és a kéj hiányzik.A nevelő anyámmal mivel özvegy volt,állandóan kefélni akart. De meg is adta a módját neki.Nagyon ki volt éhezve és engem akart mert, nem akart kapcsolatot ki alakitani mással.Tudta hogy kattanok a fekete alsónemükre és,mikor kijött a fürdőszobából fekete tangába meg fekete meltartóban és leült mellém a kanapéra TV-zni este, rám nézett és rátette a kezét a combomra. Ugy remegett mint a kocsonya és elkezdte simogatni, majd szólt akarsz egy kis játékot velem? Tudod nem én vagyok az anyád vérszerint és ebben semmi különös igy nem lehet.Meg egy kicsit már én is kivántam őt régebben is csak nemmertem neki szólni.Egymás szemébe néztünk és lesmárolt. Tudtam innen nincs menekvés.Beindultam és, ledobáltam magamról mindent teljesen mezitelen voltam.Elkapta a farkamat és elkezdte szopogatni de olyan hévvel hogy igy még nem jártam. Magyarán tartott egy bemutatót kérdem kitől tanultad? AZ apádtól az nagypenge volt a szeren de meghalt.Még szopta a farkamat addig a meltartójától megszagaditottam, majd utána betérdepeltem és a térdeimmel össze fogtam a melkasát és, egyenletes mozdulatokkal a mellei közé vertem szép lassan neki. Elvolt ájulva amit müveltem vele. Mikor a csucsra értem ugy lüktetett a farkam hogy nem birtam magamat tartani és gyorsan a szájába nyomtam neki és bele is élveztem. Nem tudott szabadulni mert a a fejét ráhuztam a farkamra és tövig benne volt.Utána következett egy kis előjáték és simogatás nyalogatás, stb, a bugyit le és kinyaltam a punciját, ő addig a farkamat a szopogatta még kemény nem lett.És jött a második menet beültettem a nyeregbe és lovagoltattam ez fantasztikus volt vele. Még ezeket a praktikákat többször is csináltuk a végén már ugy összejöttünk hogy ugy éltünk mintha házasok lennénk. Mikor meg kivántuk egymást akkor szeretkeztünk, és élveztük egymás testét nagyon sokáig.
1
cink
2008. szeptember 29. 07:46
#3
Jó volt várom a folytatást.9p
1
JOE
2008. szeptember 29. 01:58
#2
Ezt aztán lehet folytatni a végtelenségig
1
T
Törté-Net
2008. szeptember 29. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1